[HU] Raise K4 na Ks4o3s

• MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      Registrace: 26.04.2009 Příspěvky: 909
      NEvím jestli je tady lepší call nebo raise. I když tam neposlal zrovna málo tak jsem si myslel, že chce bloknout draws. Nadruhou stranu si myslím, že by tady na tomto boardu mohl dostat dobrou value z Kx (možná, ale méně pravděpodobně i FD a SD) který tady reprezentoval.

Nevím proč ale přišlo mi tady jako blbost dávat mu kartu zdarma, když bych stejně nevytáhl moc value z FD popř SD, který by mu nepřišly na turn.

Nevím, v každým případě to podle mě nebyla chyba. Když někdo cbetne pot (4bb) tak pokud není uplně blbej by měl snad něco mít :D ... Možná jsem mohl zvolit nižší sizing :)

Poker Stars $14.69+$0.31 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1747618
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN/SB: t460 23 BBs
      Hero (BB): t540 27 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BB with 4 :club: K :club:
      BTN/SB raises to t40, Hero calls t20

Flop: (t80) 4 :diamond: K :heart: 3 :diamond: (2 players)
      Hero checks, BTN/SB bets t80, Hero raises to t180, BTN/SB folds
  • 2 odpovědí
    • crazym12
      crazym12
      Bronz
      Registrace: 08.12.2009 Příspěvky: 399
      zahrál bych to stejně akorát na 160, ale to na věci nic nemění
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Nejlepší je asi to tam rovnou poslat, protože:

a) když tohle lidi udělají s jakoukoliv draw, tak už ti to vždycky dají

b) viděl jsem takhle zahrané 2nd páry a jiné srandy, to samé, zase ti dorovná all in a je potřeba nebýt překvapen když ti tu random bet/callne pocket 99 :D Na druhou stranu menší check raise vypadá epic strong když on vsadil takhle, ty tu v podstatě nikdy nebluffuješ ... a nějaký pár (a dokonce i king) se často pak rozhodne tě jen flatnout (what´s the point když tam můžeš dostat celý ..)

c) pokud má air, foldne tak jako tak

Je to stejné, jako preflop když najdeš AA na big blindu a soupeř dá 3x raise, já skoro vždycky rovnou pushuju, protože 80% případů je to Ax, co si myslí, že je immortal nuts :D (pokud teda villain nedává 3x jako standard, tam je zas lepší hrát jinak ofc ...)