BLOG: Moje cesta za 10,000$

• bajdy
      bajdy
      Bronz
      Registrace: 03.08.2010 Příspěvky: 26
      Ahoj,
      tak jsem se rozhodl taky více zapojit do dění a založil jsem si tenhle blog. Pokud se chcete něco málo o mně dozvědět, můžete zde. Rozhodl jsem se zapojit také do Cornieho výzvy, startuji tedy s 50$ bankem na WPT.

Co zde najdete:
      :spade: Minimálně jednou týdně sem budu psát report o mém pokroku, postovat grafy a handy.
      :heart: Blog bude mít samozřejmě i motivační úlohu pro mé hrání, kdy na začátku každého týdne si stanovím nějaké cíle, které se budu snažit dodržet ( jak studijní, tak herní) a na konci týdne je vyhodnotím.

Start mé cesty:
      :diamond:D eposit jsem provedl již 1.4. takže už mám něco maličko za první týden odehráno. Ještě dnes sem za tuto dobu hodím report.
  • 4 odpovědí
    • bajdy
      bajdy
      Bronz
      :spade: Tak jak jsem slíbil, nastal čas na první report. První týden toho zase moc nepřinesl. Moc sem toho nenahrál, spíš jsem se snažil rozkoukat, neboť to bylo moje vůbec první setkání s cash game. Začal jsem s dvěma stoly, asi po první stovce her jsem se rozhodl přidat další dva a po zhruba tisíci handách jsem přidal další dva. Prozatím jsem tedy skončil u šesti stolů, což bude nejspíš momentální maximum, neboť mi můj 19" monitor asi stejně víc nedovolí a moje hra zatím nejspíš také ne.

:heart: Tak to bylo pár slov k mému rozjezdu a teď pár fakt ohledně mého pokroku. Ze začátku jsem často narážel na to, že jsem vlastně nevěděl, co chci hrát a jak co zahrát. Znovu jsem si tedy přečetl pár základních článků a pustil si pár videí. Díky tomu jsem si uvědomil první věc čemu se vyhnout a to je NEVYMÝŠLET, často jsem se dostával do pro mě obtížných situací. Nyní hraji mnohem jednodušeji stylem mám/nemám karty/pozici pushuju/folduju. Zatím jsem s tímto stylem na tomto limitu spokojen a vychází mi. Takže v něm budu pokračovat a budovat bankroll.

:diamond: Co se týče výsledků za tento týden, jak jsem psal, příliš jsem toho nenahrál. Odehrál jsem celkem 1728 hand, které mi přinesly celkem 4,93$, s čímž sem nadmíru spokojen a doufám, že to bude takto pokračovat dál.
      Graf za tento týden tedy zde:

:club: Takže poslední bod mého prvního reportu se bude týkat mých cílů pro následující týden.
      1. Podrobně nastudovat min. dva články ze strategické sekce.
      2. Shlédnout min. dvě videa.
      3. Vyclearovat první část bonusu.
      4. Zaměřit se na mou pushovací range na blindech.
      5. Odehrát min. 3500 hand.

Na závěr, jak jsem si všiml u jiných blogů :D i já vám dám ochutnat něco málo z mého playlistu a to jednu z mých nejoblíbenějších kapel. Takže ... enjoy my music a za týden zatims.
    • bajdy
      bajdy
      Bronz
      :spade: Tak mam za sebou druhý týden výzvy a pocity hlavně z jeho konce dost hrozné. Týden probíhal jako na houpačce, hrál jsem hrozně a ještě k tomu jsem skoro nic netrefoval. Většinu mých open-reisů posbírali ostatní na missnutém flopu a když už sem se dostal dobrých hand nikdo mi je nezaplatil.

:heart: K mým cílům na tento týden. Hlavní věc, na kterou sem se zaměřoval, byla hra na blindech. Ze SB se mi celkem dařilo stealovat, když byla možnost, a omezil jsem procento her, do kterých jsem vstupoval. Hru z BB sem příliš nezměnil a celkem často dorovnával min-reisy, neboť v hodně situacích jsem i s horšíma handama získával často dobré kombinace a určitě se mi hraní těchto hand vyplatilo.
      Hodnocení cílů minulého týdne:
      1. Podrobně nastudovat min. dva články ze strategické sekce. [splněno]
      2. Shlédnout minimálně dvě videa. [splněno]
      3. Vyclearovat první část bonusu. [nesplněno] (hah to bylo hodně pošetilé snad do konce měsíce)
      4. Zaměřit se na mou pushovací range na blindech. [splněno]
      5. Odehrát min. 3500 hand. [nesplněno] (určitě to pujde, ale po tom, co se nedařilo, se mi už nechtělo hrát)
       :diamond: K výsledkům za tento týden. Odehrál jsem celkem 2436 hand s profitem -6,49$.
      :club: Takže můj plán pro tento týden.
      1. Podrobně nastudovat dalších 5 článků.
      2. Shlédnout další 3 videa.
      3. Odehrát 2500 hand

• Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      Zdravím tě a zároveň si přidávám tento blog do oblíbených, abych mohl sledovat tvoji cestu microlimity. Můžu ti dát jednu radu (ale ty už si na ni přišel sám) a to je nic nevymýšlet. Hrát jenom pokud máš kartu a když netrefíš flop, tak to jednoduše zahoď. Barellování nebo nějaké ligh 3 bety na microlimitech nesplňují svůj účel, takže si tak akorát zaděláváš na problémy.

Přeji hodně štěstí a brzký přechod na vyšší limit :s_cool:
    • bajdy
      bajdy
      Bronz
      :spade: Tak mám za sebou třetí týden, a pocity z něj smíšené. Hned na začátku týdne se mi opět příliš nedařilo a ztratil jsem celkem chuť hrát. Proto jsem si řekl, že tento týden si dám pauzu a cash game odložím na chvíli stranou. Ovšem s pokrem jako takovým jsem pro tento týden neskončil, jelikož se na portále playzone, ve spoluprací s pokerstrategy, konaly první dva ze série tří turnajů. Rozhodl jsem se, že se jich zúčastním a zkusím štěstí. Co mě hodně překvapilo, byla účast na těchto turnajích. Garantovaná částka nepřilákala moc lidí a první turnaj odehrálo jen 13 lidí. Štěstí mi v tomto turnaji šlo od začátku naproti, když v první rozdané handě jsem s AA zdvojnásobil svůj stack. Tuto výhodu se mi celkem dařilo prohlubovat a podařilo se mi jako chip leadrovi turnaj vyhrát. V druhém turnaji se u jednoho stolu vystřídalo celkem 11 lidí. Hra tentokrát plynula velice pomalu a žetony se přelévaly z jedné strany na druhou. V důležitých handách se mi však dařilo a dostal jsem se až do HU. V tom se mi ze začátku dařilo pomalu udolávat soupeře až do chvíle, kdy jsem nesmyslně zacalloval soupeřovi alliny a během několika hand vše zahodil.

:diamond: Výsledky za tento týden:
      Odehrál jsem celkem 449 hand s profitem -0,71$ v CG na NL2.
      1/3 Playzone Tournament Series 1.místo 131,50$
      2/3 Playzone Tournament Series 2.místo 78,30$

:club: Cíle pro tento týden zústavají stejné jako pro minulý tedy:
      1. Podrobně nastudovat 5 článků
      2. Shlédnout 3 videa
      3. Odehrát 2500 hand
      4. ITM v 3/3 Playzone Tournament Series