[HU] QJo 20BB deep

• Havlisak
      Havlisak
      Bronz
      Registrace: 18.05.2009 Příspěvky: 2,660
      Poker Stars $3.19+$0.31 No Limit Hold'em Tournament - t6000/t12000 Blinds + t1200 - 2 players - View hand 1757608
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

BTN/SB: t244540 M = 11.99
      Hero (BB): t568960 M = 27.89

Pre Flop: (t20400) Hero is BB with J :club: Q :heart:
      BTN/SB raises to t24000, Hero calls t12000

Flop: (t50400) 5 :diamond: 2 :heart: K :spade: (2 players)
      Hero bets t17555, BTN/SB raises to t64585, Hero calls t47030

Turn: (t179570) J :spade: (2 players)
      Hero checks, BTN/SB checks

River: (t179570) T :club: (2 players)
      Hero bets t57555, BTN/SB raises to t154755 all in, Hero folds

HU 3,5$ rebuye, 180man
      soupeř velmi dobrej myslící reg, určitě lepší hráč než já. Zatím je dynamika taková, že on raisuje every BU a tohle je můj první call preflop, zatím jsem mu dal cca 5 foldů a 3 restealy. Pokud chci na takovýmhle boardu, kterej ho nejspíš moc netrefil, playbackovat, jak nejlíp?

Plán byl call callnout to na flopu s tím, že on jestli tam má čistej bluff, tak by snad měl vzdát a já seberu na rvr. Na turnu se situace trochu mění a na rvr asi celkem standartní b/f.
  • 3 odpovědí
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Havlisak původně napsal
      HU 3,5$ rebuye, 180man
      soupeř velmi dobrej myslící reg, určitě lepší hráč než já. Zatím je dynamika taková, že on raisuje every BU a tohle je můj první call preflop, zatím jsem mu dal cca 5 foldů a 3 restealy. Pokud chci na takovýmhle boardu, kterej ho nejspíš moc netrefil, playbackovat, jak nejlíp?

Plán byl call callnout to na flopu s tím, že on jestli tam má čistej bluff, tak by snad měl vzdát a já seberu na rvr. Na turnu se situace trochu mění a na rvr asi celkem standartní b/f.
      Ehm, jasně. Velmi dobrý myslící reg nebude hrát 3,5$ turnaje.

Na rovinu - dost velký spew a návod, jak neporážet low stakes HU. Je třeba hrát straight forward a solidně (+ občas můžeš přidat zajímavé lajny, ale ne to přehánět a levelovat se do podobných šíleností).

Standard by byl check/fold flop readless.

Pokud chceš hrát back na takovémto boardu, je ok check-raise, nebo float OOP (c/c flop, pokud soupeř procheckuje turn behind, leadneš almost any river - btw, osobně tohle nikdy nedělám a taky mám nějaké výsledky, je to prostě zbytečné a nepotřebuješ to). Ale když už, tak soupeř musí hodně cbetovat a ideálně give upovat later.

SPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEW
    • Havlisak
      Havlisak
      Bronz
      Registrace: 18.05.2009 Příspěvky: 2,660
      Ehm, jasně. Velmi dobrý myslící reg nebude hrát 3,5$ turnaje.

Tady jsi úplně mimo, na větších limitech není dostatečnej traffic, takže i nejlepší regové musí zařazovat tenhle rebuyák, pokud chtějí 20+stolů, což je standart.

Ale jinak díky za hodnocení, určitě souhlasím, že je to spew, ale od toho tady forum snad je :P
      Jinak není tady možnost jít jeden c/c a pak give-up a hrát to na SD value, pokud on raisuje 100% BU?
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Havlisak původně napsal
      Tady jsi úplně mimo, na větších limitech není dostatečnej traffic, takže i nejlepší regové musí zařazovat tenhle rebuyák, pokud chtějí 20+stolů, což je standart.

Tak imo dobrý, přemýšlející reg; crusher, se přesune na jinou sajtu :D Ale to je jedno, není to podstatné ...

Ale jinak díky za hodnocení, určitě souhlasím, že je to spew, ale od toho tady forum snad je :P
      Jinak není tady možnost jít jeden c/c a pak give-up a hrát to na SD value, pokud on raisuje 100% BU?

Určitě od toho tady to fórum je. Snažím se pomoct a dělám to mým stylem, je důležité umět snést a naslouchat kritice, imo je to klíčová vlastnost pro úspěch v pokeru ;) Všichni máme leaky a děláme chyby. Takže keep posting hands :)

Můžeš to teoreticky hrát i na SD value, ale lepší je to na riveru betnout a vyfoldovat jeho A highs imo.