AKo SB t30

• michal10cz
      michal10cz
      Bronz
      Registrace: 15.05.2011 Příspěvky: 65
      PokerStars No-Limit Hold'em, 3.5 Tournament, 15/30 Blinds (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

CO (t1270)
      Button (t1590)
      Hero (SB) (t1680)
      BB (t4395)
      UTG (t1445)
      MP (t3120)

Hero's M: 37.33

Preflop: Hero is SB with K, A
      3 folds, Button bets t60, Hero raises to t165, 1 fold, Button calls t105

Flop: (t360) Q, K, 7 (2 players)
      Hero checks, Button bets t150, Hero raises to t564, Button raises to t1425 (All-In), Hero calls t861

Turn: (t3210) 8 (2 players, 1 all-in)

River: (t3210) K (2 players, 1 all-in)

Total pot: t3210

Zdravím, chtel sem se zeptat na tuto handu. Na cely prubeh. Myslite si ze je dobre se stack offnout tak brzo?? Nejspis tam budeme casto behind ale tady pan se mi zdal celkem loose.

dik za odpovedi.
  • 3 odpovědí
    • KhillaB
      KhillaB
      Bronz
      Registrace: 21.11.2011 Příspěvky: 30
      Osobně bych vsázel na flopu ať už kvůli value, tak kvůli ochraně kdyby měl flush draw, aby nedostal kartu, která by mě porážela zadarmo.

A když by to otočil, tak bych šel asi taky stack off.

Ale je to jen jak bych to zahral já(jsem fakt fish) takže bych počkal na názor někoho legitimního:-)
    • Life4Tale
      Life4Tale
      Bronz
      Registrace: 11.11.2011 Příspěvky: 215
      3bet preflop je dost nízkej, já bych se raději co nejlevněji podíval na flop, takže call, když už ses rozhodl to 3betovat, určitě je potřeba větší sizing. Na flopu bych také vsadil, ten tvůj check/raise je zkrátka známkou síly a hrozí, že soupeře vyženeš, docílíš tím jen toho, že zahodí handy, které porážíš, což nechceš. Flush draw ti nezahodí tak jako tak, proto bych vsadil na flopu polovinu potu a pokud přijde safe turn, tak bych vsadil přes 2/3 potu.
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Zlato
      Registrace: 20.04.2009 Příspěvky: 3,334
      3bet preflop nieje dobry. treba iba dorovnat.

S AK budeme hrat postflop fit/fold a chceme aby sa protihrac s nami stackoffol s top parom a horsim kickerom.

as played. ak si preflop 3betoval, tak na flope musi prist cbet.
      check/raise nieje dobry..

tj. treba dat cbet, a ak nas raisne tak push s tym ze nas doplati vela horsich kariet.

Myslite si ze je dobre se stack offnout tak brzo??

ano je, ak mame kartu ktora dominuje range supera (TPTK, set, nutflush, 2pairs, overpar)