Idea pro microstakes hráče

• azuroo
      azuroo
      Bronz
      Registrace: 15.02.2012 Příspěvky: 247
      Všechny zdravím,

pro ty co mě neznají se lehce představím. Jmenuji se Filip a je mi +-20let a studuji na vysoké škole. K pokru jsem se dostal především díky PokerStrategy a věnuji se mu několik měsíců. V současné době se pohybuji na NL4 na PP.

Nedávno se mi dostala do rukou jedna pokrová kniha, která mě velice inspirovala. A donutila mě založit toto téma.

Jedná se o určitou ideu pro microstakes hráče pohybující se na NL2-NL10. Šlo by o utvoření určité skupiny lidí z těchto limitů, kteří by mezi sebou spolupracovali. V podstatě by šlo o to že by si hráči mezi sebou posílaly zajímavé materiály, domlouvali by se pravidelné sweety a navzájem by si vyměňovali HH z sessions a vzájemně hodnotili hru. Jistě by se toho našlo víc toto je zatím nastínění idei :)

Doufám že by se někdo našel a zapojil se. Představoval bych si například 5 lidí takto ve spolupráci.

Určitě uslyším názor, že se toto vše dá zařídit pomocí fóra, ale myslím si že dlouhodobější spolupráce mezi touto skupinou by byla více +EV ;)

Takže se ptám všech mstakes hráčů jaký na to mají názor a zda by se do toho odvážili pustit ;)

Edit1:

Takže celkově shrnu co bych od toho očekával.

1. Sweat Sessions v pravidelných cyklech. V takovém počtu by bylo možné každý týden domluvit a 2-3 hráči by se vždy sešli.

2. Vzdělávání. Zde bych si představoval například doporučování zajímavých materiálů ke studiu (jednalo by se o materiály klidně z jiných zdrojů), dále například zajímavé postřehy z videí atd.

3. Vyměňování session HH. Jednou za čas by se mohli hráči domluvit a prohodit se session HH, kterou by se třeba během týdne pokusili zanalyzovat a potom například během sweat session probrat zajímavé spoty.

4. Poznávání se. Určitě by se časem upevňovaly vztahy mezi hráči a časem by možnosti skupiny rozšiřovaly.

5. Motivace. Jsem si celkem jist že by to mělo i dobrý dopad na motivaci.
  • 37 odpovědí
    • zavryx
      zavryx
      Bronz
      Registrace: 22.01.2012 Příspěvky: 51
      Zajímavý nápad :)
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Ahoj, niečo podobné už v CG sekcii celkom úspešne funguje: sweat session
    • azuroo
      azuroo
      Bronz
      Jojo o tomhle tématu vím ;) , ale cílem by nebyli jenom sweety, každopádně to během dneška zkusím v bodech rozepsat co by jste si pod tím mohli představit
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      Ahoj, určitě bych takovouto řekněme studijní skupinu 4-5 hráčů na microlimitech uvítal.
    • azuroo
      azuroo
      Bronz
      Takže celkově shrnu co bych od toho očekával.

1. Sweat Sessions v pravidelných cyklech. V takovém počtu by bylo možné každý týden domluvit a 2-3 hráči by se vždy sešli.

2. Vzdělávání. Zde bych si představoval například doporučování zajímavých materiálů ke studiu (jednalo by se o materiály klidně z jiných zdrojů), dále například zajímavé postřehy z videí atd.

3. Vyměňování session HH. Jednou za čas by se mohli hráči domluvit a prohodit se session HH, kterou by se třeba během týdne pokusili zanalyzovat a potom například během sweat session probrat zajímavé spoty.

4. Poznávání se. Určitě by se časem upevňovaly vztahy mezi hráči a časem by možnosti skupiny rozšiřovaly.

5. Motivace. Jsem si celkem jist že by to mělo i dobrý dopad na motivaci.

Jelikož by se hráči na počátku věnovali micro limitům, dalo by se očekávat že by všichni postupovali +-stejným tempem, takže by vzdělávání stále navazovalo.

Určitě by se dal založit i společný blog, který by zaznamenával náš postup.

Pokud by jste měli nějáké další nápady sem s nimi. ;)
    • jakobino12
      jakobino12
      Bronz
      Registrace: 21.01.2012 Příspěvky: 68
      Ahoj,

já bych určitě šel do nějaký spolupráce, hraju nl2 na poker777, ale sem reglej i na PP, takže se můžu kamkoli přesunout.

Chtěl bych se posunout dál, takže si myslim, že tohleto je dobrej nápad. Víc hlav víc ví a tím pádem se každý učí novým věcem a věřim, že to každýho musí posunout dál.

Tak zatim:)
    • arzimar
      arzimar
      Bronz
      Registrace: 24.03.2011 Příspěvky: 902
      Ahoj,tu knihu ctu zrovna taky a mel jsem tu samou mzslenku jako ty :D .
      Kazdopadne jsem pro ;)
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      JJ dobrý nápad... udělat skype skupinu a tam můžeme komunikovat rychle a ihned se pustit do hand review přes join.me a hovory atd.
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      dle mě je sweat session a nějaké hand review na NL2 zbytečné, kdyby se našli lidi na NL4 a NL10 samozřejmě SH, tak bych byl in:s_thumbsup:
    • bajdy
      bajdy
      Bronz
      Registrace: 03.08.2010 Příspěvky: 26
      Ahoj nápad je to určitě dobrý a rád bych se přidal.
    • rastog
      rastog
      Bronz
      Registrace: 11.08.2011 Příspěvky: 701
      len taká pripomienka:

Ak už to budete realizovať, prosim neuzatvárajte sa do "skupinky".

Napr. ja osobne by som privítal ak by som sa do hodnotenia rúk a tzv. session mohol pripojiť kedykoľvek (samozrejme bolo by dobre vedieť kedy sa to koná) a nepravidelne - dôvod: moj sukromný, rodinný a pracovný život.

edit: a skype by som zamenil za nieco ine napr. google talk ( ale to uz je technicka zalezitost )
    • bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 1,240
      dobrej napad, kdyby se nasel nekdo na NL10 tak bych do toho sel :)
    • AvariAce
      AvariAce
      Bronz
      Registrace: 03.10.2011 Příspěvky: 612
      cau, jsem pro.

@bigfishXXL: co nevidet prestupuju na NL10, takze i ja ocenim kdyz v okoli budou lidi z toho limitu.
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      Jak už jsem psal výše, já bych zájem určitě měl. Momentálně hraju na iPoker (william hill) full ring NL2, od příštího měsíce snad už NL4. Když tak víc o mě mám v blogu (viz podpis).

Když bude zájem, tak skype kontakt pošlu osobní zprávou.
    • azuroo
      azuroo
      Bronz
      Wow nečekal sem že tu bude tolik lidí ;)

rastog původně napsal
      len taká pripomienka:

Ak už to budete realizovať, prosim neuzatvárajte sa do "skupinky".

Napr. ja osobne by som privítal ak by som sa do hodnotenia rúk a tzv. session mohol pripojiť kedykoľvek (samozrejme bolo by dobre vedieť kedy sa to koná) a nepravidelne - dôvod: moj sukromný, rodinný a pracovný život.

edit: a skype by som zamenil za nieco ine napr. google talk ( ale to uz je technicka zalezitost )
      Určitě to nebude nic uzavřeného ;) Řekl bych že například u sweats atd rádi ostatní přivítají i jiné hráče. Tady jde jen o to že v práci takhle ve skupině docílíš širšího záběru. Nikdy jako jedinec se nedostaneš k tolika informacím než třeba skupina 10lidí.

Paulis1992 původně napsal
      dle mě je sweat session a nějaké hand review na NL2 zbytečné, kdyby se našli lidi na NL4 a NL10 samozřejmě SH, tak bych byl in:s_thumbsup:

Taky souhlasím. Určitě bych to osobně chtěl směřovat k SH.

Vidím tedy že by nějaký ten zájem byl. Během dneška bych zde postnul další info. Například kdo by měl zajíme tak by sepsal takový formulář, který by obsahoval limit, zda je schopný utáhnou join.me atd. Vytvořila by se chat room na skype a další věci ;)

Takže stay tuned. Během večera to vše sem zkusím hodit.
    • azuroo
      azuroo
      Bronz
      A tak mě dnešek něják zmohl a zrovna jsem se probudil :s_cool:

Myslím si že jsme ve fázi kdy se můžeme pustit do nějakého budování ;)

Pro přehled by bylo dobré aby případní zájemci sepsali drobné info o limitu atd. A během zítřka bych již utvořil skupinu na skype.

Takže jsem můžete napsat něco ve smyslu.

Limit: NL4 SH
      join.me: ano/ne (zkušenosti)

Tím se aspoň zpřehlední koho si mám přidat do přátel ;)
    • AvariAce
      AvariAce
      Bronz
      Registrace: 03.10.2011 Příspěvky: 612
      limit: NL4 SH
      Join.me: bez problemu (pripojeni 100/100 :-P)
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      Ahoj, tiež by som sa rád pridal ;)

Limit: NL2/NL4 SH
      join.me: kludne

v podstate je mi jedno ako to technicky bude fungovať, len aby to fungovalo :f_grin:
    • redwarf01
      redwarf01
      Bronz
      Registrace: 17.08.2010 Příspěvky: 225
      Nápad je to super a i když se tomu teď kvůli maturitě nemůžu věnovat na 100%, rád se přidám.
      Limity: převážně NL10 SH, NL2-NL10 FR/SH
      Herna: Party/770
      join.me: Kdysi jsem s kamarádem používal a nestěžoval si, že by se to nějak sekalo :f_grin:

Btw: Až do pondělka jsem AFK :f_cool:
    • 1
    • 2