[DoN] Qq

• 16 odpovědí
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,747
      Když vim, že má KK,AA, tak je to easy fold. To my za to nestojí.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      no ak by si odhadoval superovu range na KK+ tak urcite nemas odds setminovanie.
      V tomto pripade by som asi zlozil uz na ten 3b, villain hra dost tight a ma nizky 3bet, takze nemyslim si ze tu bude squeezovat nejak light a TT-QQ by asi len callol. otazne je co spravi s AK ale aj tak proti AK/KK/AA nie si v good shape a hras to OOP , takze radsej fold.

Co sa tyka flopu KQx tak tam prave hra ulohu ci by villain 3betoval aj AK , ak ano tak by si to nejak dostal do all inu. ak tam ma len KK/AA tak flipujes :)
    • Maxiczek
      Maxiczek
      Bronz
      Registrace: 03.12.2011 Příspěvky: 88
      Tak dneska se mi to stalo přesně naopak, Q high flop, ja bet a stejnej hráč jako před tím, jen jsme si trochu prohodili role, tak taky dorovnal 3bet a na flopu zahodil KK.

Po coachingu můžu postnout handu.
    • Maxiczek
      Maxiczek
      Bronz
      Party, $5.50 Buy-in (20/40 blinds) No Limit Hold'em Tournament, 10 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

CO: 1,980 (49.5 bb)
      MP1: 2,000 (50 bb)
      SB: 2,020 (50.5 bb)
      MP2: 2,000 (50 bb)
      Hero (BB): 2,000 (50 bb)
      BTN: 1,940 (48.5 bb)
      UTG+1: 1,920 (48 bb)
      MP3: 2,000 (50 bb)
      UTG: 2,000 (50 bb)
      UTG+2: 2,140 (53.5 bb)

Preflop: Hero is BB with A A
      4 folds, MP2 raises to 120, MP3 folds, CO calls 120, 2 folds, Hero raises to 360, MP2 calls 240, CO calls 240

Flop: (1,100) 8 Q 8 (3 players)
      Hero bets 550, MP2 folds, CO calls 550

Turn: (2,200) 3 (2 players)
      Hero bets 1,090 and is all-in, CO folds

Results: 2,200 pot
      Final Board: 8 Q 8 3
      CO mucked and lost (-910 net)
      Hero mucked A A and won 2,200 (1,290 net)
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      v tej poslednej hande asi by som cbetol menej , len nieco okolo 1/3 potu , ste dost shallow, takze by som sa nebal ze to do riveru nestihnes natlacit cele do potu
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Kdybych byl na tvym místě já, tak bych flop zahrál stejně, ale na turnu bych checknul.

Protože tim po cbetu ukazuju slabost a dávám tak soupeřovy šanci na bluff/semibluff s Qx, párem,AK (nevim, jak je ten hráč moc kompetentní, každopádně Qx, TT+ by to klidně moh na turnu po tvym checknu vsadit. Board je tak postavenej, že riveru se nemusíme bát.

Naopak, když takhle vsadim, tak Qx, TT+ vyženu a nedovolim jim vsadim po mym checku. Jediná karta, která mě tady dorovná je KK+, něbo AQ.

Aby měl osmičku, to se sice moc pravděpodobný nezdá, ale já bych buď checknul, nebo, a to asi spíš, volil takovej sizing, abych ho dostal do all-inu až na riveru. Tady si to můžem dovolit. Nebezpečí nehrozí.
    • Maxiczek
      Maxiczek
      Bronz
      Jj, kdybych vsadil míň na flopu, tak mi to pak do toho all-inu vyjde anebo jsem mohl checknout turn. Na sizingu budu muset hodně zapracovat. Ale co jsem chtěl, abyste viděli je, že borec ikdyž věděl, že mám AA, tak taky setminoval KK, protože kdyby trefil, tak má celej můj stack (jako já předtím dámy). Nepříjde mi to pořád jako blbost.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Otazka setminingu a impllied odds je cisto matematicka zalezitost ktora sa da jednoducho spocitat ci to je alebo nie je +EV , mozes to skusit ak pochybujes o vysledku...
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Opravdu si myslíš, že věděl, že máš esa?

Moh tě klidně odhadnout na QQ+(nebo JJ+), a pokud to neni vyloženě reg, kterej na tebe má historii(nevim), tak by tě moh vidět možná ještě víc loose.

-----------------------------------------
      " tak taky setminoval KK, "

->Vzhledem k tomu, že tě docalloval, tak jednoznačně nešlo o settiming, ale buď o neschopnost složit kingy, nebo (a to spíš) si myslel, že je napřed. To je jasný ne?

Kdyby setminoval, tak by na flopu musel složit. On nevěděl, že máš esa.
    • Maxiczek
      Maxiczek
      Bronz
      Je to reg a máme na sebe historii cca 4k hand, což je tak nejvíc, co na někoho mám na DoNech. Zamysli se nad tím, že když tohle hraješ každej den a pořád dokola, tak už ty hráče máš načtený. Takže pokud bych volil z těch dvou možností tak zvolím neschopnost složit KK. Těžko říct jak by to hrál kdyby došel jinej board.

Však to hraješ taky Davide ne? Ty bys dával 4bet regovi ve 3 hráčích s KK když bys věděl nebo by sis byl jistej, že tohle dělá jen s AA/KK? Tzn maximálně split anebo bys byl pozadu?

:spade: Btw teď to čtu, reg je ten co na flopu složil, ten druhej je neznámej. :spade:

TLG: Ano, já vím, dlouhodobě to nebude vycházet ziskově. :D
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Reg je ten na MP+2, to je ten co má Kingy a pak složí? Pak jasně, hraje to na set. :)
      Ono tu neni vidět co drží. Takže sem asi špatně vyhodnotil kdo je kdo.
      -----------------

Přiznám se, že KK bych preflop téměř vždy 4betnul.

Pokud předtim dává reraise reg, tak bych to callnul. Problém je v tom, že si nevybavim hráče, kterýho bych odhad na KK+. Skoro vždy počítam s tim, že bude trochu širší, aspoň o QQ minimálně, možná je to chyba...budu nad tim přemejšlet u hráčů, kde máme dlouhou historii.

Jediné, co bych určitě neudělal, je callnout s KK all-in před flopem na blindech 50/100, nebo 30/60 tomuhle regovi.

Jasně, občas sem si tě všimnul u stolu. :)
    • realkaM
      realkaM
      Bronz
      Registrace: 26.02.2012 Příspěvky: 534
      Vaclav SK ? :D
    • Maxiczek
      Maxiczek
      Bronz
      realkaM původně napsal
      Vaclav SK ? :D
      Nn, Ginolas. :)
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Píšu si. :D
    • Maxiczek
      Maxiczek
      Bronz
      Hele, tak včera/předevčírem (už nevím :D ) jsem 3betoval nějakýho unknowna s AA a dostal jsem 4bet AI od Ginolase s KK. Tak fakt nevím, možná hraje tolik stolů, že to prostě někdy nesleduje na 100% a jak to pošle, tak si řekne: "a kurva, tady už mám nějakou historii a měl jsem to zahrát jinak"...

Nevím no...
    • Maxiczek
      Maxiczek
      Bronz
      Sry, mělo to být pod to QQ, kde jsme řešili setmining s KK/QQ a hru mezi mnou a Ginolasem. Pokud to tam jde nějak dodatečně přidat, tak by to bylo super. Díky. :)