rychlost Holdem Manageru

• foro123
      foro123
      Bronz
      Registrace: 19.07.2011 Příspěvky: 9
      Ahoj, nainstaloval jsem si vcera prvne HM 2. Hrozne pomalu se nacita ke stolu. Otevrel jsem si 2 stoly na SNG a nez se HM nacetl, tak byl konec :-). Nevite co nastavit, aby nacteni na stul bylo rychlejsi. V cash to trva tak u jednoho stolu 3 min. Vice stolu jsem jeste nezkousel. Pocitac je notebook s W7. Diky. Roman
  • 9 odpovědí
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,410
      Já to mám načteno po první odehrané handě, což je nějakých 20 sec.
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Ahoj, záleží na vnitřnostech ne na widlích :) Koukni se na první stranu HeM poradny, tam je řešení na tyhle problémy.
    • hululuj
      hululuj
      Bronz
      Registrace: 29.01.2011 Příspěvky: 47
      cus kdyz sem zkousel poker tracker tak mi to delalo to sami, proste na prd pc vyresil sem to tak ze sem mu dal v procesech o 1 vyzsi prioritu nez je normalni a nabehlo to hned, po nacteni stolu muzes zmenit zpet na vychozi kdyz ti to komp nebude zvladat
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Registrace: 15.12.2011 Příspěvky: 880
      Zkus defragmentaci disku, databáze je na to celkem citlivá.
    • klcoo
      klcoo
      Bronz
      Registrace: 27.11.2010 Příspěvky: 210
      Ja si idem dokupit SSD disk... http://www.alza.sk/adata-s396s-30gb-d299042.htm docela lacny , rychly ale ma len 30gb ... v Podstate mi to bohovsky staci .. lebo cely aj tak nevyuzijem a ana filmy a stahnute subory budem mat stary 250gb hdd kde si budem ukladat len subory ... Myslim ze do SSD hardisku je dobra investicia ... Strasne rychly hdd a vpodstate vsetko sa vam tam otvori okamzite v sekunde oproti staremu mechanickemu hdd
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      klcoo původně napsal
      Ja si idem dokupit SSD disk... http://www.alza.sk/adata-s396s-30gb-d299042.htm docela lacny , rychly ale ma len 30gb ... v Podstate mi to bohovsky staci .. lebo cely aj tak nevyuzijem a ana filmy a stahnute subory budem mat stary 250gb hdd kde si budem ukladat len subory ... Myslim ze do SSD hardisku je dobra investicia ... Strasne rychly hdd a vpodstate vsetko sa vam tam otvori okamzite v sekunde oproti staremu mechanickemu hdd
      Uff, normálně sem se lekl že SSD HDD za 45Kč a oni to sou €čka :D . Každopádně dát Systém a věci co potřebují rychlost na SSD je optimální, jen ta cena prozatím. Vždyť je pro HEM2 doporučován minimálně disk se 7200 otáček a notebooky mají většinou 5400ot. Jedině udržovat menší databázi, nebo ji dělit třeba na sajty ale to už není ono.
    • Poolik89
      Poolik89
      Bronz
      Registrace: 11.06.2011 Příspěvky: 76
      Ahoj,
      já mám stejný problém a myslim si, že s tim toho moc nenaděláš a znám několik hráčů co jsou na tom stejně jako já. Řekl jsem si mám nadupanou mašinu cca 35 000,-Kč tak nevim co by programátoři z HEMu ještě chtěli?. poté jsem si najel na fórum HEMu kde už se přede mnou několik uživatelů rozčilovalo a žádali o rady. Tam jsem zjistil, že to o mašině není možná má nějaký menší vliv operační paměť, ale to jaký máte procesor je opravdu jedno problém je opravdu v pevném disku tedy spíše ve dvou ssd discích jeden ti v žádném případě nepomůže(aspoň to se píše na fórech HEMu) jeden disk ti maximálně zrychlí systém a nějaké prográmky a jejich nabíhá rozhodně ne HEM, ale je to celkem jasné proč. Musíš si ty disky nastavit(zase tak jednoduché to není je nastavit přeci jen musíš vědět trochu co a jak) tak aby spolu současně spolupracovali, a navzájem si předávali data a jeli najednou, protože HEM pracuje nevim z jakého důvodu s diskem jako s operační pamětí. Odborníci na fŕu radili uživatelům kteří si stěžovali tuto konfiguraci : 64 bitový operační systém s 10GB+ RAM na PC s dvěma SSD disky. Závěrem disky jsou poměrně dost drahé mají celkem malou kapacitu a když se jeden z nich posere jseš prostě v prdeli a ztratíš uplně vše.
    • madjazz
      madjazz
      Bronz
      Poolik89 původně napsal
      Odborníci na fŕu radili uživatelům kteří si stěžovali tuto konfiguraci : 64 bitový operační systém s 10GB+ RAM na PC s dvěma SSD disky. Závěrem disky jsou poměrně dost drahé mají celkem malou kapacitu a když se jeden z nich posere jseš prostě v prdeli a ztratíš uplně vše.
      No to je mazec :s_evil: Takhle odstřelit program dokáže jen umělec. Každopádně defragmentace může jen pomoci.
    • Poolik89
      Poolik89
      Bronz
      Registrace: 11.06.2011 Příspěvky: 76
      madjazz původně napsal
      Poolik89 původně napsal
      Odborníci na fŕu radili uživatelům kteří si stěžovali tuto konfiguraci : 64 bitový operační systém s 10GB+ RAM na PC s dvěma SSD disky. Závěrem disky jsou poměrně dost drahé mají celkem malou kapacitu a když se jeden z nich posere jseš prostě v prdeli a ztratíš uplně vše.
      No to je mazec :s_evil: Takhle odstřelit program dokáže jen umělec. Každopádně defragmentace může jen pomoci.
      Mno koukal jsem pěkně když jsem toto zjistil. Určitě defregmentací se nikdy nic nezkazí dokonce jsem se poslední dobou naučit pravidelně to defregmentací projet a je to určitě na chodu počítače znát.