Jak dál???

• Chaster76
      Chaster76
      Bronz
      Registrace: 04.02.2012 Příspěvky: 26
      Zdravím.
      :diamond: Limit 0,01-0,02 cash game na Pokerstars.
      Mám před flopem KK.Hráč přede mnou betuje na 0.06 a fishka dorovnává s A :heart: 9 :heart: .Já standartně re-raisuji na 0,24.Ten první zahazuje a fishka dává all-in.Já samozřejmě dorovnávám a smutně koukám na eso na flopu.Opět sem o dva dolary chudší.Procentuelně je moje dorovnání správné,ale jako ve většině případů opět smolná hra.
      Mimochodem toto se mi ted stává v 80% případů.Zatracená variace.Bankroll už mi spadl ze 186 na 62dolarů a pořád to pokračuje.

:diamond:D OTAZ:
      Zahrál jsem tu hru špatně?

:diamond: :diamond: :diamond:
      Můj downswing už trvá zhruba měsíc.Minulý týden jsem prohrál během dvou hodin 7 all-inů po sobě.Vždy jsem měl lepší kombinaci.Co je moc to je moc.Bohužel moje smůla převyšuje moje herní umění a všechny pravděpodobnosti nevycházejí.Zkoušel jsem i turnajovou hru.V 90% případů jsem lepší a vyhrávám tak sotva ve 20% případů.
      Tak teď raďte odborníci,jak dál.Kdybych poker nemiloval,už bych asi skončil.

Díky za odpovědi,Chaster.
  • 61 odpovědí
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      Dej si pauzu od pokru, tohle potká nebo potkalo všechny, je to bohužel v pokeru normální věc :f_cry:
    • KonyFT
      KonyFT
      Bronz
      Registrace: 30.01.2011 Příspěvky: 393
      Taky bych radil pauzu. Samozřejmě že při cashce nezahodíš K,K na all in proti jednomu hráči. Do takové situace chceš s takovou kombinací soupeře vždy dostat. To že to přijde fishce je prostě smůla....

zkus teď méně hrát a více studovat, ono vědomostí není nikdy dost, případně k tomu hraj jen freeroly a až se budeš cítit znovu 100% připraven sedni ke stolům znova :)
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj
      i přesto, že to není tvůj první příspěvek na fóru, tak bych tě tu rád přivítal.
      Nechtěl by jsi nám o sobě prozradit něco víc v Představte se a pozdravte s ostatními!

Teď k tvé otázce, podle mne pauza nic, ale vůbec nic nevyřeší.
      Zahrál jsi to dobře, tak to opravdu nemá cenu řešit.
      Handy, u kterých budeš mít sebemenší pocit, jestli se nedají zahrát jinak, nebo lépe postni do HJ vlákna Hodnocení Hand do 0.05/0.10

Koukni na nějaká videa, ale opravdu to nemá cenu moc řešit.
      To že je to opravdu nepříjemné to chápu, ale jinak než hraním to stejně nezměníš.

Hand, kde jsem měl 90%+ na výhru jsem jen dnes prohrál asi 20, takže si musíš říci , že je to poker a jít dál.
      Přece jen měl 3 outy. A občas prohraješ i když bude mít jen jeden :)

Hlavu vzhůru a bojovat
    • tOreee
      tOreee
      Bronz
      Registrace: 05.07.2011 Příspěvky: 1,048
      pokud mozno tak aspon tyden nehrej zappomen na poker precti si neco o psychologii to muzu jen doporucit :-)

jinak se to stava naprosto vsem hracu od tech nejlepsich po ty mene dobre :-D
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      tOreee původně napsal
      pokud mozno tak aspon tyden nehrej zappomen na poker precti si neco o psychologii to muzu jen doporucit :-)

jinak se to stava naprosto vsem hracu od tech nejlepsich po ty mene dobre :-D
      Hloupost. Jediná možnost jak se vypořádat s variancí je grindit, drindit, grindit a zase grindit... Nějaká vynucená pauza nevyřeší vůbec nic.
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Přesně tak, žádná pauza nic nevyřeší.
    • Chaster76
      Chaster76
      Bronz
      Díky za rady.

Také se přikláním k názoru hrát dál.A proto vlastně pořád hraji.I když občas si dávám pauzy,protože je pro mně momentálně těžké při této hře odolávat tiltu.

:diamond: Něco málo o sobě:

Jmenuji se Venca.Je mi 35 let.Grindim na Pokerstars momentálně kvůli bankroll managmentu NL2(teď spíš jen zoom 4stoly).Hraji docela často,za měsíc si odjedu kolem 200k her(6-8hodin denně...někdy i 12).

:diamond: To že prohraji pár her mi až tak nevadí,na to už jsem zvyklý.Ale poslední měsíc je to fakt krutý a ty bad beaty jsou hodně častý...
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,320
      grindit s mindsetom na bode mrazu je imo blbost.

samozrejme, pokial sme si vedomy aku rolu zohrava v tejto hre variacia, tak pauza sama o sebe hre nijak nepomoze. pomoze ale mindsetu, ktory je na bode mrazu, ako to je v tomto pripade.
    • Chaster76
      Chaster76
      Bronz
      Ještě jsem zapoměl.Můj nick na Starech je :club:D eath_Broke :club:

Možná ,že už mně tam někdo zvás potkal.
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      Ahoj, :)

downswing je úplne bežná vec, raz za čas ho má každý a treba sa s tým jednoducho vyrovnať. Je veľmi dôležité mať pri hre ten správny mindset a preto Ti chalani radia dobre, ak to nejde, daj si od pokru na chvíľu oddych - súhlasím, že tým neznížiš varianciu, ale dokáže to urobíť veľa s Tvojím mindsetom, a to je kľúčové.

Ďalšou dôležitou vecou je analýza svojej hry aj počas downswingu, alebo skôr, hlavne počas downswingu, kedy človek tým, že je napr. v tilte alebo má zlý mindset, robí nesprávne rozhodnutia. Celkom bežne sa stáva, že si to ani neuvedomí, a pripisuje to zlej variancii. Preto skutočne využi možnosť ktorú Ti Pokerstrategy ponúka a postuj handy.

Už si sa nám tu síce predstavil, ale odporúčam Ti, zopakovať svoje predstavenie TU. Splníš tým totiž prvú úroveň výzvy učíme se vyhrávat kde môžeš spojiť príjemné s užitočným a mimo toho, že sa naučíš prirodzenou cestou ako sa zlepšovať v pokri, získaš možnosť vyhrať v týždennom zlosovaní až 100$ za splnenie každej z 5 úrovní (čiže dokopy až 500$). :s_grin:

Maj sa a držím palce!
    • tOreee
      tOreee
      Bronz
      Registrace: 05.07.2011 Příspěvky: 1,048
      pri swingu v tiltu je lepsi hrat dal nez si dat pauzu ?
    • KonyFT
      KonyFT
      Bronz
      Pepikv původně napsal
      Přesně tak, žádná pauza nic nevyřeší.
      No dovolím si úplně nesouhlasit, při pauze si může jak se říká vyčistit hlavu a dát se do pohody psychicky. Jelikož tu sám píše, že vzhledem k dlouhotrvajícímu downswingu má sklony k tiltu...
    • Chaster76
      Chaster76
      Bronz
      Jasně,pokud na mně přichází tilt,pauzu si dávám.Většinou několik hodin.Pak ale znovu zapínám stoly a snažím se jet zase A-GAME.
      Nedokážu si představit,že bych například týden nehrál vůbec.Byla by to pro mně šílená ztráta času.Pokud bych si po každé smolné hře dával týdenní pauzu tak toho moc nenahraji.
    • KonyFT
      KonyFT
      Bronz
      No po každý smolný hře ne. Ale po měsíčním downswingu, když se sám necitíš v pohodě bych pauzu dal. Ale pokud myslíš, že stále hraješ A-game tak asi není potřeba
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      To či si dáš pauzu alebo nie, samozrejme závisí od Teba. Sám musíš posúdiť, či je Tvoja hra v poriadku alebo nie. Takže ak sa Ti aj napriek downswingu hrá komfortne, hráš svoju A-game a mindset máš v pohode, pauzu netreba.

Imho je ale dôležité, aby si pokračoval v analýze svojej hry. Ak máš nejaké swingy, tak obzvlášt. Ono si človek v podstate ani nemusí dávať pauzu, i keď niekedy je to prospešné. Ja to napríklad robím tak, že keď cítim že nehrám optimálne, zmením pomer hrania a štúdia. Zatiaľ mi tento prístup vyhovuje... :f_grin:

Maj sa.
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      Kdybych si měl dávat při každym swingu pauzu, tak bych toho moc neodehrál. :D
    • PokerProCZ
      PokerProCZ
      Bronz
      Registrace: 17.09.2011 Příspěvky: 942
      Ic3g3org3 původně napsal

+1 Bych "pořád pauzoval" :s_thumbsup: :s_thumbsup: :s_thumbsup:
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,320
      Ic3g3org3 původně napsal
      stale nerozumies o com sa bavime. pauzu neodporucame kvoli swingu, ale kvoli mindsetu. ak mas swingy a nic to s tebou nerobi a dokazes stale hrat a-game, tak samozrejme pauza by bola blbost.

ak to ale niekto nezvlada, rozbija mesiac monitory, mysi a blamuje hernu, ze je rigged, tak tam naozaj pomoze len pauza ;)
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      PumaPerez původně napsal
      Ic3g3org3 původně napsal
      stale nerozumies o com sa bavime. pauzu neodporucame kvoli swingu, ale kvoli mindsetu. ak mas swingy a nic to s tebou nerobi a dokazes stale hrat a-game, tak samozrejme pauza by bola blbost.

ak to ale niekto nezvlada, rozbija mesiac monitory, mysi a blamuje hernu, ze je rigged, tak tam naozaj pomoze len pauza ;)
      definitivna pauza v tomto pripade a preorientovanie sa na petanque