/300 55

• LiffEX
      LiffEX
      Bronz
      Registrace: 01.12.2011 Příspěvky: 3,162
      Pacific, $0.50 Buy-in (150/300 blinds) No Limit Hold'em Tournament, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

Hero (BB): 3,865 (12.9 bb)
      CO: 3,954 (13.2 bb)
      BTN: 4,830 (16.1 bb)
      SB: 851 (2.8 bb)

Preflop: Hero is BB with 5 5
      CO folds, BTN calls 300, SB raises to 851 and is all-in, Hero calls 551, BTN folds

Flop: (2,002) J 7 Q (2 players, 1 is all-in)
      Turn: (2,002) 2 (2 players, 1 is all-in)
      River: (2,002) Q (2 players, 1 is all-in)

SB:33/5 (22)
      CO:21/3 (192)

Nerepushoval jsem, kdyby náhodou se CO rozhodl do toho vlézt.
      Kdyby můj CALL PUSHOVAL CO, tak bych nejspíš shodil, neriskoval bych zbytečně.
      Měl jsem FOLDNOUT?
  • 9 odpovědí
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Myslíš BU ne?

Taky bych to jenom calloval a na akci od BS skládal.

O foldu se tu snad ani nedá uvažovat.

btw. ten BS musí být docela slušná fish, když nedoplatil 500 do 2k potu.
    • LiffEX
      LiffEX
      Bronz
      Ano, samozřejmě je to BU. Špatně jsem to napsal, teď dělám session review, tak se mi to teď plete :D mám hlavu jak balon už :D

No co ti mám říct na ty lidi na těchto limitech?! :D
    • Erikk17
      Erikk17
      Bronz
      Registrace: 03.07.2011 Příspěvky: 112
      mal si to cele pushnut. Fish z BU ti to skoro stale zahodi. Takto jej davas sancu sa pozriet na flop kde tvoje 55 sa nebude skoro nikdy dobre hrat. call je tu zla hra to radsej rovno foldni.( čo sa da kedze je to bublina )
      Kedze to BU limpol pozriet sa na flop je presne to co chce a ty mu to callom umoznujes vacsinou ma nieco ako 87s alebo JTo a podobne s tým ti all in necallne. fold BU je priam nepochopitelny.(ale to je aj limp:)
    • LiffEX
      LiffEX
      Bronz
      Na těchto limitech je to krapek jinačí :D Ono ti frajeři si limpnou i AQ,AK,AT, KJ, KQ, KT, apodobné karty a věř tomu že z 80% případů v těchto situacích ti to zaplatí, proto jsem zvolil jen CALL. Jak jsem psal, pokud by to náhodou PUSHNUL, tak sice příjdu o chipy, ale mám velikánskou šanci se dostat na ITM.
    • Erikk17
      Erikk17
      Bronz
      Registrace: 03.07.2011 Příspěvky: 112
      To máš pravdu. Na tých najnižších limitoch je to niekedy nevyspitatelné. :)
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 3,000
      Push, máš kotel FE proti BTN (vidí 2 all-iny), 55 se OOP hraje s tímhle stackem blbě.
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Tak ono se to ani nemusí hrát postflop, ptž. nebude ani o co.
      Na flopu bude jenom mainpot.
      Když na flop přijde KT2 a BS vsadí, tak je jasné, že skládám, ptž. pravděpodobně má K nebo T.

Mým úkolem tu je udržet BS ve hře, aby se zvýšila šance vyřazení dalšího hráče, nejedná se o KO, kde bych pushem izoloval shorta a zahrál si o jeho bounty. Tady chci pouze vyřadit dalšího hráče a je mi jedno jestli to udělá BS nebo já.

Takhle se ta situace jeví mně.
    • LiffEX
      LiffEX
      Bronz
      Souhlasím s HAnzim. Jak jsem právě psal výše, kdyby se BU rozhodl hrát, tak bych po netrefení jen check-foldoval. nic víc. hlavně, aby hráč skončil. A je mi jendo, jestli jej zničím já, nebo BS.
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Zlato
      Registrace: 20.04.2009 Příspěvky: 3,334
      push nema zmysel. V pote niesu ziadne dead money. s 55 nikoho necrushujeme, zbytocne by sme riskovali vyradenie z turnaja a ziskat(nonshowdown) nemozme nic, pretoze uz tam je jeden allin

fold nema zmysel. sme na BB nasa ruka je dost silna vs Sb range a mame prilis dobre odds.

call je spravny. Sme na bubline Chceme spojit sily s BTN a hrat na vyradenie shortstacka. Tym maximalizujeme nasu turnajovu equity.