FR/800 AQo bubble vs short

• strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Ongame Network $1+0.2 NL Hold'em Turbo No Limit Hold'em Tournament - t400/t800 Blinds + t80 - 4 players - View hand 1713932
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BB: t890 M = 0.59
      CO: t3020 M = 1.99
      BTN: t7500 M = 4.93
      Hero (SB): t3590 M = 2.36

nefiltrované staty BTN vpip/pfr/af/wtsd 43/3/7.8/31 40 hands

Ak by CO pushol, mám dobrú ruku na call. Keďže len dorovnal, mám navyše FE.

Pred flopom ma napadlo hrať to na spoluprácu na vyradenie shorta.

Keď na flope CO betol, myslel som, že mám FE, lebo ho pokrývam. A keď dorovná, tak mám ruku, s ktorou by som sa stackoffol pred flopom. :O

Ako by ste to zahrali?

Pre Flop: (t1520) Hero is SB with Q :club: A :diamond:
      CO calls t800, 1 fold, Hero calls t400, BB raises to t810 all in, CO calls t10, Hero calls t10

Flop: (t2750) J :club: K :heart: 2 :club: (3 players - 1 is all in)
      Hero checks, CO bets t800, Hero raises to t2700 all in, CO calls t1330 all in

Turn: (t7010) 7 :spade: (3 players - 3 are all in)

River: (t7010) 5 :spade: (3 players - 3 are all in)
  • 5 odpovědí
    • pkral251
      pkral251
      Bronz
      Registrace: 22.03.2010 Příspěvky: 300
      push pf, inak v takomto pripade nemas uz na flope ziadnu FE kedze CO tam investoval viac ako polku stacku
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 3,000
      Push pf. Máš FE a zřejmě i lepší ruku. I pokud by tě callnul, tak call je imo OOP s 5bb totální zvrhlost. As played na flopu se mi ten c/r zdá dost šílený, ten flop ho klidně trefil a myslím že ti tam zahodí jen úplný air, nějaké J nebo draws nevyfolduješ.
      strategic12 původně napsal
      Ako by ste to zahrali?
      Vůbec bych to nehrál, protože s 20% fee a turbo strukturou de-facto nemáš šanci dosáhnou profitu, i pokud by jsi byl fakt dobrej, tak budeš rád za ROI okolo několika %. Pokerstars >> Ongame (alespoň co se mikro limitů týče).
    • LiffEX
      LiffEX
      Bronz
      Registrace: 01.12.2011 Příspěvky: 3,162

Vůbec bych to nehrál, protože s 20% fee a turbo strukturou de-facto nemáš šanci dosáhnou profitu, i pokud by jsi byl fakt dobrej, tak budeš rád za ROI okolo několika %. Pokerstars >> Ongame (alespoň co se mikro limitů týče).
      TO já taky hraju takovéto limity s takovým rakem, ale non turbo. V tom případě asi musím být dobrej, když mám kladné ROI, jak bylo nastíněno, jsem BE, nebo se stále motám kolem původního BR :D
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

určitě push preflop. S AQo tady není moc co řešit. Pokud CO není vyloženě tricky a nelimpuje poprvé, jeho range těžko budou jen AA,KK, takže tuto variantu vylučuju (btw nevím, proč jsi tam dal BU staty).

Pokud pushneš, BB tě většinou pochopitelně callne, pokud CO zahodí, nevadí, máš spoustu dead money a silnou ruku proti ATC rangi! Pokud CO callne, tak ti to taky moc nevadí, může chtít overcalloval BB, protože ten pak musí porazit váš všechny, jakožto největší stack z nich se nemusíš o moc bát.

S AQo je tady hraní na vyřazení SS imo result oriented hra, ten push bude dost +EV.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Tieto staty patria CO.

Už hrám na $3 sitkách.

Díky za odpovede! :)