[DoN] Kk

• 9 odpovědí
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      sizing celkom ok, ale osobne by som siel river skor x/c, kedze uz tam neni prilis vela horsich hands z ktorych dostanes value ak betnes.
    • Maxiczek
      Maxiczek
      Bronz
      Registrace: 03.12.2011 Příspěvky: 88
      No když na to koukám znovu, mohl bych jít i x/f?
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,741
      Nemyslim si.

Podle mě se věc má tak, že už si tam dal tolik žetonů, že se nemůžeš vzdát, ale můžeš se maximálně pokusit o kontrolu potu.

Když checkneš, je možný, že nějakou nízkou flush, nebo nějakou kombinace checkne taky, nebo vsadí málo, takže ušetřiš.

Takže c/c pro pot control, že?

Navíc, když dáš check, tak to zvyšuje jeho range na bluff/semibluff, kdy se může pokusit tě donutit složit i bez flush, pokud má třeba top pair.
    • Maxiczek
      Maxiczek
      Bronz
      Ok. Tak příště v takhle blbě došlým boardu c/c. :)

Díky.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,741
      Ale mě ber s rezervou, radči si počkej, co na to Ginger, já tomu někdy prd rozumim. :tongue:
    • Maxiczek
      Maxiczek
      Bronz
      Zahrál jsem to původně tak, protože ten hráč podle mě spadá do kategorie calling station. Bylo mi jasný, že jsem lepší a on, jestli je trefenej, tak nezahodí ale na tom riveru se to podle mě zkoplikovalo, že tam hrozila postupka/barva.
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,029
      Chcete slyšet i názor ryby?

Já bych to tam poslal AI už na turnu - pokud nemá něco solidního, může se stát že zahodí i top pair - pokud nemá dobrého kickera... a flush přijde v cca 10% případ a na to by AI sázet nemusel. Commitlý ještě nebyl, navíc měl druhý nejvyšší stack u stolu a pochybuju že by ho chtěl prohrát na flushdraw...
      Na flopu hrozí straight draw (s 9,10 klidně dorovnat mohl), na turnu uz straight draw/flush draw...

Víc safe varianda je c/c, ale na riveru stejně pushne, protože si bude náš cbet vykládat jako blaf a nás jako calling station.. - záleží na naší image.

No, tolik ryba :f_biggrin: :f_biggrin: (budu rád, když opravíte všechny mé mylné domněnky)
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      nevidim najmensi dovod preco by sme mali overshovnut turn ked mame 2k a v pote je 1.5k a taktiez nevidim dovod preco by sme chceli aby nam na turne foldol top par . a foldnut to nemozes uz vzhladom na velkost potu.
      To skor checknut turn pre potcontroll, ale zas je tam vela draws takze by si stratil value. Preto mi pride check call najlepsia moznost, pretoze mu aspon das sancu bluffnut missed FD
    • vajakub
      vajakub
      Bronz
      Registrace: 26.06.2010 Příspěvky: 225
      Jsem jedinej, komu přijde dost malej ten cbet...? Ten flop podle mě dost trefuje jeho range a navíc je hodně drawy, takže bych sázel rozhodně víc - jak pro value z nějakých Qx, Jx, FD, gutshotů, případně OESD, tak i jako protection...nějakých 550 bych tam dal a na turnu už bych měl cca pot behind a asi bych to poslal...moc hand nás neporáží - sety, proti kterým prohrajeme tak jako tak na riveru, takže jedině nějaký JQ...a pokud si chce hráč zaplatit nějakou draw, nebo top pair s Qx ať platí pořádně...