HEM2 pády

• Maxiczek
      Maxiczek
      Bronz
      Registrace: 03.12.2011 Příspěvky: 88
      Zdravím, je tu někdo, komu pořád a neustále padá HEM2?

Pořád to píše, že program přestal pracovat a že Windows hledá řešení...
      Navíc mi přijde, že program docela pomale reaguje a v tom se někdy sekne a následně spadne. Je to docela na prd uprostřed session.

Až zase spadne, přihodím SS.
  • 5 odpovědí
    • Floowwee
      Floowwee
      Bronz
      Registrace: 12.12.2010 Příspěvky: 616
      Ahoj,

určitě sem hoď screenshot té chyby. A kdy přesně ti to spadne?

Mě se to do nedávna padalo vždy při session review. Tedy pokaždé, když jsem projížděl handy v replayer a měl zapnutý HUD a krokoval jsem to, tak to spadlo v 99%.

Psal jsem na support no a moc mi tam nepomohli, ale pak vyšel nějaký další patch a přestalo to. Teď mi to akorát během hry vyhodí občas nějakou chybovou hlášku, kterou si teď nevzpomenu. Ale jde kliknout na tlačítko "pokračovat" u té hlášky a nic se nestane a hraji v pohodě dál.

Jinak bych radil obrátit se s daným problémem na support HEMu.
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Maxiczek původně napsal
      Zdravím, je tu někdo, komu pořád a neustále padá HEM2?

Pořád to píše, že program přestal pracovat a že Windows hledá řešení...
      Navíc mi přijde, že program docela pomale reaguje a v tom se někdy sekne a následně spadne. Je to docela na prd uprostřed session.

Až zase spadne, přihodím SS.
      pokud si updatoval dej si rr pc
    • LiffEX
      LiffEX
      Bronz
      Registrace: 01.12.2011 Příspěvky: 3,162
      Ze začátku, kdy jsem používal HEM2 a neměl jsem licenci, pak mi to padalo permanentně, hlavně mi to pořád psalo, že se zastavl servis databáze, či co.. Tento problém jsem postoval i na support HEMU. S příchodem dalšího updatu už to přestalo a vše fičí totálně bez problémů :)
    • Maxiczek
      Maxiczek
      Bronz
      Registrace: 03.12.2011 Příspěvky: 88
      Tak po updatu a restartu PC jsem zatím problém neměl, ale ještě bych tohle téma tak úplně neuzavřel, protože tady člověk fakt nikdy neví, co novýho se objeví. :D

Btw stalo se vám někdy, že když zapnete novej stůl a máte už delší dobu zaplej HEM2, že počítání hand nezačne od 0 ale od nějakýho jinýho čísla?
    • LiffEX
      LiffEX
      Bronz
      Registrace: 01.12.2011 Příspěvky: 3,162
      Nee