(MTT) SNG > Cash game

• Dureks
      Dureks
      Bronz
      Registrace: 11.08.2009 Příspěvky: 171
      Snad to tu neni a doufam, ze to pomuze i dalsim. Otazky odpovedi pro prechod na cash game.

Kolik je minimalni vzorek hand, abych poznal ze to ma smysl hrat? neco jako 1000 sng

kolik je udrzitelnych BB/100 hand na NL2 / NL5 / NL10. asi na SH. (budu hrat zoom. zkousel jsem FullRing i 6max. A 6max mi vyhovuje vic.) MAX 4 stoly.

zatim pinkam jenom jedem na zkousku. da se tam dat velky volume(muj hlavni problem) za kratsi cas.

Jestli uz takhle nekdo prechazel, tak klidne prihodte par tipu na co si dat pozor, atd. urcite to oceni i dalsi prebehlici ke cash game
  • 4 odpovědí
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      tak imho co se vzorku tyce tak to zalezi na jakych stakes hrajes resp. jakou winrate mas bez toho se tezko urci relevantni vzorek kazdopadne po 20k handach by jsi mel mit urcite predstavu..... mohlo by stacit i min ale 20k je tak nejak jistota....

bb/100 na tich micros zacatecnici mivaj vetsinou tak kolem 5-6 mozna pokud by jsi poradne studoval a az pak se vrhl do grindu tak mozna i kolem 20 se da dat ale na tihle stakes se stejnak nikdy nezdrzis tak dlouho aby jsi mel vzorek na kterym se projevi tvoje skutecna winrate zvlast pokud by jsi spadal do ty druhy skupiny co to bdue crushovat tak to prolitnes coby dup a nemusi te zajimat nejaka dlouhodoba winrate na tihle stakes....( na starech to bude vsechno mensi a na zoomu celkove to bude taky jinak ja mluvim celkove o sh cg )
    • Dureks
      Dureks
      Bronz
      TrueMortem: diky, takze proste hrat dokud to pujde :D

ja jsem zatim hral jen par rychlo session a dal jsem celkove 1200 hand za 4h hranim jednoho stolu. to mi prijde super.

Kolikrat mam treba chut hrat, ale vim ze bych 4 hodiny (90 man) v kuse nevydrzel. turbo sitka me tiltujou. ne ze bych u regular speedu cekal jen na AA. ale clovek tam prakticky neni zavislej na tom jestli se mu povedou prvni dve/tri postflop akce ze zacatku turnaje a pak hned push/fold :)
    • MGoksi
      MGoksi
      Bronz
      Registrace: 09.06.2011 Příspěvky: 343
      Ja teraz grindím na NL 10 síce Full ring , ale je to rovnaký limit . Hrávam 4-6 stolov minimálne 3 hodiny .

Neviem ako to je na SH , ale na FR obecne platí, že pomaly dalej zájdeš , preto hrám aj viacero stolov aby som pri tom nezaspal :D . Snaž sa nahrať čo najväčšiu volume bez zbytočných bluffov a nehraj marginálne handy o celý stack .

V neposlednom rade good luck na stoloch :f_cool: .
    • Dureks
      Dureks
      Bronz
      je tohle ok? 5K hand za dva dny hrani. muj rekord, ikdyz je to zoom :D

sice bezim pod EV. beru to tak, ze sem nevytocil par sitek. ikdyz me to tiltuje. :D ale vyhoda cashky je, ze se to da vypnout a vychladnout.

Ale chtel jsem se zeptat na MSS (kolem 50BB) strategii. jestli s tim mate nekdo zkusenosti. prijde mi to nejlepsi prechod z sng na cash.

Podle clanku tady na PS by se melo odchazet od stolu, kdyz mam 50BB ale tady s tim zacinam. Co je tak optimalni nechat to spadnout na 40BB a znova reloadnout na 50BB? a pak odejit s doublem a nebo po malej potet nasbirat 60-70BB? kdyby nekdo vedel tak dik!

handy sem prochzel a tak 2$ sem odkouril vlastni blbosti. jinak sem to, tak nejak daval podle toho clanku.

musim to nejak poladit a pak preskat limit na HS :D easy game :f_cool: