[PLO] Nastavení PLO HUDu

• 6 odpovědí
    • filuta
      filuta
      Bronz
      Registrace: 14.08.2009 Příspěvky: 781
      abych přispěl svou troškou do diskuse takhle to mám nastavené já, pro vysvětlení, nejdříve je uvedena příslušná statistika, potom hodnoty co mám v pásmu příliš tight a nakonec hodnoty co považuju za příliš loose. pro pořádek uvádím, že je to pro stakes plo 50-100

vpip 17- 32+
      pfr 13- 28+
      steal 29- 45+
      3b preflop 2- 10+
      -new line-
      total AFq 29- 55+
      river AFq 29- 55+
      fold to 3b preflop 75+ 45+
      fold to F CB 3bet pot
      wts 21- 30+
      donk flop ... 20+
      -new line-
      Cbet flop 55- 70+
      Cbet turn 40- 65+
      fold to F Cbet 60+ 45-
      fold to T Cbet 60+ 30-
      raise F Cbet 10- 25+
      fold to steal 90+ 70-
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Díky za příspěvek, určitě se na to mrknu, něják super jsem ty range neladil no, určitě bude třeba na tom zapracovat :)

Každopádně jsem teď slyšel dobrou myšlenku ve videu ohledně spolehlivosti statů s ohledem na vzorek a to, že vlastně když máš různé post-flop staty, tak u hráčů s velkým VPIP ty post-flop staty mnohem rychleji konvertují k realitě, protože takový hráč vlastně je post-flop skoro pořád :D Oproti nějáké 18/12 nitce...
    • mojejmeno
      mojejmeno
      Bronz
      Registrace: 01.03.2012 Příspěvky: 6
      Ja hodne pouzivam check-raise na flopu statistiku, kterou tam nemas.
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      mojejmeno původně napsal
      4. řádek 3. stat je tuším c/r flop.
    • filuta
      filuta
      Bronz
      Registrace: 14.08.2009 Příspěvky: 781
      LetMeTiitU původně napsal
      Každopádně jsem teď slyšel dobrou myšlenku ve videu ohledně spolehlivosti statů s ohledem na vzorek a to, že vlastně když máš různé post-flop staty, tak u hráčů s velkým VPIP ty post-flop staty mnohem rychleji konvertují k realitě, protože takový hráč vlastně je post-flop skoro pořád :D Oproti nějáké 18/12 nitce...
      souhlas, já to dělám tak, že se informativně kouknu na počet hand, jestli to má vůbec smysl a pak se případně kouknu, kolikrát ta situace opravdu nastala, prostě ty rozdíly jsou tam obrovské (třeba i Cbet flop u lidí, co skoro neraisují, má často miniaturní vzorek, i když mají obrovský vpip) a počet hand je jenom hrubý ukazatel

mojejmeno původně napsal
      já třeba mám spíš hud menší (ono to na ongame ani jinak nejde), mám tam jen statistiku raise flop Cbet, která je podle mě dost užitečná, a jinak se koukám do popupu, ale já hraju jen čtyři stoly, tak si to můžu dovolit :f_biggrin:
    • Aldoras
      Aldoras
      Bronz
      Registrace: 12.03.2012 Příspěvky: 214
      // smazán příspěvek ... špatný vlákno - omlouvám se :(