/100 Bubble K9o

• LiffEX
      LiffEX
      Bronz
      Registrace: 01.12.2011 Příspěvky: 3,162
      Pacific, $0.50 Buy-in (50/100 blinds) No Limit Hold'em Tournament, 4 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: 2,140 (21.4 bb)
      BB: 8,908 (89.1 bb)
      CO: 1,402 (14 bb)
      Hero (BTN): 1,050 (10.5 bb)

Preflop: Hero is BTN with K 9
      CO folds, Hero raises to 1,050 and is all-in, 2 folds

Results: 250 pot
      Hero mucked K 9 and won 250 (150 net)

SB: 26/4 (27)
      BB: 56/15 (27)

Musel jsem už, jelikož xher po sobě mi do akce vlezl ten bigstack svým minraisem. Toto byla ta správná chvíle. ANO-NE, jelikož jsem short, tak myslím, že útok byl třeba.
  • 2 odpovědí
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,015
      Máš pořád 10bb, takže není zase tak moc kam spěchat. Pokud se tedy blindy nezvednou hned další hru.
      Podíval jsem se do nashe, kde se mi zamlouvají, jak calling range, tak pushing range, kde najdeš až KJo+ a K9s+.

Calling range BB přitom nebyla nikterak loose pouze 44+ATo+A9s+ a to si myslím, že může být daleko širší.

Rozhodoval bych se hodně podle hráčů.

Pushoval bych pouze, pokud bych věděl, že je SB super tight a nebude téměř nikdy hrát s BB a BB je taky super tight a nebude tě moc callovat a SB taky nechá na pokoji.
    • Duncan737
      Duncan737
      Zlato
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,230
      Ahoj,

určitě by se dali nastavit situace, kdy by to šlo pushnout, např jak říkal Hanz, kdy je SB hodně tight a mají tight calling ranges.

V tomto případě je ale strašně důležité, že na BB je obrovský big stack. A jeho staty pro nás nevěští nic dobrého, se staty 56/15 bude jeho range daleko širší než nash a musíme zde hrát jen silné ruce, vůbec bych se nedivil, kdyby tě callnul např s JTs.

Navíc tě nic netlačí do hry, máš zdravý stack, pushem neískáš žádnou převahu na bublině, nemáš tedy moc důvod pouštět se do loose pushů.