BLOG:Poker ako konicek :)

• hogoofogoo
      hogoofogoo
      Bronz
      Registrace: 19.12.2010 Příspěvky: 16
      Zdravim all.

Som rekreacny hrac poker je moj konicek a zivym sa normalnou pracou.
      Moje predstavenie je tu:
      http://cs.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=124616

Budem tu davat tyzdenne zhrnutia moj hry a postrehy a problemy v mojej hre,ktorych je myslim dostatok:)

Zatial hram podla volneho casu a potreby,netuzim byt poker pro ale chcem sa to seziozne naucit hrat a mozno casom si nejak privyrobit.
  • 3 odpovědí
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj

chtěl bych ti popřát ať se ti na CG daří :s_thumbsup:
    • hogoofogoo
      hogoofogoo
      Bronz
      Registrace: 19.12.2010 Příspěvky: 16
      Caw all je to rok co som nenapisal ani riadok.Moje predsavzatia z minuleho roka dostali vaznu trhlinu,ked som dastal pracovnu ponuku ,ktora sa neodmieta. Kedze som cely rok stravil plne pracovne vytazeny,poker isiel uplne bokom.

Teraz ,ked si cas v praci urcujem sam ,mozem odznovu nastartovat moju pokrovu karieru.

Zacal som hrat SH ,kde sa citim lepsie ako na FR,ale kedze vacsinu casu som stravil na FR mam trochu problemy sa adaptovat,preto hladam rady,pomoc za ktoru budem velmi vdacny.

Hlavne open range, videa lebo nestiham treningy a velmi by mi pomohlo zostavenie HUDu,aby som mal statistiky po ruke a aby mi pomahal,ked hram.

Dufam,ze teraz ked uz mam cas a hlavne trpezlivost a chut sa zlepsovat,ciel a odhodlanie tak sa mi podari hrat poker s ktoreho budem mat radost a dufam ze aj nejaky zisk :D

Verim ,ze spolocne s Vami sa mi to podari.

Inak,zacinam na NL2 s Bankrolom 60$.
    • Dandiiik
      Dandiiik
      Bronz
      Registrace: 19.07.2009 Příspěvky: 1,736
      Ahoj, vítej zpět. Že nestíháš tréninky tě nemusí nijak tížit. Před nedávnem se začaly všechny tréninky nahrávat, takže si je můžeš pustit kdykoliv potom. Myslím, že jsou k dispozici celý týden, pak se přemažou dalším coachingem :)