fenomén Dag Palovič

• Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      Zdravím všechny příchozí.

Už je to nějáký ten pátek co se pohybuji ve světě pokeru a často čtu různé názory na Daga Paloviče jako pokerové hráče či kontroverzní osobu(nevím zda jsem dobře použil správný termín).

Tak mi to nedalo a chci se zeptát Vás co si o něm myslíte. Jaký je Váš názor na jeho působění ve světě pokeru. :f_biggrin:
  • 26 odpovědí
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      šašek.... :D
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,410
      Moc se mi nelíbí jeho vystupování a přehnané sebevědomí. Podle toho co sem viděl (pořad poker star na nově, skype telefonát na nejmenovaném portálu a různé vstupy z turnajů) se mě zdá jako namachrovanej puberťák, kterej si o sobě myslí že je top.

Má ovšem i nějaké výsledky, takže ho úplně neodsuzuju.
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,279
      nepoznam ho osobne, takze si nedovolim o nom nieco tvrdit.

ovsem rozprava sa o nom vselico a pekne reci to vobec nie su. ale ako vravim, narozprava sa toho vela a vobec to nemusi byt pravda, takze verejne je moj vztah k tejto osobe neutralny.
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      Paulis1992 původně napsal
      Moc se mi nelíbí jeho vystupování a přehnané sebevědomí. Podle toho co sem viděl (pořad poker star na nově, skype telefonát na nejmenovaném portálu a různé vstupy z turnajů) se mě zdá jako namachrovanej puberťák, kterej si o sobě myslí že je top.

napadla ma jedna vtipna reakcia na toto, ale ak by som ju napisal asi by ma pred banom nezachranila ani moja modra hlava :f_frown:
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,410
      BOBOsvk původně napsal
      Paulis1992 původně napsal

napadla ma jedna vtipna reakcia na toto, ale ak by som ju napisal asi by ma pred banom nezachranila ani moja modra hlava :f_frown:
      Tak měl no, mám tím na mysli FT v Praze na EPT, pak byl ještě někde na FT v EPT a pak vyhrál nějakej turnaj ve Francii ne, pokud se nepletu tak HU?
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      tak ono skoro každej hráč co odehraje tolik turnajů co on nějaký ty výsledky mít bude....relevantní by byly spíš ROI statistiky ...
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      06Mike06 původně napsal
      šašek.... :D
      suhlasim... to ze sa stal poker pro pekne vyuzil ako podnikatel... o tej afere so slnecnikom v las vegas to ani nehovorim.... taktiez ho nepoznam, ale je to saso aj podla mna :tongue:
    • bigrex666
      bigrex666
      Bronz
      Registrace: 16.11.2011 Příspěvky: 1,020
      ja sem ho na staroch vyradil v sngcku s 33 do 66 ked som flopol trips, odvtedy ho mam rad:-)

edit: na bubbline;-)
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      já si z jeho výsledků pamatuju jen deepruny ve WSOP ME tuším 2009 a 2010, kde se dva roky za sebou dostal hodně daleko, myslím že říkali že v součtu míst za ty dva ročníky byl v ME nejlepší ze všech.....

ale ten nedávný webcam rozhovor na zelené konkurenci mě dost rozsekal, budu se opakovat, šašek.... :D
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323

nepoznam, nikdy som nestretol, nehodnotim, nevyjadrujem sa...

ale zjavne tie turnaje preziva...1:59 a 2:37..:D
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 2,858
      A ještě vyhrál HU CHAMPIONSHIP ve Francii.. Myslím 40.000€..
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      Viděl jsem ho hrát na FT EPT San Rema (ten rok co vyhrál Mercier, mám pocit 08) a měl tak šíleně obv telly že by ho dokázal přečíst i slepej.. Ale to jsou 4 roky zpátky, předpokládám že se zlepšil.

Vzhledem k tomu, že má v turnajích skoro $0,9M ve výhrách, tak asi něco dělá dobře a určitě bych ho tady neoznačoval jako šaška..
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      Něco dokázal a má i nějaké výsledky.. to jak si žije je jeho věc, mě by se to třeba líbilo.
      Musí umět i něco hrát..
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Podle mě to je skvěle promyšlená mediální kampaň....
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      já ty jeho výsledky respektuju, klobouk dolů....

a neznám ho osobně, nikdy jsem ho naživo neviděl, nemluvil s ním, je to jen čistě můj osobní subjektivní názor založený na rozhovorech a videích s ním....

prostě na mě působí jako šašek, end of story...
    • Duncan737
      Duncan737
      Bronz
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,216
      Řešit osobnost mediálně známe osoby, navíc Pokerstars pro, který je tam jasně kvůli marketingu? Really?

Kolik si myslíte, že z jeho chování je jeho přirozené chování a kolik mu předepíše agent nebo on sám, aby byl prostě vidět?

To je jak kdybyste si o někom dělali obrázek podle toho, co o něm píšou v Blesku. Imo běžte radši grindit. :)
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Duncan737 původně napsal
      Řešit osobnost mediálně známe osoby, navíc Pokerstars pro, který je tam jasně kvůli marketingu? Really?

Kolik si myslíte, že z jeho chování je jeho přirozené chování a kolik mu předepíše agent nebo on sám, aby byl prostě vidět?

To je jak kdybyste si o někom dělali obrázek podle toho, co o něm píšou v Blesku. Imo běžte radši grindit. :)
      +1!!
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      souhlas s Duncanem....

jen jsem vyjádřil touhu obhájit svůj názor ;)
    • Strangercz
      Strangercz
      Basic
      Registrace: 18.02.2010 Příspěvky: 15
      Lol jasně agent mu řek jak se má chovat....celý jeho chování je marketingovej tah...zase zpátky na zem borci :D
      Marketingový plán: To je důvod proč odehraje pět turnajů za rok? :-) Proč nehraje online vůbec. Proč po každým ME kterej mu někdo zaplatí hned jeden pryč, aby náhodou nemusel platit ze svýho SE. To je důvod proč na facebooku pořád píše ptákoviny o tom jak byl v baru a číšnice nebyly chytrý nebo jak vysvětloval paní v autě na přechodu že fakt zelenou měl. A to je asi i důvod proč celej lonskej rok psal o restauraci kterou vlastní jeho rodina a dělal jí reklamu až do...Ve finále všem vysvětlí at nejíme v mc donaldu a jednou za týden pak postne zprávu o pokeru např. že de hrát 40ti eurovej turnaj kde je na něj bounty takže nejspíš jen proto že těch 40 euro taky platit nemusí :D

Takže ano jako osoba to bude normální a věřím chytrej chlapík, možná to byl i pokerový hráč, ted to žádnej pokerovej hráč není, za mě taky šašek :-) Ale respekt k tomu jak si ten život dokázal zařídit.
    • 1
    • 2