Komunita a výukové materiály - u nás a v zahraničí

• AdrianDark
      AdrianDark
      Bronz
      Registrace: 10.06.2011 Příspěvky: 63
      Zdravím všechny,

zhruba 14 dní hraju na Poker 770. Někdy si sednu k freerollu PokerStrategy.com a někdy se nestačím divit. To s čím tam někteří hrajou, na to je snad i pojmenování fish málo. :tongue:
      Tak mě včera napadlo, jak to je v ostatních komunitách. Přece třeba anglických materiálů a videí je neskutečně víc, ale někdy mi to připadá jako by je nikdo z nich nečetl.
      Takže díky všem z PokerStategy.com za to co pro nás dělaj, aby jsme mohly zlepšit svoji hru, a taky dík celý československý komunitě, za jejich příspěvky, názory, rady a úvahy tady na fóru.

Hodně štěstí při hře :f_thumbsup:
  • 6 odpovědí
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      dost lidi se ti regne na pokerstrategy jen kvuli 50$ a tomu aby mohli hrat treba ty freerolly... to proste neznamena ze jsou to aktivni clenove komunity co tu studujou atd... jsem si jistej, ze kdyby tu hodil nekdo pocet registraci na pokerstrategy a pocet aktivnich uctu tak to mozna bude tak kolem 10% a to i dost mozna prehanim....
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Ty daily freeroly jsou obsazené strašně velkým počtem hráčů a např. já, když se do nich regnu tak na začátku točím jako ďábel a když mám stack, tak začínám hrát svoji hru... nemyslím si, že to cíleně dělaj všichni, ale nějaké to procento se tam najde
    • AdrianDark
      AdrianDark
      Bronz
      Registrace: 10.06.2011 Příspěvky: 63
      Zdar, to co píšeš docela chápu. Taky do toho někdy jdu i s handama, který bych normálně zahodil ani bych nevzdechl. Spíš mi šlo o něco jinýho.

Takovej malej příklad. Asi 3-4 dny nazpět jsem chytil na BU AA. Jeden z UTG dorovnal a z MP raise, tak klasicky reraisnu. UTG složil a MP dorovnal. Na flopu přišly nějaký malý karty a A. MP betnul, já raise on call. na turnu nic a on jde all in. Dorovnám ho, otočí se karty a on na ruce 23o. Tak ať my někdo vysvětlí proč šel do all inu když na riveru už mohl chytit jen nějaký pár. To mi teda hlava nebere.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,747
      Bere to jenom jako legraci, nic ho to nestojí. Pořád podstatně lepší pro něj, než kdyby to dělal v turnaji za X dolarů. ;)
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj přesně tak, freeroll, je někdy něco jako zápas bez pravidel.
      Hodně lidí, to tak hraje, že se dostanou na chipy a nebo vypadnou.
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      Ahoj,

Presne tak ako píše True, to že niekto hrá na Pokerstrategy freerolle, neznamená, že je to hráč ktorý využíva iné možnosti ktoré mu pokerstrategy ponúka. Navyše keď si k tomu uvedomíš, že ide o freeroll, kde väčšine ľudí nezáleží na nejakej solídnej hre (aspoň na začiatku) tak sa niet čomu čudovať.

No myslím, že Tvoj message bol o niečom inom :) a chcel by som reagovať. Súhlasím s Tebou, vďaka Pokerstrategy.com a najmä členom komunity aj ja badám zlepšenie v mojej hre :f_p: . O tom, že ide o skvelý projekt svedčí aj viditeľné zlepšenie hry mnohých hráčov a veľa kvalitných blogov a príspevkov na fóre. Pridaj k tomu podľa mňa nadštandardné materiály v podobe CG Gymnázia a Akadémie a máš skutočne kvalitné zázemie pre každého kto chce pracovať na sebe a svojej hre. Za to aj odo mňa obrovská vďaka :s_thumbsup: