[DoN] AJo

• 6 odpovědí
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      PF sa to da izoraisovat ak si to dokazes zohrat postflop.

a postflop by som urcite cbetol menej, nechces zbytocne nafukovat pot s priemernou handou.
      Turn ok pre potcontroll
      a river asi standard
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,747
      Preflop se mi to líbí. Hráč na MP+1 má VPIP 100, takže tam bude mít různý nesmysly a když přijde dobrej flop, tak od něj dostaneš zaplaceno, nebo se včas vzdáš. Určitě před nim budeš napřed, jak s kartama, tak s edge postflop.

Flop podle mě standart cbet.

Turn bych zahrál většinou stejně.

River taky, na tomhle boardu je AJ nuts.

Nevidim problém, nebo někdo nesouhlasí?
    • realkaM
      realkaM
      Bronz
      Registrace: 26.02.2012 Příspěvky: 534
      Cauky DoNari,

otevirani tehle hand, z tedle pozice a jeste s jednim limperem je dle meho soudu neprofitabilni ALE. Mam to jenom napapouskovane od uspesnych hracu a osobne je nehraji, takze to neni az tak moje zkusenost ( i kdyz v zacatcich sem je hravala a nehraje se to zrovna nejak uzasne v 3 way-potu ) a ty chipy opravdu pak chybi v push/fold fazi. Ale budiz, jste hravi, dravi, dobre hrajici postflop, nebyt tam ten limper tak oki. Po limpu za me autofold. V jedinem ceskem videjku na PS Deathak bez mrknuti oka zahazuje jeste na blindech 30/60 AK v neotevrenem potu...
      Jako hlavni problem v tehle hande vidim nedostatecne info, ktere k tehle hre dostavame. Bylo by urco lepsi Maxicku, k te vlozene hande dodat i nejake info o hracich, jaky mas na ne ready, jak hrali ci jake maji staty atd. O limperovi nevim nic, ale na BB sedi REG kteryho vidam na 6 i 11ctkach, s 12,5K SNGs / AV 28 US / ROI 3% / Ability 71/100 . A to je dost podstatna informace.
      Takze v okamziku, kdy vsadis 3/4 potu a on te callne, tak mas BIG BIG proublem, on tam z 99% nebude hrat zadny kraviny. Turn ti da sanci vsadit a kdyz se nic nedeje tak ti na rivru posle value bet 1/3 potu. Presne to co budes ochotnej doplatit. Ten J je tam docela blbej, dorovnat se to musi, ale asi ne pretocit ( ostatne tak jak si mi psal v PMce ) Normalne by byl asi super, ale kdyz si to vezmes zpetne. Reg kterej az moc dobre vi co dela ti dorovna raise 4BB i kdyz je za nim jeste limper a kterej muze dorovnavat, ale taky navysit. Asi stezejni je ten jeho call na fopu, to uz se mi fakt nelibi. To je muj pohled.
      Na druhou stranu vcera jsem ho mela na X-stolech a bud uz jsem ho tema pushema stvala, nebo si to nedokazu vysvetlit jeho call. Blindy 300/600 BUBBLE, short 940, ja stack 3000 na SB a on BB 3500. Tak sem to pushla a dostala call na ATo. To sem docela koukala. No nic, jdu skrabat tapety zednikum :-(((.
    • Maxiczek
      Maxiczek
      Bronz
      Registrace: 03.12.2011 Příspěvky: 88
      TheLazyGrinder - Kolik bys dal Cbet na flopu? Dal jsem tolik, protože tam jsou tři hráči.

realkaM - Staty jsou vidět po rozkliknutí odkazu, speciální ready jedině to, že jsem to sehrál s nejnebezpečnějším hráčem na stole v tu chvíli. Škoda, že ho to trefilo, protože limper byl jasnej. Hrát jenom s limperem, tak to zahraju jinak.

Ale upřímně, kdo setminuje za 4BB?

FU_PARTY shows [ 9d, 9s ]three of a kind, Nines. MaxBelette shows [ Jc, Ah ]two pairs, Aces and Jacks. FU_PARTY wins 4,060 chips from the main pot with three of a kind, Nines. MaxBelette finished in 10 place.
    • vajakub
      vajakub
      Bronz
      Registrace: 26.06.2010 Příspěvky: 225
      BB je podle statů evidentně reg a jeho preflop calling range tady jsou na 95% jen pocket páry (možná AK, ale kdo ví)...počítá s tím, že fishka s VPIP 100 to callne taky a pak už se to setminovat podle mě celkem v klidu dá...navíc nejspíš tuší, že ty se tu nebudeš pouštět do hry nějak ze široka (vyšší páry, AK, AQ...), a že je solidní šance, že se po flopu stackoffneš, takže když hitne, vytáhne z tebe všechno...

A po tom, co zahrál flop check/call dost velkýho cbetu, je to jako by ty karty rovnou otočil, tady prostě nic jinýho než ten set mít nemůže...ten J na riveru je za trest, ale zase jeho bet na riveru je evidentně pro value, kterou bys mu s nějakým Ax po potcontrolovaným turnu mohl dát...bluff to tady nebude nikdy a i AK podle mě velmi výjimečně...
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      cbetol by som len nieco okolo 200-250 , je to dry flop , takze nemas dovod tam betovat vela.
      Tu range rega na bb by som videl skor nieco ako AK/JJ-KK , neviem ci prave 10/5 hrac nam bude setminovat nizke pary v tomto spote ( aj ked impllied odds tam asi bude mat)

Co sa tyka toho open raisu s AJ : teoria je fajn, ze to ma byt insta fold. Ale na druhej strane si zober ze mas tam 100/13 fishku, na ktoru mas poziciu a z ktorej vies pomerne lahko dostat chipy takmer zadarmo ( reward/risk je dost dobry si myslim ), kedze on si tam limpne vsetko mozne, a hoci by sa nam tam nestackol, tak stale mozme aspon 3-400 od neho dostat, a ktore nam zvysia sancu na ITM v dalsom priebehu. A ked nahodou zacne byt aktivny a trafi ho to tak my to giveupne a ide sa dalej, zas az tak vela chipov nas to nestalo.

A as played river: foldnut to nemozme, call bude ok, a stackoff sice trochu viac variancny ale nebude vylozene zly.