v podstatě mě na pokerstrategy přivedla tato výzva a protože jsem trochu :D odflákl mé představení se, napíšu něco o sobě.

Jmenuji se Luboš a pokru se věnuji několik let, od funmoney až po lowlimity, ale nikdy jsem neměl trpělivost si o tom něco přečíst. A když mě začalo štvát zaměstnání jako celek, tak jsem začal hledat způsoby zlepšení mé hry. Narazil jsem na několik knih, např. Sklansky: No limit Holdem Poker, Teorie a Praxe. Ale pro mě jako člověka knihou o pokru nepoznamenaného, knížky byly těžší na pochopení než maturitní otázky. Netušil jsem, kolik různých pouček člověk musí najednou zvládat.

A protože jsem měl načteno i něco o burze, tak jsem čerpal i z toho. Takže jsem žil v domnění, že stačí, když pošlu do pokru větší částku, tak to pak půjde pořád stejně ( jako když sleduji v burzovním trhu grafy a je jedno, jaká je v trhu částka, jde o poměr, čím víc vložím, víc můžu vydělat).

Takže jsem do herny vždy něco poslal a začal jsem hrát. Nevěděl jsem, jak nastavit bankroll, prostě nic, hrál jsem intuitivně. Začal jsem přímo na CG SH, zpočátku jsem vždy něco vyhrál, ať už na NL50, NL30 nebo nižších, ale jakmile jsem se dostal do tiltu, nevěděl jsem kdy skončit, jak se z něho dostanu ven a už vůbec jsem si nedokázal určit příčiny a analyzovat hru. Moje hra vypadala asi tak, že když jsem hrál v pohodě, dokázal jsem bez jakéhokoliv SW v klidu porážet NL30, ale jakmile přišel badbeat, byl jsem schopen prohrávat stacky i na mikrolimitech.

S pokerstrategy se teprve seznamuji. Učím se články, získal jsem prvních 50$ jako bonus a učím se hrát CG FR 0.01/0.02 podle tabulky. Chtěl jsem kopírovat Cornieho, ale to asi tak moc nepůjde. On měl po týdnu nahráno skoro 2000 hands a já jsem někde okolo 150. Takže pojedu svým tempem a postupně se budu zlepšovat.

Teď mě čeká :
dostudovat články bronze
složit test
získat jistotu preflop
naučit se postflop
získat jistotu postflop