Blog: 125$->10000$ DONE (Katrisone)

• Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Registrace: 15.07.2011 Příspěvky: 13,029
      Zdravím PS!,

i já přidávám svoji trošku do mlýna a zakládám tento blog, na kterém s Vámi budu sdílet vše podstatné a snad i zajímavé při cestě ze 125$ na kýžených 10k$. Nedávno jsem si zakládal blog o formátu SnG, které jsem hrál, ale z důvodu neustálých swingů, které takřka zdevastovali můj bankroll, jsem zkusil jednoho dne přejít na cashku. Respektive, byl to takový pokus-omyl, protože o cashce jsem toho moc nevěděl. Zapnul jsem 4 stoly na NL4 na Party Pokeru a během asi 3 hodinové session jsem zaregistroval několik podstatných věcí:

1. Pole hráčů je zde opravdu velice slabé, slabší než třeba na 3$ SnG.
      2. Nedostávám do situací, které by mě tolik stresovali (jako např.push-fold fáze na bublině apod.)
      3. Můj zisk není sice nijak velký, ale zdá se být relativně stabilní.

Na základě těchto poznatků jsem se rozhodl dočasně opustit SnG a vyzkoušet, kolik během 2 týdnů dokážu vydělat tímto způsobem. Během této atestace jsem zkusil měnit počty stolů od 2-8, limity od NL2-NL10 a výsledek dopadl, řekl bych, uspokojivě:

:spade: NL2 (437 hand): -0,61$
      :spade: NL4 (13933 hand): +41,28$
      :spade: NL10 (954 hand): +34,16$

Můj současný bankroll je tedy: 199,83

I přes mírně riskantní BR management se nejlépe cítím na NL10 při 4 stolech. Stíhám díky tomu analyzovat hru soupeřů a označovat si je podle stylu jejich hry. Řekl bych, že právě díky této schopnosti jsem schopen ideálně hrát situace, do kterých se dostávám a vytěžit z nich maximum.

Má cesta tedy začíná. Podělím se s Vámi o jejím průběhu, o různé poznatky, o zajímavé handy a budu doufat, že pro Vás budou informačně přínosné a že někomu třeba i pomůžou.

EDIT: Kdyby někoho zajímalo, jak vypadá můj set-up, nechť rozklikne spoiler:)
  • 660 odpovědí
    • Titanius8
      Titanius8
      Bronz
      Registrace: 23.08.2011 Příspěvky: 37
      Prajem vela stastia :) . Budem sa ta snazit sledovat.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Titanius8 díky :)

Každopádně aby můj blog nestál na jednom bodě, rozhodl jsem se, že za každým herním dnem udělám menší ohlédnutí a přidám nejvíc +$ handu dne a je na Vás, jestli se z ní budete inspirovat, nebo ji nějak okomentujete, jestli se Vám zahrání líbí, nebo byste volili jiný způsob. Zvažoval jsem, že bych i v rámci hledání leaků přidal i nejvíc -$ handu, ale chtěl jsem, aby můj blog byl hlavně informačně přínosný a většina z takovýchto hand by dost možná připomínala crying nad nespravedlivým badbeatem.

Takže dnešní (potažmo včerejší) pokerový den sestával z(e):
      :diamond: studia - přečtení prvních pár kapitol knihy Poker jako byznys
      :diamond: hraní 2 session
      :club: 1.session - 98 minut/441 hand: +1,88$
      :club: 2.session - 191 minut/1007 hand: +31,93$

Celkový bankroll po 1.dnu: 233,64$

$$$ handa dne: (Přehrát handu)

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (8 handed)

Known players:
      CO:
      $4.79
      BU:
      $10.00
      SB:
      $11.36
      BB:
      $10.60
      UTG2 (Hero):
      $10.00
      MP1:
      $11.70
      MP2:
      $4.82
      MP3:
      $10.70

Preflop: Hero is UTG2 with A, K.
      Hero raises to $0.40, MP1 calls $0.40, 2 folds, CO calls $0.40, 2 folds, BB calls $0.30.

Flop: ($1.65) A, 6, 7 (4 players)
      BB checks, Hero bets $1.30, MP1 calls $1.30, CO folds, BB folds.

Turn: ($4.25) 4 (2 players)
      Hero bets $3.90, MP1 calls $3.90.

River: ($12.05) 5 (2 players)
      Hero checks, MP1 raises to $6.10, Hero calls $4.40.

Final Pot: $22.55.
      Results follow:

MP1 shows high card ace(Q T).
      Hero shows a pair of aces(A K).

MP1 wins with high card ace(Q T).
      Hero wins with a pair of aces(A K).
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Dnešní den byl ve znamení tréninku mých nervů, konkrétně 2.session:) Nebudu to nijak do hloubky rozebírat, alespoň si soupeři procvičili setmining a já se budu muset naučit, že je prostě někdy lepší AA zahodit. I když třeba mně zrovna před 5 minutama nabourali do setu, tak to neznamená, že se to nemůže stát znova.

Dnešní den jsem tedy:
      :diamond: studoval - znovu jsem si osvěžil základni CG články z Basic sekce a vytiskl si už i nějaké z bronzové. Do neděle bych chtěl v rámci učíme se vyhrávat udělat bronzový test.
      :diamond: hrál 2 session
      :club: 1.session - 72 minut/351 hand: +20,62$
      :club: 2.session - 97 minut/418 hand: -22,63$

Dále se mi uvolnila druhá část bonusu od PP ve výši 25$ a tak je po dnešním dni bankroll: 256,93$

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      BB:
      $3.00
      UTG1:
      $11.32
      UTG2:
      $2.85
      MP1 (Hero):
      $10.00
      MP2:
      $11.18
      MP3:
      $10.91
      CO:
      $4.10
      BU:
      $10.62
      SB:
      $11.53

Preflop: Hero is MP1 with Q, Q.
      UTG1 raises to $0.30, UTG2 folds, Hero calls $0.30, 3 folds, BU raises to $1.50, 3 folds, Hero calls $1.20.

Flop: ($3.45) 8, 3, 6 (2 players)
      Hero checks, BU bets $2.50, Hero calls $2.50.

Turn: ($8.45) 4 (2 players)
      Hero checks, BU raises to $6.62, Hero calls $6.00(All-In).

River: ($21.07) 2 (2 players)

Final Pot: $21.07.
      Results follow:

BU shows a pair of twos(9 2).
      Hero shows a pair of queens(Q Q).

BU wins with a pair of twos(9 2).
      Hero wins with a pair of queens(Q Q).
    • Titanius8
      Titanius8
      Bronz
      Tebe tie fishky naskacu na udicu same :)
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Někdy se doopravdy nestačím divit:)
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Včerejší den připomínal horskou dráhu. Chvíli to šlo z kopce, chvíli do kopce, jednou jsem šel do červených, pak zase do zelených čísel a tak Vám prozradím, co se tedy všechno událo a jak to se mnou dopadlo:
      :diamond: Vytiskl jsem si další články z bronzové sekce a nastudoval si je.

:diamond: Vymyslel jsem si svůj motivační měsíční výplatní systém. Funguje na tom principu, že na konci každého měsíce si ze svého profitu pošlu na běžný účet určitou částku. Abych byl motivovaný k co nejlepším výsledkům, tak do 200$ je to 0%, 200-250$ je to 10%, 250-300 11%, 300-350$ 12% atd...(vč. rakebacků, bez bonusů). Ta logika je asi taková, že do té doby, než mně poker bude generovat nějaký slušný zisk, budu většinu profitu nechávat na svém herním účtu a budovat bankroll, ale zároveň se alespoň trochu odměňovat za provedenou práci. Naopak, časem (doufám) tento poměr převáží ve prospěch výběrů, protože pokud někomu už jeho bankroll a jeho dovednosti generují zisk např.nad 1000$ měsíčně, je podle mě už skoro nesmysl tyto dodatečné prostředky stále nechávat na herním účtu a je lepší si je naopak začít ukládat například na spořící účet, nebo někam jinam, kde jsou, řekněme, více v bezpečí. Možná by měl někdo jiný názor, já jsem tento systém vymyslel včera takže uvidím, jak bude fungovat v praxi:)

:diamond: Hrál jsem celkově 3 sessions:
      :club: 1.session - 86 minut/399hand: +6,19$
      :club: 2.session - 345 minut/1694 hand: +0,64$ :D (v počátku jsem se dostal hned do nějakých -30$, takže jsem spíš rád, že se mi podařilo zachovat chladnou hlavu a ztrátu umazat)
      :club: 3.session - 245 minut/1109 hand: +8$

Po včerejším dni je můj bankroll: 271,76$

Known players:
      UTG2:
      $10.00
      MP1:
      $2.45
      MP2 (Hero):
      $12.24
      MP3:
      $14.53
      CO:
      $9.59
      BU:
      $2.85
      SB:
      $10.47
      BB:
      $12.51
      UTG1:
      $3.14

Preflop: Hero is MP2 with 6, 6.
      3 folds, Hero raises to $0.35, MP3 calls $0.35, CO calls $0.35, BU calls $0.35, 2 folds, BB folds.

Flop: ($1.55) 6, 8, 5 (4 players)
      Hero bets $1.33, MP3 calls $1.33, CO calls $1.33, BU folds.

Turn: ($5.54) T (3 players)
      Hero bets $4.00, MP3 folds, CO calls $4.00.

River: ($13.54) 4 (2 players)
      Hero checks, CO raises to $3.91(All-In), Hero calls $3.91.

Final Pot: $21.36.
      Results follow:

Hero shows three of a kind, sixes(6 6).
      CO shows a pair of tens(A T).

Hero wins with three of a kind, sixes(6 6).
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Tak dnes jsem měl na hraní jen chvíli a tak jsem si dal jen takovou menší session a bohužel bronzový test jsem musel přesunout na příští týden, škola měla dnes přednost.

:club: Session - 60 minut/280 hand: -7$

Bohužel, každý den není posvícení a můj bankroll je nyní 264,68$.

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (7 handed)

Known players:
      MP3 (Hero):
      $10.70
      CO:
      $10.41
      BU:
      $10.00
      SB:
      $30.37
      BB:
      $3.00
      MP1:
      $10.00
      MP2:
      $10.00

Preflop: Hero is MP3 with A, 6.
      2 folds, Hero raises to $0.40, 2 folds, SB calls $0.35, BB folds.

Flop: ($0.9) 9, 6, A (2 players)
      SB bets $0.86, Hero calls $0.86.

Turn: ($2.62) 8 (2 players)
      SB bets $1.24, Hero raises to $3.03, SB calls $1.79.

River: ($8.68) J (2 players)
      SB checks, Hero bets $2.05, SB folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $8.68.
    • Titanius8
      Titanius8
      Bronz
      Ahoj, osobne sa mi ten navrh "odmenovanie" velmi nepaci :P . Myslim, ze tvoj bankroll utrpi zbytocne velku stratu a ani si nemyslim, ze ti to v motivacii nejako pomoze :) . Teda, ano, pomoze ale pravdepodobne ostanes v tom bode, ze to co si si zarobil navyse "vdaka dobrej motivacii" si hned vyberes. Skor by som doporucil aby si si kazdy mesiac stanovil ciel, cize napriklad, ze do konca mesiaca chcem mat bankroll v hodnote 500$ a vsetko, co bude nad touto sumou si mozem vybrat :) .

Hlavne si daj pozor na tilt. V tomto pripade ta moze downswingy a upswingy ochromit ovela viac, ako keby si sa neodmenoval. Ked nieco prehras, tak sa budes chytat za hlavu, ze si mohol mat v penazenke o 10eur viac a pravdepodobne to budes viac prezivat, lebo sa s tym budes viac zosobnovat. (budes svoj bankroll viac zhmotnovat)
      Na druhu stranu si mozno prave tym budes viac vazit svojich penazi a hrat menej loose :) .
      Tym celym chcem vlastne povedat, ze ked budes miesat svoj bankroll a svoje realne peniaze, v podstate pri tom trpi myslienka bankrollu a to, ze sa citis bezpecnejsie.
      Dufam, ze som sa vyjadril dost jasne :D . In the end, zalezi na tom, aky si charakter a vobec to na teba nemusi mat negativny ucinok. Drzim palce
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Zdravím, tak samozřejmě, pokud by se člověk měl chytat za hlavu z nějakých ušlých zisků, tak pro něj podobný systém absolutně není. Chce to trochu disciplíny, to určitě. Každopádně jde jen o tu podstatu, jak by člověk měl nakládat s bankrollem. Tedy dle mého názoru-v počátcích na něj prakticky moc nešahat a peníze na zábavu a podobně raději vydělávat na brigádě, a až časem z něj dle nějakého systému začít pozvolna odčerpávat.

Takže to neznamená ani nechávat je jen na herním účtu, ale trochu se i odměňovat, ale zároveň abych si například neřekl: "Tak tento měsíc mně to šlo, tak si pošlu 100$". Prostě chtěl jsem najít nějaký rozumný kompromis a ten by podle mého názoru tento systém mohl plnit.

Ale jak jsem řekl, je to v podstatě jen nápad, třeba to v praxi vůbec fungovat nebude:) Od toho je můj blog, abych své nápady ventiloval a ostatní mi k tomu řekli svůj názor:) Třeba potom vyzkouším Tvůj návrh, až mi ten můj přijde neefektivní.
    • Titanius8
      Titanius8
      Bronz
      Okey teda, ked si myslis, ze to zvladnes tak je to ok :) . Este som nepovedal, ze zalezi aj na tom, na aky limit sa chces vypracovat v blizkej buducnosti a ako silno porazas svoj limit. Ak nie si 100% spokojny zo svojou hrou na danom limite, tak si myslim, ze to nemusis ani vobec nahlit a zbytocne sa hrnut na vyssi limit a v tom pripade ti to odmenovanie pomoze. Na druhu stranu, ak sa chces uz konecne posunut na vyssi level lebo tento ti nevyhovuje alebo si myslis, ze dokazes bez problemov profitovat, radsej by som si to tam nechal a odmenoval sa az na vysom limite.
      Samozrejme, je to na tebe, ja sa ti len snazim pomoct :) .
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      A za to Ti samozřejmě děkuju :) Jsem rád, že jsem dostal nějaký feedback:) Každopádně, já jsem si to nastavil tak (nebo jsem se o to alespoň snažil), že stejně si moc peněz zatím vybírat nebudu, jestli vůbec nějaké. Teď jsem na NL10 a myslím si, že rozhodně nad průměrným hráčem určitou edge mám, ale mám i hodně leaků, na kterých chci zapracovat, než se posunu dál. A samozřejmě na to ani nemám zatím bankroll, takže zatím na to rozhodně nespěchám. Na NL25 bych se rád posunul s bankrollem cca. 750$, čili mírně opatrnější plán.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Tento týden zkusím přidat jeden stůl, nerad bych přecenil své síly, takže budu přidávat pozvolna, tzn.pro tuto chvíli hraji 5 FR stolů zároveň. Jinak co jsem dnes dělal:
      :diamond:P řečetl dalších pár kapitol z knihy Poker jako byznys
      :diamond: Zúčastnil jsem se couchingu Twinna, kde jsem se dověděl, jak zhruba by měly vypadat mé staty v HEMu a v následné session jsem hned na těchto nedostatcích začal pracovat.
      :club: Session - 135 minut/694 hand: + 10,41$

Můj bankroll po dnešním dnu: 275,04$

$$$ handu dne dnes nepřidávám, protože prakticky všechny výhry dnes byly non-showdown. Kdykoliv jsem dostal nějakou monster handu, nebo trefil set, tak mně to nikdo nezaplatil.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Tak, dnes jsem udělal pro svůj cash game progress asi prozatím největší práci a bohužel jak jde vidět, občas paradoxně tato snaha nejde úplně ruku v ruce s výsledky. Musím s pokorou říci, že konec session byl sice už lehce pod vlivem tiltu, ale jinak se vyřádila variance. Musím tedy co nejdříve zapracovat na disciplíně, ve smyslu že si stanovím, že například teď 90minut budu hrát a po těchto 90 minutách nehledě na výsledek vypnu všechny stoly a dám si pauzu. A možná popřemýšlím o nějakém limitu ztrát, aby jednou taková session nebyla pro můj bankroll osudová.

Co jsem teda dnes dělal:
      :diamond: Přečetl jsem další kapitoly knihy Poker jako byznys.
      :diamond: Nastavil jsem si pořádně HUD, přidal nějaké další statistiky atd.
      :diamond: Naučil jsem se s Tablescanem, abych mohl lépe selectovat.
      :diamond: Zúčastnil jsem se coachingu s Matuskem.
      :diamond: A jak jsem zmínil, hrál nějaké session.
      :club: Výsledek - 5h hraní/1758 hand: -32,97$

No, nezbývá nic než čekat, že snad přijdou dny, kdy konečně soupeři nebudou chytat jejich lucky rivery a že se vše obrátí. Bohužel to ale vypadá, že budu muset co nevidět přejít raději zpět na NL4.

Můj bankroll po dnešním dnu je: 242,07$

$$$ handa dne je klasický setmining, s tím, že spíš než setmining to byl původně plán soupeře přehrát z pozice na flopu. (Přehrát handu)

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (7 handed)

Known players:
      MP3:
      $18.48
      CO:
      $10.15
      BU:
      $10.10
      SB:
      $10.00
      BB (Hero):
      $10.25
      MP1:
      $9.99
      MP2:
      $3.95

Preflop: Hero is BB with 2, 2.
      5 folds, SB raises to $0.40, Hero calls $0.30.

Flop: ($0.8) 8, 9, 2 (2 players)
      SB bets $0.57, Hero calls $0.57.

Turn: ($1.94) 9 (2 players)
      SB bets $1.38, Hero raises to $4.00, SB calls $2.62.

River: ($9.94) 4 (2 players)
      SB raises to $5.03, Hero calls $5.03.

Final Pot: $20.
      Results follow:

SB shows three of a kind, nines(T 9).
      Hero shows a full-house, twos full of nines(2 2).

Hero wins with a full-house, twos full of nines(2 2).
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      GL! Ať ti to točí! Budu sledovat :)
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Zdravím! Díky, Tobě taky:)

Včerejší den na PartyPokeru byl opět lehce divočina. Asi to znáte, když se nedaří, tak se prostě nedaří. Špatní hráči jsou za své špatné cally odměňováni, kdykoliv dostanete AA, nebo KK, tak se to k Vám profolduje, když trefíte super board, soupeř ho trefí o něco líp atd.. Naštěstí se ale občas snese ke stolu anděl. Anděl s národností Spain, který evidentně přišel z nočního tahu a chce Vám darovat 4x za sebou jeho stack. Mně se to včera poštěstilo a bylo to příjemné setkání.

(asi ani nemusím blíže vysvětlovat, v jakém momentu si přisedl)

Teď ale k věci. Za včerejšek musím sám sobě dát žlutou kartu. Za prvé jsem pořád kontroloval pokladnu, což je zlozvyk, který musím odstranit a za druhé jsem opět omylem usedl k několika speed stolům, což mě stálo pár dolarů, když mně například po trefení setu vypršel čas atd...už jedině regulary pokud chci multitablovat.

A na čem jsem tedy včera zapracoval:
      :diamond:P řečetl jsem si další kapitoly z knihy Poker jako byznys.
      :diamond: Vytiskl jsem si zbývající články z bronzové sekce (tento týden chci bezpodmínečně udělat bronzový test)
      :diamond:P odíval jsem se na video jak hrát QQ od Cornieho.
      :diamond: Stáhl jsem si stopky s odpočítáváním a velice efektivním hnusným zvukem jakožto upozornění, že mám kliknout na tlačítko "Sit-out na příštím BB na všech stolech" a dát si pauzu.
      :diamond: ..a taky jsem teda hrál:
      :club: Session - 350 minut/1615 hand: +24,22$

Můj současný bankroll je 266,29$.

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (8 handed)

Known players:
      MP3:
      $14.97
      CO:
      $10.00
      BU:
      $10.00
      SB:
      $11.24
      BB (Hero):
      $19.81
      UTG2:
      $10.00
      MP1:
      $9.51
      MP2:
      $10.16

Preflop: Hero is BB with 7, 8.
      UTG2 folds, MP1 raises to $0.20, MP2 calls $0.20, 4 folds, Hero calls $0.10.

Flop: ($0.65) 5, 6, A (3 players)
      Hero checks, MP1 bets $0.31, MP2 calls $0.31, Hero calls $0.31.

Turn: ($1.58) 3 (3 players)
      Hero checks, MP1 checks, MP2 bets $0.50, Hero calls $0.50, MP1 calls $0.50.

River: ($3.08) 4 (3 players)
      Hero checks, MP1 checks, MP2 bets $1.00, Hero raises to $3.50, MP1 raises to $8.50(All-In), MP2 folds, Hero calls $5.00.

Final Pot: $21.08.
      Results follow:

Hero shows a straight, eight high(7 8).
      MP1 shows a straight, seven high(7 9).

Hero wins with a straight, eight high(7 8).

Celá ta line se mi sice moc nelíbí, ale vtip je prostě jen v tom, že ten soupeř, který se stacknul, byl úplně paranoidní a dost přeceňoval své handy (i když zrovna v tomto případě měl nižší straight, což měl docela pech). Čili jsem OOP nechtěl preflop s touto handou nijak blbnout a potom s tím OESD jsem sice možná pot odds těsně neměl, ale díky tomu soupeři jsem rozhodně měl dostatečné implied odds. Takže proto jsem to takže kontroloval mimo pozici a nakonec ho teda stacknul na riveru.
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Vzhledem k tomu, že příští týden mám na škole zápočtový týden a musím odevzdat řadu semestrálek a psát nějaké písemky atd., tak musím do čtvrtka dát pauzu od pokeru. Následující měsíc sice bude zkouškové, ale v něm se určitě dny na poker najdou. Každopádně abych to nahnal, tak jsem si včera pěkně máknul a hrál skoro celý den. Chtěl jsem si už taky odčerpat další část bonusu a tak jsem postupně přidával stoly, až jsem nakonec skončil u 8. Musím říct ,že to byla zajímavá zkušenost tady na tom limitu. Na jednu stranu jsem se sice nemohl tak individuálně věnovat stolům a dělat si pečlivě o hráčích poznámky, ale na druhou stranu jsem neudělal tolik chyb v marginálních situacích a nějaké badbeaty jsem snáz přecházel, respektive jsem si jich kolikrát ani nevšiml.

Takže včerejší program:
      :diamond: Čtení bronzových článků a absolvování bronzovéto testu.
      :diamond: Hraní pokeru.
      :club: Celkem - 9,5h/3121 hand: +28,99$

+ se mi teda podařilo odčerpat další část bonusu (25$).

Můj bankroll je nyní 320,28$.

Known players:
      UTG2:
      $9.90
      MP1:
      $6.77
      MP2:
      $8.76
      MP3:
      $11.30
      CO:
      $3.00
      BU (Hero):
      $11.95
      SB:
      $9.90
      BB:
      $16.17
      UTG1:
      $10.00

Preflop: Hero is BU with A, A.
      UTG1 raises to $0.40, 5 folds, Hero raises to $1.20, 2 folds, UTG1 calls $0.80.

Flop: ($2.55) Q, J, 2 (2 players)
      UTG1 checks, Hero bets $2.05, UTG1 calls $2.05.

Turn: ($6.65) 8 (2 players)
      UTG1 raises to $6.75, Hero calls $6.75.

River: ($20.15) 6 (2 players)

Final Pot: $20.15.
      Results follow:

UTG1 shows high card king(K 9).
      Hero shows a pair of aces(A A).

Hero wins with a pair of aces(A A).

K tomu asi není co dodat, no. Nepochopím toho hráče. Call 3bet s K9 mimo pozici, na flopu call s gutshotem...Každopádně co se týče mé hry, tak bych příště s esama v pozici asi míň 3betoval. Něco jako 1-1,1$ by bylo asi lepší si myslím. No, jinak nejdůležitější v podobných momentech je si takového hráče označit v TableScanu a těšit se na jeho další návštěvu :)
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Jak jsem říkal, tento měsíc už hrát nebudu a tak udělám takové menší vyhodnocení + grafické znázornění mého počínání v prvním měsíci. Zároveň bych si rád dal nějaké úkoly a předsevzetí ohledně toho, co bych chtěl na mé hře více zlepšit v následujícím měsíci.

Co se mi na tomto měsíci LÍBILO:
      :club: Především asi založení tohoto blogu, který mě motivuje k lepším výsledkům.
      :club: Pracování na mé hře prostřednictvím videí, hodnocení hand, účastnění se coachingů atd.
      :club: Zařazení některých prvků, které zlepšují koncentraci a disciplínu.
      :club: Rozhodně i $ výsledky. Bankroll jsem si takřka ztrojnásobil (i když i trochu za pomoci bonusů na PP), což považuji za první důležitý krok.

Grafické vyjádření 1.měsíce:

A teď co bych naopak rád ZLEPŠIL:
      :spade: Hru na více stolech (6-8)
      :spade: Disciplínu - sice na ní pracuji, ale pořád má do ideálu hodně daleko.
      :spade: Psychiku - lépe se vypořádávat se swingy, nepodléhat tiltům.
      :spade: Sport a výživu - není to sice přímo součástí pokeru, ale jsou to věci, které výborně působí na psychiku. A když si vzpomenu, kdy naposledy jsem byl v posilovně, nebo si šel zaběhat, tak z toho pomalu chytám depku :D

Výplatu tento měsíc neřeším, protože můj výdělek nedosáhl 200$/měsíc a tak nechávám všechen profit ve prospěch svého bankrollu.
    • Titanius8
      Titanius8
      Bronz
      Pekne ti to ide :) . Btw na akej herni hras?
    • Katrisone
      Katrisone
      Coach
      Coach
      Zatím jo, ale musím to zaklepat:) Hraju na Party Pokeru.