Z freerollu po 10 000$

• Titanius8
      Titanius8
      Bronz
      Registrace: 23.08.2011 Příspěvky: 37
      Ahoj,
      rozhodol som sa dokumentovat svoju cestu za vysnivanou vyhrou. Chcem zacat s malym kapitalom, vyhranym vo freerolle a dosiahnut co najvacsi zisk. S pokrom nezacinam, preto si myslim, ze by sa mi to mohlo podarit. Dufam, ze mi pisanie blogu pomoze uvedomit si chyby ,ktore robim a pripadne sa poucit z rad inych hracov. Hravam na Partypoker.

:heart: Moje ciele do blizkej buducnosti

:diamond: Ziskat kapital z freerollu aspon $0,60 a hrat cash game

Kedze som sa rozhodol pisat neskor ako som zacinal, tento ciel uz je splneny. Zacinam hrat cash game s $0,80 z freerollu Pokerstrategy 100$.

:diamond: Vybudovat si zakladny bankroll, o ktory sa nebudem tak bat.

Tento ciel je in progress. Potrebujem si vybudovat aspon 10$.

Dalsie ciele budem pisat po dosiahnuti momentalneho. Spatna vazba je pre mna dolezita, cize vsetky komentare a hodnotenie budu pre mna potesenim.
  • 3 odpovědí
    • surfking
      surfking
      Bronz
      Registrace: 26.06.2011 Příspěvky: 897
      Nazdar, drzim palce, ale na takyto zaciatok je podla mna vhodnejsi Everest Poker, kde su sit n go uz od par centov a niektore dokonca bez buyinu s garanciou par centov.. s 8 centami hrat cashku to si uz mozes rovno zatocit ruletku :D
    • Floowwee
      Floowwee
      Bronz
      Registrace: 12.12.2010 Příspěvky: 616
      Ahoj,
      to tě budu sledovat jak se ti bude dařit. :f_thumbsup:

Ten začátek to budou asi nervy, ale snad se ti to povede a budu držet palce!
    • Titanius8
      Titanius8
      Bronz
      Registrace: 23.08.2011 Příspěvky: 37
      :diamond: Prva spoved :diamond:

:spade: Prave som pochopil, aky dolezity je bankroll. Hrat short stack strategy a bat sa o kazdy jeden cent je velmi neprijemna zalezitost. Svoj prvy pokus som nevyuzil a budem musiet bojovat zase od freerollu. Zhoda okolnosti ma pripravila o moj kapital. Berem to pozitivne a skusim to zase.

:spade: Zacinal som s 0,80$ a sadol som si za stol so vsetkym. Pockal som si na big blind. Prve dve handy som zlozil a na tretiu, cize na button mi doslo KK. Vsetci fold a na moj raise odpovedal iba big blind dalsim raisom, po ktorom som nemohol spravit nic ine, ako ist all-in. Protihrac s AK prehral a ja som si mohol pokojne odkracat zo svojou vyhrou.

:spade: Hral som dalej cash game. Vzdy som sa dokupil za 0,60$ s tym, ze vzdy ked dosiahnem 0,90$ si odsadnem, aby som neriskoval svoj zisk. Vytiahol som sa na 2,40$.

:spade: Robim s poznamky o hracoch. Poznamenavam si ich styl hry a kvalitu. Moj osobny pocit z NL2 je v podstate pozitivny, lebo nemam problem tento limit porazit, ak budem hrat svoju 100% hru.

:spade: Zatial islo vsetko vyborne. Aj to bol jeden z aspektov, kvoli ktoremu som neskor prehral. Ked vsetko islo tak nadherne, trosku ma dostali 2 badbeaty, v ktorych som prehral stack. Proti zlemu superovi, co ma stastie sa neda nic robit :) .Kazdopadne ma to trocha rozhodilo ale potom prisla skoro dvojhodinova pauza chodenia hratelnych startovnych kombinacii (az teda na pocket pary, ktore sa mi nikdy nepremenili na set). Dalsia vec, na stoloch, na ktorych som hral, sa mi nehralo uplne najlepsie a bola asi chyba, ze som si neodsadol. Zacal som teda hrat trocha viac loose. Vdaka tomu nastala nasledujuca situacia.

Hero: 9 :club: 7 :club: na BU Stack: 0,53$
      BB Stack 1,89$

PreFlop 7 fold, Hero raise 0,06$, BB raise 0,10$, Hero calls 0,04$

Flop (0,21$)
      8 :club: 10 :club: 10 :diamond:
      BB check, Hero bet 0,11$, BB raise 1$, Hero calls 0,32$

Dotycny mal v tej hre AA a aj ked som mal priblizne 50% sancu proti paru a aj proti trojici som mal velku sancu, prisiel som zbytocne o svoj stack.

:spade: Moju poslednu handu vam ani nechcem ukazat, pretoze sa za nu hambim. Normalne by som to hned po tak zahranej hande ukoncil, lenze uz to bolo aj tak jedno, lebo som nic nemal :) . V skratke, dorovnaval som s JJ+gutshot az na river, pritom bolo na stole Q a ked mi nedosiel na river a ja som sa zobudil, ze co robim, bolo neskoro.

:diamond: Chyby v season, ktore sa budem snazit napravit :diamond:

:spade: Urcite budem musiet hrat ovela viac tight ako hravam, dokonca viac ako mi radi pokerstrategy. Kvoli nedostatocnemu bankrollu si musim uvedomit, ze aj keby som z handy vytazil menej, je to stale lepsie ako keby som prehral vsetko. S tym suvisi aj hranie draw, ktore nebudem hrat 100% podla clanku pokerstrategy, lebo aj ked viem, ze by som bol dlhodobo v pluse, musim byt v pluse kratkodobo, aspon kym si nevybudujem bankroll.

:spade: Ak najdem stol, ktory mi nevyhovuje, odsadnem si rychlo prec, najlepsie na UTG aby som zbytocne neprisiel o blind a sancu sa pozriet na handu zadarmo.

Zaver: Tato season ma vselico priucila, trocha som si otukal hracov na NL2 a ked vyhram dalsi obnos penazi (najlepsie este dnes :D ) tak budem pokracovat :) .

PS: Tesim sa na komentare :) (Ocakavam aj negativne ohlasy na moju strategiu ale nemozem sa slepo riadit pravidlami TAG hraca, ked nesplnam asi najdolezitejsi faktor - Bankroll.)