POMOC s HM2

• Trautenberk
      Trautenberk
      Bronz
      Registrace: 04.01.2012 Příspěvky: 84
      Zdravím všechny strategisty :f_biggrin:

Včera večer jsem si konečně zakoupil HM2 chtěl jsem to stihnout ve slevě, takže paráda. Stáhnul jsem si software, poslali mi klíč, vše je snad v pořádku nainstalované ... :f_p:

Teď shrnu čemu se chci věnovat :
      - Hraju převážně Heads upy v herně Pokerstars a PKR
      - Hraju jak SNG HU tak HU cash game
      - Občas si pinknu i nějakej ten turnaj s nižším buy-inem :D

Teď bych spíš potřeboval poradit, kdyby byl někdo ochotný mi napsat stručně, jak postupuje při začátku jeho grindu s HM2 :s_biggrin: Jsem z toho docela divoký, jak co nastavit ?

např. :

- kam napsat svůj nick, abych mohl vidět v HM2 jak,kdy,kolik atd. jsem na jaký herně odehrál ?

- jak mám rozjet přímo ve hře HM2 aby se mi ukazovali informace o hráči ( pořád mi to ukazuje (waiting for hands ) a staty nikde ?

Prostě jsem z toho zmatený a byl bych rád kdyby mi někdo poradil, jsem v tomhle úplný začátečník :f_cry:

Prostě co bych měl udělat jako první - co nastavit atd atd...

Byl bych moc vděčný za stručný a výstižný návod jak postupovat...
      Děkuju za každou radu :f_p:
  • 6 odpovědí
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      čau,

přečti si nejdřív úvodní příspěvky v HEM2 poradně : HeM poradna, pokud bys měl pak nějaké dotazy tak se ptej, rádi ti pomůžeme....

GL :tongue:
    • Trautenberk
      Trautenberk
      Bronz
      Děkuju, samozřejmě jsem to celý pročetl a nikde nevidím ani jednu odpověď na můj problém... :D

Samozřejmě tam ty nejdůležitější dotazy taky nikdo nezodpověděl, jen tam lidi řeší už hodně pokročilejší fázi HM2 ?(

Tak může mi prosím někdo poradit jako úplnýmu začátečníkovi ? PLS :f_frown:

např. na pokerstars mi to pořád ukazuje waiting for hands... Co s tím ?

Na PKR už se mi to rozjelo, ale zase mi začal zamrzat computer, mám s tím někdo podobnou zkušenost ?
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Trautenberk původně napsal
      Samozřejmě tam ty nejdůležitější dotazy taky nikdo nezodpověděl, jen tam lidi řeší už hodně pokročilejší fázi HM2 ?(
      Ahoj, jaké dotazy nejsou zodpovězeny?
      Zkus se kouknout i na to video co tam je, pokud se ti jedna o zakladni funkce.

Opět... odpověď i na tvou otázku tam je.
      Pokud ti to nenačítá handy tak cituji

1. Je třeba nastavit ukládání Hand History.
      2. Hand History musí být v angličtině.
      3. Hem musí vědět, kde se složka s HH nachází (Auto import folders).
      4. Table Manager musí být spuštěný.

Pokud měníš hernu, na které hraješ je třeba si přepnout svůj hráčský profil v pravém dolním rohu.
    • Trautenberk
      Trautenberk
      Bronz
      Omlouvám se, pravda už jsem to konečně našel :rolleyes:
      Takže děkuji...

Jinak teď mám spíš problém, jak a kde si nastavit místo u stolu - aby se mi statistiky ukazovali pod mým nickem - a ne někde na druhý straně? Vím že se to dá šoupnout při hře, ale dost to zdržuje a hlavně je to pak stejně divně rozházený ?(

A poslední věc: kdyby byl někdo tak hodný a vysvětlil co která zkratka znamená - znám jen některé :f_biggrin: alespoň ty nejdůležitější... Děkuji a GL všem
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,300
      Pomůže ti náš HUD slovník, najdeš tam co která zkratka znamá a stručně jak ji použít. ;)
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Registrace: 15.12.2011 Příspěvky: 880
      Trautenberk původně napsal
      Jinak teď mám spíš problém, jak a kde si nastavit místo u stolu - aby se mi statistiky ukazovali pod mým nickem - a ne někde na druhý straně? Vím že se to dá šoupnout při hře, ale dost to zdržuje a hlavně je to pak stejně divně rozházený ?(
      Předdefinované místo sezení máš? HUD Opptions => Seating Preferences => vlevo nahoře vybrat PS => velikost stolu a místo