Rush/zoom

• ananasz2
      ananasz2
      Bronz
      Registrace: 27.03.2012 Příspěvky: 9
      Zdravím, zajímalo by mě jestli jsou tu někde články o téhle variantě pokeru.
      Narazil jsem jen na nějaká videa v angličtině na která se chystám ale jinak nikde nic,
      snad jen 2 videa z nl 50 ale to je úplně jiná liga než micra.

Dají se ty micra vůbec nějak rozumně beatovat ?
      Zatím mi to připadá dost crazy, strašně moc 3,4betu a situace kdy je po flopu v potu 30 centu a uz tam nekdo cpe allin s 5 dolarama se taky opakuje velice často.
  • 2 odpovědí
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Ahoj, na micro rush/zoom skutočne príliš materiálov nie je, ale odhadujem že microlimit rushu bude rovnako (alebo i viac) fishy ako normálna CG, preto odporúčam začať s našimi klasickými videami a článkami a hrať v podstate ABC TAG štýl, až kým sa nedostaneš na vyššie limity. Možno by som akurát trochu viac stealoval z late positions, než obyčajne ;)

Tému presúvam do feedbacku ;)
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 549
      Čau,

pokud vím, tak na zoom/rush jsou tu jen ty dvě videa na NL50 od zhichenga. Pamatuj, že NL50 je také ještě mikrolimit a zoom není klasická cashka. Jeho rady se dají aplikovat i na NL2, zatímco u klasické cashky by to moc nešlo.

Ještě je tu cornieho anglické video o rush pokeru + asi nějaké další anglické materiály.

Porážet se to dá. Já hrávám NL2 téměř od spuštění zoomu a zatím jsem nějakých 35 doláčů v plusu. Sice to moc není, ale tak učím se hrou a momentálně prakticky vůbec nestuduji jelikož se musím věnovat něčemu jinému. Většinou, když se někdo tak nesmyslně stackne, tak to opravdu má. Hlavně je potřeba nezbláznit se u všemožných suckoutu a hrát trpělivě.