Nápad - graf cornieho výzvy

• NeznyDebil
      NeznyDebil
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,026
      Ahoj,

všímám si, že si lidi zaznemávají (a postují do fora) jejich postup cornieho výzvou..

Přišlo by mi zajímavé udělat graf - jeden v závislosti na čase/$, druhý hands/$

...bylo by (aspon pro mě určitě) zajímavé vidět, jaký je průměrný postup průměrného pokerstrategisty....

byl bych ochotný ten graf udělat, kdybychom se domluvili na nějakém formátu, v jakém mi lidi budou posílat svoje výsledky (ideálně v excelu)

...šlo by to pak setřídit i podle různých kriterií a tak bychom zjistili, jestli např. hráči, kteří na začátku výzvy měli gold status, postupují rychleji než začátečníci....

co vy na to?
  • 3 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čauvec,

tohle je skvělý nápad, mě by to taky hrozně zajímalo, jaký měl kdo vývojový křivky =)

data najdeš za každý týden v novince takže když klikneš do sekce novinky tak se to dá snadno dohledat až do začátků ;)
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,026
      a kde přesně v novince?

jde mi o to, že pro mě by bylo ideální, kdyby mi každý (kdo má zájem se na grafu podílet) zaslal své výsledky - např. tabulku, seřazenou po týdnech a druhou po handách - pokud by to nebylo složité, vypadalo by to např. takhle:

Nick: NeznyDebil
      Status na začátku výzvy: bronz
      Tabulka dle týdnů: (zaokrouhleno na cele dolary)

1: 38
      2: 41
      3: 29
      4: 36

Podle hand:

0: 38
      5000: 43
      10000: 35
      15000: 42
      20000: 47

- potřeboval bych ideálně, aby mi to lidi poslali, kdybych to měl ještě sám odněkud tahat, byla by to hrozná drbačka... já jsem ochoten se tím pak prokousat a seřadit to třeba podle statusů, délky hraní atd...

S tím, aby mi to hráči poslali bych potřeboval pomoct od vás adminů... nejlepší by bylo, kdyby se založilo vlákno s nějakou šablonou tabulky, kam by to každý mohl vepsat (chápu, že se spoustě lidí nebude chtít vytvářet něco v excelu a pak to posílat..) ...myslíš že by to bylo možné?

Je to práce navíc, ale myslím, že výsledek může stát za to (miluju grafy :-D )

:f_grin:
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      tu tabulku máš vždycky vespod v novince a za každý týden byla jedna novinka

např. tento týden

Diamontový Treizee si udělal z Cornieho výzvy 'továrnu na drahokamy'!

starší novinky dohledáš v sekci Novinky - viz navigační lišta nahoře