Blog: 80$ -> ??

• Axxius
      Axxius
      Bronz
      Registrace: 08.06.2011 Příspěvky: 485
      Ahoj, inspirovanej spoustou lidí tady, zakládám svůj blog. Blog vytvářím ze dvou důvodů - 1. zlepšování se v hraní pokeru (profesionálnější přístup ;) ) a za 2. protože jsem neskutečně zhnilej, pořád si jen něco namlouvám a k ničemu se nemám :f_eek: - tímto blogem se chci donutit konečně něco dokázat. Proto si zde vytyčím nejen pokerové ale i real-life cíle.

Něco k pokeru:

Herna: WPT Poker (jedna z mála co mám tracknutých)
      Startovní bankroll: 80 $ (vložím v průběhu příštího týdne, až dostanu výplatu :f_biggrin: )
      Typ hry: CG NL4 FR (začnu na 3-4 stolech)

Na úvod je to hodně málo, ale musím letět na noční. Buď dopíšu blog tam nebo o víkendu. Ještě mám čas, startuju až od příštího týdne :D
  • 5 odpovědí
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      :spade:
      Něco málo o mě - jmenuji se Vláďa, je mi 20 let a jsem z Vlkoše u Přerova. Poker hraju už roky jenže pořád na stejné úrovni a to chci teď změnit :P

Věnovat se budu převážně cash game. Poslal jsem si 80$ na WPT Poker. Startuju na NL4 FR (občas si zapinkám i NL2). Prozatím jsem si stanovil cíl cca 3 hodiny pokeru denně - 2 session po 45 minutách a 1,5 hod studia + rozboru hand, tak uvidíme. Blog chci pravidelně aktualizovat každý pondělí a čtvrtek. Mám nastudovaný basic + bronz články a zatím nemám žádný software.

Na každý týden (měsíc, ...) si stanovám pár cílů, který se budu snažit splnit. Můj hlavní cíl je dostat se do Cash Game Gymnázia a později i do TLN akademie :f_cool: což bude hodně dlouhá cesta :f_biggrin:

A ještě něco ke sportu ... dřív jsem hodně sportoval (všecko možný :D ), ale asi poslední 4 roky nedělám vůbec nic. Takže ode dneška nastane změna ;) Věřím, že trocha disciplíny a vitality mi pomůže i u stolů.

Několik zásad, který budu dodržovat
      :heart: Každý den si 2x zacvičit - jednou po probuzení, po druhý před session
      :heart: 3x týdně posilování + běh
      :heart: Aspoň jednou týdně nějakou jinou aktivitu pro zpestření - fitko, plavání, kolo, ...
      :heart: Zkusím začít jíst trochu víc zdravěji a trochu omezit chlast :D
      :heart: A perlička na závěr - naučit se hrát na kytaru :s_ugly:
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      1. týden

Tak dolary už čekaj na herně :) a můžu začít.

Zatím budu hrát bez softwaru a podle basic a bronz článků.

Pár cílů na tenhle týden:
      :diamond: Odehrát min 4 000 hand
      :diamond: Studovat - shlédnout 3-5 videí
      :diamond: Stáhnout si trial HM nebo PT (kvůli grafům atd.)
      :diamond: Postnout několik hand do fóra
      :diamond: Přidat se do Cornieho výzvy
      :diamond: Splnit další úroveň "Učíme se vyhrávat"
      :diamond: Cvičit a cvičit :D

• Axxius
      Axxius
      Bronz
      Report - 1. týden

Herna: WPT Poker
      Typ hry: CG NL4 FR

Hand minulý týden: 2536
      Profit za minulý týden: +6.83$

Současný Bankroll: 86.83$
      Hand celkem: 2536

Co dodat...jsem zklamanej, pokeru jsem se věnoval málo a ani jsem nějak nestudoval :( . Z cílů - zapojil jsem se do Cornieho challenge a nainstaloval HEM. Zbytek mi zůstává na tenhle týden. Naopak s RL jsem spokojenej, naběháno cca 14km a cvičit cvičím :)

Jinak hraju podle basic a bronz článků. Dodržuju tabulku startovních kombinací a nepoužívám HUD - změna bude asi až po odehrání 10k hand. I takhle to jde pěkně ;)

2. týden

Do 2. týdne jsem naskočil líp :) víc se věnuju hraní, zhlédnuty 2 videa, znovu jsem si prošel několik článků a procházím svoje handy.

Cíle na 2. týden:
      :diamond: Odehrát min 5 000 hand
      :diamond: Splnit 3. úroveň "Učíme se vyhrávat"
      :diamond: Znovu projít články, mrknout na videa (minimálně 4) a analyzovat handy
      :diamond: Cvičit a běhat :D

Graf + staty za prvních 9 dní (ať je na co vzpomínat :f_biggrin: )
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Report - 2. týden

Hand minulý týden: 3277
      Profit za minulý týden: +6.41$

Současný Bankroll: 93.24$
      Hand celkem: 5813

Po prvním týdnu kdy jsem se sebou nebyl spokojenej, jsem do druhýho naskočil naprosto skvěle :) za po+út jsem nahrál 2k hand s profitem 4 BI. Měl jsem dost času, hrál jsem odpočatej, nikdo mě nerušil a soustředil jsem se jenom na poker. Ve středu jsem hned ze startu dostal suckout a začal mi padat net -> takže po pár handách radši končím :) Týden se pomalu blížil ke konci a já potřeboval odehrát ještě téměř 3k hand. Moc času na hraní nebylo a já se hnal za volume ... u hraní jsem poslouchal muziku, chatoval, atd... než jsem si uvědomil co dělám za hloupost, přišel jsem o dost dolárků. Vůbec jsem se nedokázal soustředit, tak jsem si dal pár dní pauzu.

Takže ponaučení?? Hrát odpočatej, když mám dost času a nikdo mě neruší a hlavně nedělat nic jinýho - telka, muzika, chat, brouzdání po netu, ...

Cíle na 3. týden:
      :diamond: Dát přednost studiu před volume
      :diamond: Konečně splnit 3. úroveň "Učíme se vyhrávat" :evil:
      :diamond: Rozjet HUD (nějak se mi to nedaří)
      :diamond: Pokračovat ve výherní lajně (zatím si držím 5BB/100, žádná sláva ale já jsem spokojen :f_cool: )

EDIT: Získal jsem stříbro :) a byl vyhlášen jako nováček týdne v Cornieho výzvě :heart: můj první větší úspěch :s_biggrin:
    • Axxius
      Axxius
      Bronz
      Report - 3. a 4. týden

Počet hand: 2336
      Profit: +9.09$

Současný Bankroll: 102.33$ (6,85 BB/100)
      Hand celkem: 8149

Tak a měsíc je za námi :) ... a teď trochu kritiky ;)

:club: První 2 týdny dopadly dobře, winrate víc jak 5 BB/100 na NL 4 FR - spokojenost. Další 2 týdny jsem ale začal blbnout. Nudil jsem se, tak jsem vyzkoušel NL 4 SH a rychle přišel o 3 Bi. Pak mě nenapadlo nic lepšího než zavítat na NL 10 FR s 8 Bi ... naštěstí jsem jeden Bi vyhrál (AA vs KK :D ) a rychle jsem utekl zpět na NL 4 FR. Tenhle limit mi vyhovuje a není problém ho porážet.

Něco jsem vyzkoušel a hodně jsem si uvědomil:
      :spade: Můj největší problém - najít si na poker čas (celkový počet hand 8k za měsíc je nic ...)
      :spade: FR mi vyhovuje, na SH zatím není pro mě
      :spade: Na NL10 jsem neměl co dělat (BRM !!!)
      :spade: Nezprovoznil jsem HUD a nepostnul ani jednu handu do fóra
      :spade: Nastudoval jsem minimum a shlédl 3 videa

:club: Takže to chce změnit přístup ;) Poslední týden jsem skoro nehrál a přemýšlel jsem co dál. Udělám si menší 3 týdenní challenge, kdy na sebe budu přísnější. Pokud neuspěju, tak nevím nevím. Hlavně mi jde o to abych se donutil najít si čas, což teď přes léto není jednoduchý X(

Plán na 3 týdny:
      :diamond: Odehrát 20 000 hand
      :diamond: Winrate min 5 BB/100
      :diamond: Každý den nastudovat 1 článek
      :diamond: Shlédnout 10 videí
      :diamond: Postnout 20 hand do fóra
      :diamond: Odstranit všechny nedostatky ( :spade:)
      :diamond: Naučit se organizovat svůj volnej čas - vím, že to půjde, pokud se bude chtít ;)

Pokud všechno splním, budu mít BR okolo 150$, tímhle tempem bych mohl ke konci července jít na NL10 :f_p:

A pak můžeme slavit :f_biggrin: