BLOG: 1000$ chalange - FF, ZOOM

• Radagast13
      Radagast13
      Bronz
      Registrace: 20.02.2011 Příspěvky: 1,154
      :spade: :heart: :diamond: :club: Muj 1. blog ever! :spade: :heart: :diamond: :club:

Ahojte! Tak jsem se dnes slavnostne rozhodl zalozit si svuj vlastni blog a verejne se tak zostuzovat svymi vysledky a uvazovanim :f_biggrin:

Doufam, ze sem obcas zabrousi i pokerovy grandmasteri a utrousi :s_biggrin: mezi zachvaty smichu :s_biggrin: obcas i nejakou tu radu. At mam ten pokerovy zivot jednodussi :f_cool:

Btw, neco o mne jsem napisal tadyk: Cest pisni!

:spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club: :spade: :heart: :diamond: :club:

Aktualne se nemuzu vymotat z NL2... Az se dosmejete, tak se muzou kompetentni lidi k mym statum vyjadrit :s_biggrin: Jestli tam nahodou nejsou vidno nejake ocividne leaky...

Staty - pozice:

Graf:

Diky moc! :f_cool:
  • 27 odpovědí
    • MGoksi
      MGoksi
      Bronz
      Registrace: 09.06.2011 Příspěvky: 343
      Čo sa týka NL 2 , tak ja odporúčam hrať čo najviac rúk , čo najviac stolov a snažiť hrať podľa začiatočnej tabuľky. Hrať len z pozície , len s dobrou kartou a netiltovať sa pri nejakom bad beate. Nedávať celý buy-in na top pár a všímať si kto hra veľa stolov a kto sa prišiel iba pozrieť :f_cool: .

Obecne ešte jedna rada nehrať NL 2 lebo tam kým zaznamená človek nejaký zisk tak zošedivie :D . A rozdiel medzi týmto limitom a NL 4 nie je podľa mňa žiaden akurát o polovicu menší zisk .
    • rastog
      rastog
      Bronz
      Registrace: 11.08.2011 Příspěvky: 701
      ... a teba som stretol párkrát pri stole. Máš toho viac nahraté a vidím že používaš HUD.

V každom prípade budem tvoj blog sledovať.

GL
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      Ahoj. na staty určitě nejsem odborník ale mrkni ke mě do blogu. Mám tam podobnou tabulku z NL2 po asi 20k handách. Tak můžeš porovnat. NL2 jsem porážel (sice to nebyla žádná sláva ale šlo to :) ). Co tak můžu já vyčíst z tvojí tabulky, tak si myslím, že jsi zbytečně moc agresivní (to se spíš vyplatí na vyšších limitech) a zúžil bych být tebou range z SB. Z SB bych preflop tolik necalloval ale raději hrát fold nebo 3bet. Postflop budeš hrát z SB vždy mimo pozici a to není dobře.

Obecně bych ti doporučoval se řídit tabulkou z basic článků. Po flopu hrát jednoduše, když hitneš tak betovat, když ne, tak maximálně zkusit c-bet bluf a dál nic nezkoušet. Snažit se hrát víc z pozice než mimo pozici. A hrát proti slabším hráčům a nepouštět se do těžkých spotů proti TAGům. No a jinak doporučuju pořádně studovat a využívat HJ forum, kde ti poradí jak hrát konkrétní handy.

Ale neber mě vážně. Jsem jenom fishka :f_biggrin: .

GL a ať se ti brzo podaří NL2 zlomit.
    • Radagast13
      Radagast13
      Bronz
      No parada! Mame tu prvni reakce a spoustu otazek, na ktere je treba odpovedet :s_cool:

Takze, co se tyce limitu a zpusobu hry:

NL2 hraju bo jsem CG fishka a je treba se toho hodne naucit a odnaucit :f_biggrin: Vim, ze je to vopruz, ale kdyz to vydrzim a NL2 porazim, tak to bude velkej bust pro moje sebevjedomi a nejlevnejsi zkusenost.

Jinak, ten graf verne odrazi muj CG vyvoj.

:spade: :spade: :spade: 1. faze: :spade: :spade: :spade:

- Prvnich 10-15k hand jsem moc nevedel o co go. Sice jsem hral podle basic tabulky, ale obrovske chyby post-FLOP a neochota zahazovat evidentne porazena monstra, limpovani ze SB atd.
      - A hlavne jsem nedokazal odejit od rozpadnuteho stolu a zbytecne se leveloval treba ve 4 lidech...!

:club: :club: :club: 2. faze: :club: :club: :club:

- Nastudovani vsemoznyho materialu o CG, vicenasobne shlednuti CG videi a postovani hand na forum.

RESPEKT to TWINN, CORNIE4EVER, JUICEQUADRE, YEGON, atd.

- V tehle fazi prisel taky almighty HJ :s_cool: BOSTON :s_cool: a pomohl mi si to v hlave vsechno urovnat :f_biggrin: THX, BRO :f_love:

- Pomalu, ale jiste to slo nahoru a v tom najednou "CHRST"! 2x sesup a spaleni tydeniho grindu... Neni nahoda, ze to bylo 2x v nedeli.. Od te doby razim, ze se v nedeli nedela a ani nehraje :f_biggrin:

:heart: :heart: :heart: 3. faze: :heart: :heart: :heart:

- Ted uz snad vim co delam :f_cool:
      - Hraju cca 15stolu.
      - Mam casovej limit na session a stop-loss vs tilt.
      - Hraju podle OPR Tabulky. Neprehravam ruky, radsi hraju "fit or fold" a kdyz uz se musim stacknout, tak chci bo jsem presvedcenej, ze jsem favorit a ne proto, ze bych asi mel..
      - Nejvetsi moje slabina je ted 3BET a CB (obzvlaste OOP). Tohle musim nejak nadrtit... :f_confused:

Takze Wish me Luck a nezneuzivat info v mem blogu :s_biggrin:
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ahoj
      pozrel som si tvoje staty a ak by si sedel vedľa mňa, mal by som ťa ako vyhrávajúceho regulára :s_cool:

ako robíš ten 15 mass tabling?
      ja som na nl2 hral 4-6 stolov a mal som dosť. potom som prešiel na nl4 6-max, kde som hral 4stoly a tento týždeň som si pinkal 2 dni nl10 fullring. viac ako 9 stolov som nebol schopný utiahnúť a to som mal v hlave plán ako budem hrať na všetkých streets už preflop. niečo ako sledovanie hry, značenie hráčov alebo písanie poznámok impossible.
      pri 12 stoloch som už nestíhal ani klikať na tlačidlo fold preflop :f_biggrin:

stíhaš aj nejaký table selekting?
    • Radagast13
      Radagast13
      Bronz
      xpravda původně napsal
      ahoj
      pozrel som si tvoje staty a ak by si sedel vedľa mňa, mal by som ťa ako vyhrávajúceho regulára :s_cool:

ako robíš ten 15 mass tabling?
      ja som na nl2 hral 4-6 stolov a mal som dosť. potom som prešiel na nl4 6-max, kde som hral 4stoly a tento týždeň som si pinkal 2 dni nl10 fullring. viac ako 9 stolov som nebol schopný utiahnúť a to som mal v hlave plán ako budem hrať na všetkých streets už preflop. niečo ako sledovanie hry, značenie hráčov alebo písanie poznámok impossible.
      pri 12 stoloch som už nestíhal ani klikať na tlačidlo fold preflop :f_biggrin:

stíhaš aj nejaký table selekting?
      Ahoj

Heh, tak to diky za podporu :f_cool:

No, tbl selecting mam podle procent videnych flopu (25%+) a pak podle osazenstva na stole. Kdyz nevidim aspon 2 fishky, tak du od stolu.
      Hrace si barvim v HUDu a kdyz vidim nejakou tricky play, tak si udelam poznamku, ale to zas tak moc potreba neni.. Barvicky dost napovi :f_biggrin:
      Vyssi pocet stolu mi prave vyhovuje, ze nepremyslim nad blbostma a hraju fakt ABCcko. Pre-FLOP podle tabulky, post-FLOP podle pozice a hrace (s agresivnima blaznama se zbytecne nepretahuju..)
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      tak predsa si si ho zalozil.

dobra praca. budem urcite sledovat. :)

a par suckoutmi sa nenchaj rozhodit

Tie poznamky su na nl2 zbytocne robit vo velkej miere, tam je vela hracov, ktorych nestretnes casto. skor ked uz, tak ak si najdes niekoho na koho mas niekolko sto ruk aspon, vies ze je sanca ze s nim budes pri stole castejsie.
      Na nejakeho random hraca to nema vzdy zmysel pisat.
      Casto postacia farbicky. ;)

GL do dalsieho boja a neboj sa ten nedele. Praveze hraj, to hra najviac fishiek co sa nudia doma. ;)
    • Radagast13
      Radagast13
      Bronz
      Ahojte!

Dneska jsem se rozhodl udelat si mensi analyzu vlastni HH vzhledem k pozici.
      Chapu, ze vzorek cca 57k hand neni nijak zajimavy a mozna neni ani vhodny... Nic mene by mi mohl dat aspon nejakou predstavu proc se na NL2 placam tak dlouho :f_confused: a jak svou hru zlepsit.

Takze, vzal jsem si OPR Tabulku, prohnal ji moji databazi a vyslo mi totok.

Výsledky podle OPR tabulky:

Realita:

Otazka:
      :club: 1. Proc se ty 2 vysledky vlastne lisi?
      :club: 2. Co nam tyto vysledky rikaji o moji hre?
      :club: 3. Jak jeste zlepsit svoji hru?

Odpoved:
      :diamond: 1. To je jednoduche. Rozdil je zapricineny zacatecnickymi chybami, nedisciplinovanosti, nedodrzovani pravidel a hrani "hezky vypadajicich hand", ktere ale nejsou v tabulce (proste prisla fishka, no :f_eek: )
      :diamond: 2. Z early pozic jsem zbytecne limpoval - uz nebudu. MP je k zamysleni - mel bych vice otevirat suited conectory, vim ze to nedelam - zacnu. MP+1 zarazejici - sbezne to vypada na suckoutovaci pozici :s_evil: CO - evidentne se snazim prizpusobit hracum a rozsiruji range vzhledem k weak tight a nitty hracum. Snad delam dobre :f_biggrin: SB je na facku. Tady bych mel byt asi vic agresivni.
      :diamond: 3. No, musim dodrzovat a zapracovat na tom co jsem si zhodnotil ad1 a ad2 + Zacit si defendovat BB - i kdyz nevim jestli je tohle zrovna dobrej napad na NL2... A mimo jine, zapracovat na post-FLOP hre. Porad tam ztracim hafo value :f_biggrin:

Dosavadni poznatky ke hre na NL2:
      :spade: Nehledat v tom zadnou vedu. Hrat to svoje ABCcko a ono to pude :f_cool:
      :spade: Uvedomuju si, ze NL2 neni o profitu, ale o rozvoji, trpelivosti a discipline. Nejvetsi souper jsem sam sobe :s_o:

No, snad nepisu blbosti :f_biggrin: Ale i tak.. Lepsi nejaka sebereflexe nez si furt rikat proc to scakra nejde :f_biggrin:
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      ahoj
      neviem akou metodikou si porovnával tie range, ale podľa toho by som svoju winrate nesúdil. preflop vyzerá byť tvoja hra v poriadku. na tvojom mieste by som začal spamovať HJ fórum - ja som sa posunul ďalej iba vďaka session review a HJ fóru.

možno by bolo fajn, ak by si znížil počet stolov
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,622
      Čau,
      HJ ti taky můžu jen doporučit a nejen vkládat svoje handy,ale i psát svoje názory k ostatním handám :s_wink:
    • Radagast13
      Radagast13
      Bronz
      A je to tady!

Konecne prisla ta spravna chvile na to vyuzit svuj blog na plno a poradne se do nej vyzvracet :f_o:

Dnesni session byla opravdu vyjimecna. Hned ze startu jsem prohral 3x AA a pak hned vzapeti KK (jak jinak nez do AA).
      To mam za to, ze jsem hral v nedeli. Damn you, Boston! :s_evil:
      Clovek by rekl: ,,Nu coz, normalni statisticky jev". Ano, ale za predpokladu, ze nejste debil a kdyz uz hrajete poker nejakej ten patek, tak byste mohli tyto situace predvidat a ztraty minimalizovat a ne se vysypat do kazde zasr*ne ryby, ktera si o to rekne!! :s_mad:

Graf:

10k hand (tydenni grind) v prd**i! A nejhorsi na tom je, ze to neni kvuli rybam ani flipum, ale jen a jen kvuli me blbosti! Strasne rad bych to zapnul znova a nahral to zpatky, ale dneska hraju strasne rozdavacne a ani jsem nebyl schopnej aktivovat STOP-LOSS, kdyz to besneni zacalo... :f_cry: Shame on me!

Pro podtrhnuti crying postu uvadim par hand k verejnemu zostuzeni... :s_frown: Ja odchazim do ustrani studovat post-FLOP hru dokud mi to nepoleze usima :f_cool:

1. Boze, takovy punishment :f_cry: staty 30/10 (20hand)
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      MP3:
      $1.81
      CO:
      $0.83
      BU:
      $3.55
      SB:
      $1.86
      BB:
      $2.00
      UTG1:
      $2.00
      UTG2:
      $1.42
      MP1 (Hero):
      $2.00
      MP2:
      $2.05

Preflop: Hero is MP1 with K, K.
      UTG1 raises to $0.08, UTG2 folds, Hero raises to $0.24, 6 folds, UTG1 calls $0.16.

Flop: ($0.51) 9, 9, 8 (2 players)
      UTG1 checks, Hero bets $0.40, UTG1 calls $0.40.

Turn: ($1.31) Q (2 players)
      UTG1 checks, Hero bets $0.88, UTG1 raises to $1.36, Hero calls $0.48.

River: ($4.03) 2 (2 players)

Final Pot: $4.03.
      Results follow:

UTG1 shows a straight, queen high(T J).
      Hero shows two pairs, kings and nines(K K).

UTG1 wins with a straight, queen high(T J).

2. Mam rakety a je to ryba 72/0 (27hand), tak proc to tam nenahrnout vsechno, ze? :f_mad:

Přehrát handu

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      BU:
      $0.57
      SB:
      $1.05
      BB:
      $2.00
      UTG1 (Hero):
      $2.00
      UTG2:
      $0.94
      MP1:
      $3.25
      MP2:
      $0.57
      MP3:
      $3.67
      CO:
      $1.97

Preflop: Hero is UTG1 with A, A.
      Hero raises to $0.08, 3 folds, MP3 calls $0.08, 4 folds, 3 folds, 2 folds, BB folds.

Flop: ($0.19) T, 9, 6 (2 players)
      Hero bets $0.16, MP3 calls $0.16.

Turn: ($0.51) 9 (2 players)
      Hero bets $0.36, MP3 calls $0.36.

River: ($1.23) K (2 players)
      Hero bets $0.87, MP3 raises to $1.74, Hero calls $0.53.

Final Pot: $4.37.
      Results follow:

MP3 shows a full-house, nines full of kings(K 9).
      Hero shows two pairs, aces and nines(A A).

MP3 wins with a full-house, nines full of kings(K 9).

3. Jen jsem si stihl rict.. Boha jeho, on ma full house! :s_evil:

Přehrát handu

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      MP2:
      $0.25
      MP3:
      $2.02
      CO (Hero):
      $2.00
      BU:
      $2.00
      SB:
      $2.24
      BB:
      $1.40

Preflop: Hero is CO with Q, A.
      2 folds, Hero raises to $0.06, BU calls $0.06, SB raises to $0.24, BB folds, Hero calls $0.18, BU calls $0.18.

Flop: ($0.74) K, A, A (3 players)
      SB checks, Hero checks, BU checks.

Turn: ($0.74) 6 (3 players)
      SB checks, Hero bets $0.40, BU calls $0.40, SB folds.

River: ($1.54) 4 (2 players)
      Hero bets $0.80, BU raises to $1.36, Hero calls $0.56.

Final Pot: $4.26.
      Results follow:

BU shows a full-house, aces full of kings(A K).
      Hero shows a flush, ace high(Q A).

BU wins with a full-house, aces full of kings(A K).

4. Ja jim to proste verit nebudu a ne a ne... :f_mad: Staty 48/12 (33hand)

Přehrát handu

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (7 handed)

Known players:
      CO:
      $2.00
      BU:
      $1.32
      SB:
      $2.08
      BB (Hero):
      $2.16
      MP1:
      $1.28
      MP2:
      $2.97
      MP3:
      $2.39

Preflop: Hero is BB with A, A.
      MP1 folds, MP2 calls $0.02, 2 folds, BU raises to $0.04, SB folds, Hero raises to $0.16, MP2 folds, BU calls $0.12.

Flop: ($0.35) 6, 3, 5 (2 players)
      Hero bets $0.25, BU calls $0.25.

Turn: ($0.85) J (2 players)
      Hero checks, BU bets $0.60, Hero raises to $1.75, BU calls $0.31.

River: ($3.51) 7 (2 players)

Final Pot: $3.51.
      Results follow:

BU shows a flush, jack high(8 9).
      Hero shows a pair of aces(A A).

BU wins with a flush, jack high(8 9).
      Hero wins with a pair of aces(A A).

• Radagast13
      Radagast13
      Bronz
      NL4 SHOOT

Jelikoz jsem tak nejak prezil downswing a skoncil po 66k handach na profitu cca 30$ rozhodl jsem se atakovat brany NL4 !! BR mam safety, tak proc to nezkusit. NL2 uz mi opravdu leze krkem... (kdo nezazil nepochopi :f_mad: )

NL4:

:club: 1. den :club:
      - Nastavuju filtr a cekam az se objevi stoly... a cekam... a cekam... Chapu, vypinam filtr a du hledat jestli tento format vubec hraje :f_biggrin: . Nakonec postupne naskocim do par stolu, ale musim kombinovat speed/regular a VPIP je strasne nizke. No, co uz...
      - Pomalu se rozkoukavam, adaptuju se na jinaci cisla (najednou je vsechno krat 2 :f_biggrin: ) a za par minut uz jedu v pohode 10stolu.
      - Na konci session jsem cca +1$
      - Na 1. den jsem spokojenej, sak ono to pujde :f_cool:

:diamond: 2. den :diamond:
      - Dneska jsem dostal to prave privitani na novych stakes :s_evil: .
      - Hned ze startu dostavam supy jako: BU: KK vs SB: AKo, CO: KK vs SB: AJs, MP3: KK vs BB: AQs, apod. A grandiozni finale bylo MP1: AA vs MP3: 45s :f_eek: . Vsechno jsem obv prohral a den koncim -10,5$
      - Nu coz mel jsem holt smulu a skoncil jsem nejakych 2,5BI pod EV. Dam tomu jeste sanci
      - ...a to jsem jeste protahl session kvuli nejakymu podelanymu fotbalistovi, kterej mi stejne nic neprinesl :s_frown:

:spade: 3. den :spade:
      - Po 2h koncim session opet v cervenych cislech :f_cry: -10$ a jdu se vyzvracet...
      - Totalne card dead day. Pokud jsem se dostal na flop, tak s parem nebo FD, ktere byly totalne missed a o CBETech a uspesnosti ani nemluve. Nechybela ani perlicka v podobe 8high straight vs 9high straight...
      - No a monster handy jsem si opravdu naramne uzil. Za celou dobu jsem dostal 3x AA a 2x KK... A zisk byl jak jinak nez jen blindy...
      - No hruza! :f_mad:

Graf NL4 shoot:

Prehled stakes:

Ted premyslim co dal...

A) Jsem neskutecne na TILTu bo jsem spalil strasnou drinu na NL2 za x desitek hodin behem 3 session.. OMG !!!

B) Delat zaver z 5k hand je hloupost... BR mam prece nastaveny presne na tyhle situace. Aktualne: 110$...

Opravdu bych ted ocenil radu od zkusenejsich hracu, co si timhle peklem prosly.

Diky moc!
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      Zdar, naprosto tě chápu; zrovna si procházím něčím podobným. Před řekněme 2-3 týdny jsem porážel NL2 s jedním prstem v nose a s klidným svědomím a dostatečným BR jsem přešel na NL4. Potkali mě tam akorát badbeaty, setupy, k tomu se pak přidala moje špatná hra a já se během několika dní ocitl s 90 dolary zpátky na NL2, s psychikou totálně v pr.... a víceméně neschopný hrát dobře ani tu NL2. Pár dní se teď plácám na NL2 a zvažuju dát si pár dní pauzu protože drtit několik hodin tenhle limit abych končil break-even nebo v minimálním plusu mě nějak nebere.

Jestli máš ještě dostatečný BR na NL4 tak bych být tebou zkusil ubrat stoly (třeba jen 2-4), každou handu a každý krok v handě několikrát rozmýšlet, ubrat hraní, přidat víc ve studiu, přečíst znovu i článku které už máš několikrát přečtené, víc postovat do HJ sekce atd...

Na druhou stranu, pokud jsi jak píšeš na "neskutečném tiltu", tak určitě den dva si dát od pokeru úplně pokoj taky nebude na škodu. IMO jak jsi na tiltu tak podle mě ani žádné studium nepomůže.

GL
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      ahoj
      ja som prechádzal na nl4 sh (oproti fullringu hardcore) a 1. shot bol neúspešný. vo finálnom dni (po 10k hand) som prehral $20 a bankroll sa mi zastavil na $80. cítil som sa veľmi znechutený (predstav si svoj stav umocnený na druhú). dal som si pár dni pauzu a postavil som sa znovu na nl2. keď som robil ďalšie shoty, ten pocit, že pod sebou mám safe limit mi dodával silu. vôbec to nesmieš brať tak, koľko času stráviš hraním na nižšom limite, aby si dohnal stratu zo shotu.

btw, máš riadne rock staty. proti tebe by som sa bál točiť KK :D
    • B0st0n
      B0st0n
      Bronz
      Registrace: 31.03.2010 Příspěvky: 8,323
      servus..

tak pokail to boli hlavne setupy a nie zla hra, tak nebud so seba znechuteny. to sa stava. S tyms a naucis casom pracovat. Urcite si daj pauzu, pozri si tie ryku co si zahral, nahadz nejake do HJ sekcie, pozrieme sa na to.
      Ci uz navrat na nl2 alebo skusit este jednu session na nl4 je na tebe. Ked sa necitis, mozno by som skusil navrat na par k ruk dolu.

xpravda: tak tie stats su pri shote na vyssi limit trochu viac tight podla mna v poho, predsalen clovek sa rozpozera.
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      ja si pri shote držím tiež viac tight staty (a vlastne aj dlho po shote :D )
      s danými statmi by si mal byť imo úspešný aj na nl10fr (rozhodne som to nemyslel nejako zle. regulári sa stebou nestacknú, ale peniaze získavaš hlavne z fishiek, takže výsledok je ok). tiež si myslím, že je určite lepšie naučiť sa hrať najskôr top kombinácie a až neskôr rozširovať range. tohto pravidla sa držím zatiaľ aj ja.
    • Radagast13
      Radagast13
      Bronz
      Tak, jako v te pisnicce: ,,Nastal cas, abych si zase postezoval." :s_cry:

Skoro 20k hand na NL4 a mam co delat, abych se tam vubec udrzel.. Natoz tak to porazil. Az je mi z toho stydno :f_frown:

Nevim, citim se ze hraju lip jak na NL2, ze jsem se nekam posunul, ale odmena se nedostavuje.. Texas Foldem nefunguje, diky Fit or Fold me hraci prehravaji vetsi agresivitou, kdyz mam joo handu, tak ziskam tak akorat blindy, atd... No, jsem z toho uz fakt frustrovanej. Dneska jsem mel plusovou session po 5ti dnech...!

Necekam buh vi jake rady, ale necht zkuseni mrknou na me staty a utrousi nejakou tu radu ci vlidne slovo :s_biggrin: Budu moc vdecny!

Graf:

Pozice:
    • Radagast13
      Radagast13
      Bronz
      S litosti oznamuji, ze jsem byl porazen... :f_frown: :f_cry:

Je to tak. BE obdobi na NL4 FR se zmenilo v nocni muru a ja naskocil na temnou vlnu downswingu :s_evil: Mira frustrace a beznadeje dosahla maximalni urovne a zdravy rozum mi veli ukoncit tohle trapeni a se sklonenou hlavou priznat porazku :f_frown: .
      Timto aktem se stahuji zpet na absurdni limit NL2 a zacinam opet budovat BR na dalsi shoot NL4. Realne uvazuju, ze uz to bude SH (vetsi podpora komunity a "slabsi pole").

Graf:

Pozice:

But remember...
      TU. TU-DU-DU. TU-DU. TU-DU.

:s_cool: I'll be back! :s_cool:
    • Kokaroc
      Kokaroc
      Bronz
      Registrace: 21.04.2008 Příspěvky: 432
      Z toho sa dostaneš :)
      Hlavne nezabúdaj ďalej študovať a zlepšovať svoju hru tým, že budeš hľadať svoje chyby.
    • 1
    • 2