[DoN] KQo

• 6 odpovědí
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      mne ten call pride v pohode, vzhladom na rozlozenie stackov ked tam nie je ziaden supershort tak sa asi nejakej tocke velmi nevyhnes. KQ je velmi dobra handa vs. jeho pushing range, kde bude pushovat super wide. Vs Ax si sice pozadu, ale zato budes dost casto dominovat jeho Kx, Qx handy..a voci parom ti ten flip az tak nevadi.
    • realkaM
      realkaM
      Bronz
      Registrace: 26.02.2012 Příspěvky: 534
      Ahojda

pro me unknown hrac, ale ja bych to tady jeste foldnula. Stack mas porad jeste slusnej, pokud nemas za sebou nejaky morony kteri callujou light, stealnes si to zpatky. Otazkou je jakou range je ten hrac schopnej pushovat. Ale stejne, callu se v DoNech obecne snazis vyhnout pokud to lze. Na tehle blindech uz je to docela loterka, dost je to i o pocitu a readech co mas na hrace. Zkus si precist tenhle clanek o bubble faktoru ve strategiich, treba ti v necem pomuze.

to : TheLazyGrinder

Cauky, podle ceho se teda ridis na bubble ? dost casto rikate, ze wizz to pocita spatne, nepocita s tim, ze na tebe pujdou blindy(coz tady neplati)atd. Ten mi ukazuje , ze budu v plusu az kdyz bude pushovat 56%+, coz me prijde hodne a pokud nemam na toho hrace nejake info. Podle clanku tady na PS o bubble faktoru potrebuju 72% equity na call a KQo ma proti random hande jen 60,5 a proti 50% pushing range jen 56%. Docela mi tady chybi diskuse na toto tema, jak hrat v 7 hracich, na bubble a jake postupy, vypocty ci ready vyuzivat. Uvitam jakoukoliv radu ci nazor
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      No zalezi to od hraca, ake ma staty , ktore maxicek neuviedol. Ale tak defaultne si myslim ze bude btn stealovat aj viac ako 56%. Vseobecne v takychto spotoch sa rozhodujem podla viacerych faktorov, tie zakladne :
      akych hracov mam pred a za sebou, kedy pojdu vyssie blindy, a ci pri tych vyssich blindoch uz bude niekto uz v all ine. Taktiez pri tychto spotoch mi pride lepsie callnut KQ ako pushnut nejakych T7o v any two spote, ked viem ze ma tam budu callovat light. ( ale to je uz specificke od hracov na stole). Ak by tam boli rozumni regovia tak je lepsia moznost fold a push any two. Len sa obavam ze na tychto mikro limitoch tomu tak prave nebude, preto radsej call s handou s ktorou mam dost slusnu equity a dost casto budem jeho pushing range dominovat.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,747
      Len sa obavam ze na tychto mikro limitoch tomu tak prave nebude

--->

Mě to trochu překvapilo, já bych volil Fold. Pokud mam za sebou hráče, který callují light, tak budu očekávat, že někdo jiný se svym pushem narazí a hráči se vyřadí.

Když se tak nestane, pořád mam plno času na to vybrat si push(např. když mam za sebou hráče, který callujou light (obzvlášť BvB) tak bych to řešil tak, že budu hrát víc karty a míň pozici.

Kdybych k tomu měl to esa, tak to i dam.

Pochopitelně tu ale záleží na hromadě informací o hráčích, který neznáme. :)
    • realkaM
      realkaM
      Bronz
      Registrace: 26.02.2012 Příspěvky: 534
      Byt je to mikro limit, tak tech DoNaru zase tolika nejni a kdyz sedis na stole se 3-4 regama ( tohoto limitu) 5K SNGs+ a ROI 4%+ tak je to svatek. Obycejne je to 4-5, k 6 uz nesedam, to krmime jen PP. Hraje tam jeden mohykan s 15K SNGs na sestkach !? s ROI 4%. Moc nechapu, ze nejde dal, ale asi mu to staci :-)
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      otazka je ci ti regovia na tom limite su fakt dobri, alebo to len hraju casto a preto su regovia. Pretoze, kazdy normalny hrac co spravi aspon 2 mesiace po sebe nejaky profit tak z tych limitov pojde vyssie.