Problém s HM2

• Trautenberk
      Trautenberk
      Bronz
      Registrace: 04.01.2012 Příspěvky: 84
      Ahoj, mám menší problém s Holdem manager 2 ...

Asi tak před třemi týdny jsem si zakoupil HM2 za ještě zvýhodněnou cenu. Ale dnes mi při spuštění HM2 naskočil update - dal jsem update a download, vše se stáhlo v pohodě, chtělo to po mě restart, restartoval jsem PC a update se při znovuspuštění nejspíš úspěšně dokončil.

Teď mi ale při spuštění HM2 vyskočilo tohle: Thank you for trying Holdem Manager 2.0 -------15 days--------There are currently 15 days left on your trial.

Takže to nejspíš vypadá z toho co jsem snad pochopil, že mám jen trial verzi ? ;(

Při tom jsem HM2 úspěšně zakoupil když mi poslali i klíč v emailu...

Tak teď fakt nevím co jsem kde zadal blbě nebo nevím ?

Když dám - enter serial number - tak to chce : name - organization - serial number...

A serial number už je v kolonce vypsaný, jen tedy nevím co zadat do kolonky Name ? Zkoušel jsem moje jméno,emailovou adresu,nick prostě mi to ukáže : registering online, please be patient... a pak vyskočí ,,Errors while registering with server. Retry, or if problems persist please contact customer service.

Takže fakt nevím - kdyby by někdo poradil budu mu moc vděčný. Děkuji mějte se a GL
  • 11 odpovědí