Květnová Cashovka - téma pro cashovkáře

• Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,741

Květnová cashovka

téma pro cashovkáře

Květnová cashovka je vlákno pro všechny cashovkáře, kteří si chtějí nezávazně pokecat o svých sessions, pochlubit se svými výsledky, upozornit na rybu u stolu nebo na svůj hot run, případně jenom hodit řeč a poznat se s ostatními cashovkáři. Každý měsíc bude založeno nové téma pro tento pokec. Toto vlákno bude vždy založeno administrátory nebo moderátory. Přestože se jedná o "pokec", tak zde nechceme vidět žádný spam a platí zde stejné principy jako ve zbytku fóra.

Toto téma je vhodné na všechny drobné příspěvky, nápady, zjištění, bragy, okamžité informace atp. Znáte ten pocit, kdy chcete něco říct, ale nikam se to tématicky nehodí? Nebo se Vám nechce na tuto drobnost zakládat speciální téma? Napište nám v tomto tématu ;) Toto téma je otevřené veškerým debatám o cash game v květnu. :f_love:

(Pokud si naopak váš příspěvek zaslouží vlastní téma, nebo už toto téma existuje, např. Hand of the Day, Dobrý den? pošlete svůj graf, atd bude obvykle lepší napsat váš příspěvek do tématu, který je věnován danému tématu.).
  • 35 odpovědí
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Obrázok luxusný! :f_cool:
    • StarKiller7
      StarKiller7
      Bronz
      Registrace: 09.10.2011 Příspěvky: 305
      Zdravím všechny pokerové žraloky!

Procházel jsem si svou HH a když jsem narazil na hru z různych pozic tak mě zaujala hra z blindů. Spousta hand se zde zahazuje, takže mě napadla otázka kolik BB/100 zde můžem být v mínusu, aby to ještě bylo optimální pro naši hru. Připadně napiště i svoje staty pro porovnání. :f_biggrin:

Hraju NL SH NL4.
      Moje staty: SB : -21,55 BB na této pozici mam odehráno cca 6,8K hand
      BB: -30,72 BB na této pozici mam odehráno cca 6,8K

Lovu zdar :s_love:
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      nl10 sh
      sb -8 bb/100
      bb -10bb/100
      3k hand obě
    • StarKiller7
      StarKiller7
      Bronz
      Sakra :f_confused: , tak to mám co zlepšovat :D
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Na vzorku bacha! Každý sample pod 10k nie je žiadny sample.
    • StarKiller7
      StarKiller7
      Bronz
      Fiskantes původně napsal
      A kolik je teda optimalních na tech 10K hand zhruba?? :f_biggrin:
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      Fiskantes původně napsal
      to je imho blbost zalezi na statu....samozrejme co se tohohle tyce tak to plati tam bych klidne bral jako relevantni daleko vic jak 10k...
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Jj, zle som sa vyjadril. Mal som na mysli záležitosti ako winrate etc.

A kolik je teda optimalních na tech 10K hand zhruba??

Optimálne je prehrávať menej, než by si prehrával keby si z bb a sb všetko zahadzoval :D
    • StarKiller7
      StarKiller7
      Bronz
      Fiskantes původně napsal
      Jj, zle som sa vyjadril. Mal som na mysli záležitosti ako winrate etc.

A kolik je teda optimalních na tech 10K hand zhruba??

Optimálne je prehrávať menej, než by si prehrával keby si z bb a sb všetko zahadzoval :D
      Fisky je na PSgy nějakej threat nebo něco o hře z Blindů? Jsem nějak nic nenašel. :f_cry:
    • nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 1,870
      @starkiller

no zabudol si uviest percento callu zo SB a BB :D

inak na hru z blindov plati asi len jedno pravidlo HRAT Z NICH TIGHT A AGRESIVNE :f_biggrin:

a ak prides nato ako z nich hrat daj vediet... SB -18 :f_biggrin:
      BB -24 :f_biggrin: vzorka 100k :f_cry:
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Nič úplne špeciálne nie je v češtine. Možeš o tom založiť vlákno :)

Ale máme tu HJ forum a vo videáach z hry uvidíš i hru z blindov. Chce to naučiť sa exploitovať stealujúcich regov (vysoký fold na 3bet - napr. 65 a viac značí, že ich možeš 3betovať light celkom wide profitabilne), ďalej možeš callovať wider na BB voči stealu zo SB, pretože budeš IP....

Edit: našiel som toto video a toto video

Možno bude useful :)
    • nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      @fisky
      inak dufam ze si si vsimol ze starkiller hra NL4 a neviem ci je to vhodny limit na light 3bety :D

a ako ti to ide na NL50????
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      nanoo13 původně napsal
      @fisky
      inak dufam ze si si vsimol ze starkiller hra NL4 a neviem ci je to vhodny limit na light 3bety :D

a ako ti to ide na NL50????
      Určite proti niektorým "regom" už i na NL4 sa dá brániť sem tam nejakým re-stealom. Aj začiatočník si rýchlo všimne, že može často vyhrať malý pot raisom z BU alebo SB preflop.

Ja som na NL50 lifetime 2,5bb/100, čo je hrozné. Ale teraz po pauze je to posledný mesiac cca 8bb/100 takže sa na variance nesťažujem. Volume nič moc a ani s hrou spokojný vobec niesom, som strašne suspicious a stationish, hlavne v 3bet potoch. Vzdelávanie hrozne zanedbávam, ale už sa pracuje na náprave všetkého vyššie uvedeného. Mindset a BRM mám dobrý, chce to len neposrať sa a nešliapnuť do ďalšieho svinského h....badrunu.
    • nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      tak to je pekne len tak dalej

ja som si na mesiac odskocil na unibet zvacsit bankroll

3000 points
      = 50eciek bonus
      = 75eciek vymena bodov za cash
      = 60eciek rakeback ....5 dni tvrdej prace a to som este nezaratal winrate :f_biggrin:
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Tak RB mám tiež skvelý, clearujem 250usd reload a k tomu zbieram body, ktoré si ale plánujem vymeniť až keď ich budem mať 50k, aby mi to dalo efektívny RB 65% (alebo tak podobne, teraz neviem presne).
    • StarKiller7
      StarKiller7
      Bronz
      nanoo13 původně napsal
      @starkiller

no zabudol si uviest percento callu zo SB a BB :D

inak na hru z blindov plati asi len jedno pravidlo HRAT Z NICH TIGHT A AGRESIVNE :f_biggrin:

a ak prides nato ako z nich hrat daj vediet... SB -18 :f_biggrin:
      BB -24 :f_biggrin: vzorka 100k :f_cry:
      No já z SB hodně stealuju. Call mám minimalni.. a na openraise z dřívějších pozic většinou zahazuju pokud nemám hratelnou handu.. jinak restealuju button pokud je slabši hrač nebo lepši kombinace. A z BB restealuju taky dost často. :s_biggrin: Problem je, když si ten můj resteal nenechaj líbit.. :s_evil: .. jinak při callu z BB jsem několikrát zkoušel takovouhle herní line check/call flop a check/raise turn.. Protože spousta hračů stealuje s nesmyslem a snaží se mě na flopu i turnu vyhnat sázkou zejména regulaři. (Viděl jsem to myslim i v Twinnově videu, jak říká, že spousta hráčů z BB ten steal od buttonu floatujou na flopu a na turnu na druhou sázku zahodí.) Tak jsem tu myšlenku trochu převrátil.. :D ale zkoušel jsem to jen proti regům na který mám staty.. Proti fishkám to zásadně nedoporučuju :s_biggrin:

jinak:
      Vs Steal SB BB
      Fold 85% 81%
      Call 4% 7%
      3Bet 11% 11%

Steal : CO 15% Btn 37% SB 44%
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469

napravo,nalevo tak se mi to líbí :f_love: :f_biggrin:
    • nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      @fisky
      ved to je ten rozdiel medzi velkymi a malymi hernami ak sa mi podari vytiahnut bankroll na 1200+ tak sa opat vraciam na party dufam ze mi daju ten reload bonus 20% :D a trafim este dake promo predsa len ten trafic sa neda porovnat na nl 25 na party som si vyberal stol zatial co na unibete sem tam hram v strasnych hovnach len preto ze ziadny iny stol uz nie je a to este aj sam otvaram stoly kua kua v heads upe sa musim zlepsit :D ,a limit vyssie je to este horsie :f_eek:
    • nanoo13
      nanoo13
      Zlato
      @starkiller
      nemyslis ze to trosku z toho SB prehanas s tym stealom najlepsie bude ked sa na couchingu spytas TWINNA na dake primerane percento stealu z SB ale nemyslim ze by malo byt vyssie ako steal z BTN predsa len POZICIA nadovsetko + na NL4 by som sa skor zamyslal nad VALUE HANDAMY ako nad dakym stealovanim a light 3betovanim ale to je uz len moj nazor ja som 1 krat light 3betol az na nl10

im :f_biggrin:
    • 1
    • 2