PokerStrategy SideKick - aplikace nelze spustit

• Kaciisek
      Kaciisek
      Bronz
      Registrace: 21.03.2011 Příspěvky: 19
      Ahojda,

po několika měsíčním fungování mi přestal fungovat SideKick, toto se píše v podrobnostech chyby:

INFORMACE O VERZI PLATFORMY
      Windows : 6.1.7601.65536 (Win32NT)
      Common Language Runtime : 4.0.30319.261
      System.Deployment.dll : 4.0.30319.1 (RTMRel.030319-0100)
      clr.dll : 4.0.30319.261 (RTMGDR.030319-2600)
      dfdll.dll : 4.0.30319.1 (RTMRel.030319-0100)
      dfshim.dll : 4.0.31106.0 (Main.031106-0000)

ZDROJE
      Adresa URL nasazení : http://resources.pokerstrategy.com/ApplicationServices/Apps/42/Prod/Install/PokerStrategy.com%20SideKick.application
      Server : PWS/1.7.3.9

IDENTITY
      Identita nasazení : PokerStrategy.com SideKick.app, Version=1.0.50426.1, Culture=neutral, PublicKeyToken=fa68ae403643585b, processorArchitecture=x86

SOUHRN APLIKACE
      * Instalovatelná aplikace.
      * Je nastaven parametr adresy URL důvěryhodnosti.
      SOUHRN CHYB
      Níže je uveden seznam chyb. Podrobnosti těchto chyb jsou uvedeny dále v protokolu.
      * Aktivace aplikace http://resources.pokerstrategy.com/ApplicationServices/Apps/42/Prod/Install/PokerStrategy.com%20SideKick.application způsobila výjimku. Byly zjištěny následující zprávy o neúspěšných operacích:
      + Formát dat vazby aplikace je neplatný. (Výjimka na základě hodnoty HRESULT: 0x800736B2)

PŘEHLED CHYB TRANSAKCÍ ÚLOŹIŠTĚ SOUČÁSTÍ
      Nebyly zjištěny žádné chyby transakcí.

UPOZORNĚNÍ
      Tato operace proběhla bez varovných hlášení.

STAV PRŮBĚHU OPERACE
      * [30.4.2012 22:15:59] : Byla spuštěna aktivace http://resources.pokerstrategy.com/ApplicationServices/Apps/42/Prod/Install/PokerStrategy.com%20SideKick.application.
      * [30.4.2012 22:15:59] : Zpracování manifestu nasazení bylo úspěšně dokončeno.

PODROBNOSTI O CHYBĚ
      Při této operaci byly zjištěny následující chyby.
      * [30.4.2012 22:16:00] System.Runtime.InteropServices.COMException
      - Formát dat vazby aplikace je neplatný. (Výjimka na základě hodnoty HRESULT: 0x800736B2)
      - Zdroj: mscorlib
      - Trasování zásobníku:
      v System.Deployment.Internal.Isolation.IsolationInterop.CreateActContext(CreateActContextParameters& Params)
      v System.Deployment.Internal.Isolation.IsolationInterop.CreateActContext(IDefinitionAppId AppId)
      v System.ActivationContext.CreateFromName(ApplicationIdentity applicationIdentity)
      v System.Deployment.Application.ApplicationActivator.Activate(DefinitionAppId appId, AssemblyManifest appManifest, String activationParameter, Boolean useActivationParameter)
      v System.Deployment.Application.ApplicationActivator.PerformDeploymentActivation(Uri activationUri, Boolean isShortcut, String textualSubId, String deploymentProviderUrlFromExtension, BrowserSettings browserSettings, String& errorPageUrl)
      v System.Deployment.Application.ApplicationActivator.ActivateDeploymentWorker(Object state)

PODROBNOSTI O TRANSAKCÍCH ÚLOŹIŠTĚ SOUČÁSTÍ
      * Transakce: [30.4.2012 22:16:00]
      + System.Deployment.Internal.Isolation.StoreOperationSetDeploymentMetadata
      - Stav: Set
      - HRESULT: 0x0
      + System.Deployment.Internal.Isolation.StoreTransactionOperationType (27)
      - HRESULT: 0x0

Víte někdo co s tím? Za help předem děkuju ;)
  • 10 odpovědí
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj předám to dál, ale asi jako první bych zkusil reinstal :)

Napiš prosím, jestli pomohl,ten reinstal. Díky
    • Kaciisek
      Kaciisek
      Bronz
      Registrace: 21.03.2011 Příspěvky: 19
      :) tak už to jde ... při prvním pokusu jsem asi někde udělala chybu :) dik moc ;)
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      ahoj,
      nechcem zakladat nove vlakno, mam trochu odlisny problem so Side Kick. uz nejaky cas mi to jednoducho nemonitoruje odohrane ruky a nezapisuje tituly. mam najnovsiu verziu, ktoru som teraz reinstaloval, bohuzial nepomohlo. kontroloval som aj firewall, tam mam vsetko co sa tyka Side Kick povolene. nejake napady pls?
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,613
      Zdar,

aplikace ti určitě normálně běží, ale počet hand a titulů nepřibývá? Zvláštní, něco se s tim určitě vymyslí, neboj. :f_cool:
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Ještě se zeptám, jestli jsi neměnil cestu k HH. Protože pokud si hernu nainstaluješ jinam tak už ji side kick nenajde.
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      nemenil som veru nic, hernu mam nainstalovanu dlhsie ako SideKick a chodilo mi to spolu dobre. vzdy si stiahnem najnovsiu verziu ak je dostupna a preinstalujem, ale nepomaha nic :(
    • AdrianDark
      AdrianDark
      Bronz
      Registrace: 10.06.2011 Příspěvky: 63
      Čau,
      můžete mi někdo poradit s instalací programu. Nedávno jsem začal hrát na Poker 770 a protože ho tato herna podporuje, chtěl jsem ho nainstalovat. Stáhl jsem ho zde ze sekce softwaru, ale po spuštění instalačního souboru na mně pouze vyskočí okno - v aplikaci ...název... došlo k chybě a je potřeba jí zavřít, a pár blábolů jak se omlouvají jestli došlo ke ztrátě dat.
      Zkoušel jsem to snad už 20x a pořád se stejným výsledkem. Jestli máte někdo nápad co s tím tak budu moc vděčnej.

Podobnej problém mám i s aplikací ICM Trainer. Původně jsem nainstaloval prográmek ICM Trainer Light. Stažení i instalace proběhla v pořádku. S programem jsem max. spokojen, hlavně pozdější lekce jsem projel několikrát (dík PokerStrategy ), vše funguje na 100%.
      Pak jsem si chtěl nainstalovat ICM Trainer. Stažení proběhlo v pořádku, samotná instalace taky, ale po spuštění opět chybové hlášení, že je třeba aplikaci uzavřít. ?( X( :(
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      mne isli vsetky tieto softy v pohode ako na XP tak aj na Windows 7. v tvojom pripade to vidim skor na problem operacneho systemu, ako samotnych programov. mozes mat napr. rozhadzane registre, alebo nieco podobne
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      To je opravdu zvláštní :( a jinak vše ti jde instalovat bez problémů a nefungují pouze programy z Poker Strategy ?
    • AdrianDark
      AdrianDark
      Bronz
      Registrace: 10.06.2011 Příspěvky: 63
      Zdar chlapci,
      opravdu zatím pořád nevím co s tím. Zkusím ještě odinstalovat ICM Trainer Light a uvidím. Jinak teď jsem se dostal na stříbro, tak se spíš věnuju nově zpřístupněným článkům a videím. ;)
      Zkusím si s tím ještě pohrát a když něco novýho tak dám vědět. Zatím dík a hodně štěstí.