cashgame4ever

• 23 odpovědí
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      dobře my :D :f_thumbsup:
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Registrace: 07.01.2010 Příspěvky: 773
      hehe super! :)
    • azuroo
      azuroo
      Bronz
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 247
      Dobrá práce :s_thumbsup:

Koukám že vedeme i s dost rapidním náskokem :D
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Hm, neviem či sa mi páči že sme taký mainstream :f_p:
    • hawranomut
      hawranomut
      Bronz
      Registrace: 04.07.2011 Příspěvky: 757
      tak tak, no money CG, everyone's solid :D
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      hawranomut původně napsal
      nejvetsi bs co jsem kdy slysel :f_biggrin: nejvic money v cg prave :f_biggrin:
    • KillerFishes
      KillerFishes
      Bronz
      Registrace: 11.07.2010 Příspěvky: 2,313
      a to jsou někde nějaké statistiky, jakože v počtu zhlédnutí, příspěvků atd., mezi všemi částmi PS? :) )

nehodíte mi sem někdo link pls? že bych se mrknul :) )

thx
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      tak když otevíráš sekci tak by tam měl být počet shlédnutí a příspěvků jako u každýho topicu atd :)

/e tak příspěvků a topiců :)
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      TrueMortem původně napsal
      To si moc nemyslím, ale CG mám najradšej :)
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Fiskantes původně napsal
      TrueMortem původně napsal
      To si moc nemyslím, ale CG mám najradšej :)
      v čem myslíš, že je víc peněz?:) MTT max na druhou stranu když si uvědomíš náklady na cestování / ubytování za MTT který brutálně snižujou ROI tak to asi taky taková sláva nebude ( tudle jsem četl supr blog na tohle téma jak hráči co objíždí třeba EPT pravidelně na některých zastávkách zaplatí za hotel atd stejnou částku jako je BI a tim pádem i kdyby měli 100% roi tak budou max BE což je dost sick :D )
    • iambanker
      iambanker
      Bronz
      Registrace: 28.06.2011 Příspěvky: 5,519
      A kde si myslíš, že je najviac money fisky? Imo cg a omaha (len tam je to viac risky)
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Myslím si že v MTTčkách je najviac peňazí a najviac rýb (vo vákuu, samozrejme inak je najviac peňazí v tom čo nás baví)...a netreba nikde cestovať odkedy vymysleli internet ;) To už je potom nie len o samotnej hre, ale i o spoznaní nových krajín, miest, ľudí...., takže skor bod navyše pre live MTTs v tomto (viď yegon) :)

A keď už CG tak asi skor HU alebo PLO než NL 6max.

Tým obv netvrdím že v našej disciplíne 6max NL CG nie sú peniaze :)
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      ale jo tak samozřejmě já komentoval pouze finanční stránku věci to cestování atd samozřejmě naprosto chápu :) ale i tak si prostě nemyslim, že v turnajích by bylo víc peněz :)

když vememe online stránku věci čiste obrazně .... turnaje s BI 5k + se tam odehrávají minimálně párkrát za rok, cashky s BI 5k+ jsou na denním pořádku

live je situace ta samá s vyššíma číslama ofc.

... stejnak je to úplně bezvýznamná diskuze ale tak co :D
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      No pozor, turnaje s BI 5k nie sú ani zďaleka také zriedkavé, naopak CG NL5000 už je veľmi zriedkavá, a večšinou sa hrá stol len ak príde rich fish a akonáhle leavne tak sa stol rozpadne ;) .

Nehovoriac o tom, že porovnávať turnajový buyin a cashgame buyin je ako porovnávať jablká s nožničkami na nehty ;)
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      tak já nevim kde žiju ale i kdybych bral jenom nosebleeds cashky tak se hrajou tak 2 dny v týdnu určitě což se o 5k+ BI turnajích říct nedá ( pravda, že tam to nějak extra nesleduju ale 5k+ BI's bývají akorát během scoop etc. sérií pokud se nepletu )¨

a ano je to zcestný to porovnávat, protože tou cashkou proteče za den daleko víc BI's než za turnaj :s_evil: :s_evil:
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      a ano je to zcestný to porovnávat, protože tou cashkou proteče za den daleko víc BI's než za turnaj

Ale to vobec nie je kritérium :D Na jeden stol CG si sadne 6 ľudí, do turnaja sa ich prihlási i pár tisíc.

Anyway, kritérium je hourly a dovolím si tvrdiť že obecne sa dá vyššia hourly dosiahnuť na MTTčkách než na CG, akurát za cenu tohože Tvoje sessions sú omnoho menej časovo flexibilné.
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Fiskantes původně napsal
      a ano je to zcestný to porovnávat, protože tou cashkou proteče za den daleko víc BI's než za turnaj

Ale to vobec nie je kritérium :D Kritérium je hourly a dovolím si tvrdiť že obecne sa dá vyššia hourly dosiahnuť na MTTčkách než na CG, akurát za cenu tohože Tvoje sessions sú omnoho menej časovo flexibilné.
      i smell a bet.... :f_biggrin:

dost silně pochybuju, že nějaký MTT hráči budou mít větší hourly než top cg hráči....

nemuselo by to být ani moc těžký spočítat ;)

... obzlváště pak při live pokeru kdy ty stakes jsou astronomicky vyšší při cash game
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Ok, možeš to zistiť ak sa Ti chce ;)
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Fiskantes původně napsal
      Ok, možeš to zistiť ak sa Ti chce ;)
      nechce :D

ale když si vemeš, že například 4tablováním na NL20k s winrate 1bb/100 se dostaneš dejme tomu na 1k/hour tak nevim jak moc se tomu můžou příblížit MTTčkaři.... zvlášt když u tý cashovky zvlášt u omahy ty čísla můžou jít asi i o dost výš...

a ten live poker tam to taky snad neni potřeba komentovat když tam mizí i ta možnost mass multitablovat takže i s nějakym 100% ROI při 5-10K BI's na turnajích kde avg strávíš třeba 2-3 dny se nebude nikdy moc rovnat cashovce s blindama i třeba 100-200 ( kde na live pokeru určitě ta winrate pro top hráče bude určitě vyšší než 1bb/100 jak jsem psal na online zvlášt pro hovádka typu durr etc. co tvrdnou perma v macau a bůh ví co za stakes tam hrajou :) )
    • 1
    • 2