Blog: Folding the Nuts

• AvariAce
      AvariAce
      Bronz
      Registrace: 03.10.2011 Příspěvky: 612
      Zdravím všechny pokerstrategisty. Už delší dobu uvažuju, že bych se měl víc zapojit do komunity a k tomu neodmyslitelně patří i vedení blogu. Především to vyžaduje moje hra. Poslední dobou si nevedu vůbec dobře a to byl přesně ten zlom, díky kterýmu jsem se rozhodl blog založit. Sice jsem už jeden míval, ale ten byl v začátku určen pro MTT a to už je uzavřená kapitola.

Takže hraju Cash Game NL4 SH na WPT kde je můj BR 213$ (ještě včera tam bylo 236$ :) ). Taky mám v plánu přesunout nepoužívanej roll z PP (160$) na WPT,abych posílil BR, ale to až se mě povede dosáhnout hranice 25BI na NL10.

Dál přemýšlím nad tím, že se znovu zapojím do Cornieho výzvy a začnu postovat handy do HJ fóra.

Cíl do konce roku:
      :diamond: Stát se ziskovým hráčem na NL50:
      Cíle do konce měsíce:
      :diamond:D ostat se na NL10
      :diamond: Udržet Gold Status
      Cíle na další týden:
      :diamond: Vyhledat leaky a zapracovat na nich podle Yegonových videi
      :diamond:P ostnout 10 hand do HJ fóra

A tohle bude jeden z mých hnacích motorů. Nejsem přesně rozhodlej, který to budou, ale představa by byla. :f_biggrin:

No a na závěr pár rybých her, aby se mohla rozjet kritika:

Party Poker $4 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1761191
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BTN): $4.00
      SB: $2.30
      BB: $2.89
      UTG: $4.29
      CO: $7.99

Pre Flop: ($0.06) Hero is BTN with 7 :club: 7 :heart:
      UTG raises to $0.12, 1 fold, Hero calls $0.12, 2 folds

Flop: ($0.30) K :diamond: 4 :diamond: 7 :spade: (2 players)
      UTG bets $0.19, Hero calls $0.19

Turn: ($0.68) 6 :heart: (2 players)
      UTG bets $0.43, Hero raises to $1.20, UTG calls $0.77

River: ($3.08) T :diamond: (2 players)
      UTG bets $2.78 all in, Hero calls $2.49 all in

Final Pot: $8.06
      Hero mucks 7 :club: 7 :heart: (three of a kind, Sevens)
      UTG shows A :diamond: 3 :diamond: (a flush, Ace high)
      UTG wins $0.29
      UTG wins $7.37
      (Rake: $0.40)

Party Poker $4 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1761196

CO: $2.29
      Hero (BTN): $4.00
      SB: $4.44
      BB: $4.17
      UTG: $6.08
      MP: $4.00

Pre Flop: ($0.06) Hero is BTN with A :club: 9 :heart:
      3 folds, Hero raises to $0.12, SB calls $0.10, 1 fold

Flop: ($0.28) 4 :heart: 8 :heart: A :diamond: (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.20, SB calls $0.20

Turn: ($0.68) 9 :diamond: (2 players)
      SB bets $0.48, Hero calls $0.48

River: ($1.64) 3 :heart: (2 players)
      SB bets $0.84, Hero calls $0.84

Final Pot: $3.32
      Hero mucks A :club: 9 :heart: (two pairs, Aces and Nines)
      SB shows T :heart: J :heart: (a flush, Jack high)
      SB wins $3.16
      (Rake: $0.16)

• 40 odpovědí
    • Floowwee
      Floowwee
      Bronz
      Registrace: 12.12.2010 Příspěvky: 616
      Ahoj,

super že si se rozhodl založit blog, to ti chválím :s_thumbsup:

Máš pěkné cíle a snad jich dosáhneš. Tvůj první cíl ( být vyhrávající hráč na NL50 ) je i můj hlavní cíl delší dobu. Zatím se mi moc nedaří, tak snad se nám to podaří co nejdřív. =)

PS: Nice watch, ty budou asi trošku mastný co? :f_eek:
    • AvariAce
      AvariAce
      Bronz
      Cau,

ty TAGy levny nebudou, ale to je zatim beh na dlouhou trat. Ted se musim soustredit na svoji hru, abych se minimalne vratil tam kde jsem byl. A pokud mozno plnil blog necim, co by bylo prinosem i pro druhy. :f_cool:
    • revo933
      revo933
      Bronz
      Registrace: 26.05.2011 Příspěvky: 1,113
      Podla nazvu som cakal, ze tu budes mat nieco o foldovani AA pred flopom a podobne... Ale aj tak gl pri hrani ;)
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      revo933 původně napsal
      Podla nazvu som cakal, ze tu budes mat nieco o foldovani AA pred flopom a podobne... Ale aj tak gl pri hrani ;)
      na to tu máme jiné odborníky :f_love:

Jinak zpráva pro avariho:
    • AvariAce
      AvariAce
      Bronz
      Tak za uplynulej tyden se neni cím chlubit. Vyslo Diablo 3 a tak nezbylo moc casu na poker. V poslednich dvou dnech jsem odehral jen neco kolem 1k hand s profitem asi 1BI+. Vlastne jsem rad, ze jsem si dal par dni pauzu. Mam cistou hlavu, jsem trpelivejsi a nedelam tolik chyb. Takze cile presouvam na nasledujici tyden. Od zitrka zacne poradnej grind. Prece jenom mam co delat, abych vsechno splnil. :f_cool:

specialitka pro fanousky :f_thumbsup:
    • AvariAce
      AvariAce
      Bronz
      Neda se tomu ubranit!

Po dnesni session jsem se rozhodl, ze budu po kazdym odehranem dni podavat report. Duvodem je neustale klesajici BR. Uz to nejakou dobu trva a nema konce, takze jsem zacal hrat mnohem vic tight a nebudu vymyslet zadny silenosti. Chci tahat maximalni value z fishek, alespon do doby nez tohle hrozne obdobi skonci.

No a tady jsou moje uspechy :f_cool:

Party Poker $4 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1776895

CO: $13.61
      BTN: $7.12
      Hero (SB): $4.15
      BB: $4.00
      UTG: $4.00

Pre Flop: ($0.06) Hero is SB with A :heart: A :spade:
      UTG raises to $0.12, 1 fold, BTN calls $0.12, Hero raises to $0.48, 1 fold, UTG calls $0.36, BTN calls $0.36

Flop: ($1.48) K :club: 9 :club: 4 :heart: (3 players)
      Hero bets $1.05, UTG calls $1.05, BTN folds

Turn: ($3.58) J :heart: (2 players)
      Hero bets $2.62 all in, UTG calls $2.47 all in

River: ($8.52) 4 :club: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $8.52
      Hero shows A :heart: A :spade: (two pairs, Aces and Fours)
      UTG shows J :club: J :spade: (a full house, Jacks full of Fours)
      Hero wins $0.15
      UTG wins $8.10
      (Rake: $0.27)

Party Poker $4 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1776896

BB: $4.33
      UTG: $4.56
      Hero (CO): $4.00
      BTN: $4.61
      SB: $4.94

Pre Flop: ($0.06) Hero is CO with A :diamond: A :club:
      1 fold, Hero raises to $0.16, BTN raises to $0.56, 2 folds, Hero raises to $1.92, BTN calls $1.36

Flop: ($3.90) A :spade: T :spade: J :spade: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $2.69 all in, Hero calls $2.08 all in

Turn: ($8.06) 8 :spade: (2 players - 2 are all in)

River: ($8.06) Q :spade: (2 players - 2 are all in)

Final Pot: $8.06
      Hero shows A :diamond: A :club: (a flush, Ace high)
      BTN shows A :heart: Q :heart: (a flush, Ace high)
      Hero wins $3.83
      BTN wins $3.83
      (Rake: $0.40)

Do pulnoci jsem stihnul prohrat dalsiho2,5BI. Dam si pauzicku a pak se pokusim progrindit k uspechu :s_evil:
    • AvariAce
      AvariAce
      Bronz

New Beginning
      - v podstatě jsem nikdy nepřestal, ale vzhledem k tom, kdy byl blog aktualizovaný naposledy se ten název možná i hodí.

V poslední době se u mě stalo několik zásadních změn. Asi ta nejzásadnější byla změna zaměstnání. Bohužel hraní pokeru muselo stranou jelikož jsem se musel 100% věnovat školení a celkově toho bylo hodně co jsem musel zvládnout během zkušební doby. Naštěstí je to již za mnou a vracím se k pokru(v práci si mě nechali :f_cool: ).

:club: Mezi tím jsem byl na NL10, ale po návratu jsem prohrál asi 5 BI, což nebyl nejlepší začátek. Takže jsem se vrátil na NL4 a tentokrat věnuji studiu opravdu vše co jde. Nejvice mi v tom pomahaji Yegonovi videa, ktery jsou bezkonkurenční. Díky nim jsem si uvědomil spoustu vecí, které mi dřív nedocházely. Další věc kterou jsem konečně pochopil je, že využívání pokročilejších konceptu z NL50 opravdu nenajdou využiti třeba na NL10. Nemá se smysl někam honit a i pres Gold status sledovat například Matuskovu hru. Na to mám ještě hodně času. Takže si v klidu procházím Hasenbratenovi videa a snažím se zapisovat každy poznatek. Navíc díky Yegonovi jsem se konečně vykašlal na vysledky spotů a začal hrát s ohledam na soupeřovu range. A musím uznat že cítím zlepšení. Abych pravdu řekl, je to možná poprvé co si začínam myslet že ve hře vím co dělám.

:club: Každý den si pouštím video ze kterého si vypisuji poznámky (hodinové video se někdy protahne i na 2 hodiny). Dokonce jsem čerstvě začal posílat handy do HJ fóra. Dřív jsem si ani v session nezaškrtával handy pro session review. Nyní si všechny handy procházím za pomocí Equilabu a u spotu ve kterých si nejsem jisty zasílám právě na HJ. Občas procházím i vyhodnocené handy, ale potřeboval bych se víc zapojit do hodnocení na HJ fóru a to tím, že začnu psát svoje názory. Poslední co bych ještě chtěl zmínit je, že jsem se vrátil i k článkům zde na PSGY. Nahrál jsem si je do Kindla, takže je mám celý den k ruce.

:club: Aktuálně jsem na iPokeru, ale rozhodně se stěhuji nazpátky na PartyPoker/WPT. Čeká tam na mě bonus, tak už je jen otazka času kdy mě část rollu dorazí na MB a budu moct hrat na PP/WPT. Na iPokeru opravdu neni takový traffic jak bych si představoval.

:club:P ro oživení by to mohlo stačit. Snad mi to nadšení vydrží a budu blog aktualizovat častěji. Hlavně ať vám to všem točí! :s_evil:
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      Jsem se uplně leknul, když jsem v oblíbených viděl tvůj blog mezi nejaktivnějším :D

Nicméně doufám že krom pravidelných reportů na skypu začneš psát i sem :)
    • AvariAce
      AvariAce
      Bronz
      Musím! :evil: Sám sebe bych si nevážil, kdybych zase přestal. :f_biggrin:
    • AvariAce
      AvariAce
      Bronz
      Prodlouženej víkend před námi, takže cíle jsou jasný. Grind! Paulis mě inspiroval a v plánu je odehrát minimalně 5000hand do konce tydne. Zatím mám za sebou jednu session s odehranýma 290handama. Dokonce si držím A-Game. Konečně přemýšlím v rangích a nehledím na výsledky odehranych spotu.

Tady je málá ukazka toho, jak se dá zachovat chladná hlava :f_cool: (asi to není nic výjmečnýho, ale já měl radost :) )

Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1921833

UTG: $3.98 - VPIP: 18, PFR: 9, 3B: 9, AF: 0.0, Hands: 22
      CO: $6.77 - VPIP: 25, PFR: 8, 3B: 0, AF: 0.7, Hands: 75
      BTN: $4.00 - VPIP: 7, PFR: 7, 3B: 0, AF: 0.0, Hands: 14
      SB: $4.51 - VPIP: 18, PFR: 14, 3B: 0, AF: 2.1, Hands: 66
      Hero (BB): $4.06 - VPIP: 21, PFR: 17, 3B: 4, AF: 2.4, Hands: 45482

Pre Flop: ($0.06) Hero is BB with K :club: Q :spade:
      3 folds, SB raises to $0.20, Hero calls $0.16

Flop: ($0.40) 6 :spade: K :spade: A :heart: (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.28, SB calls $0.28

Turn: ($0.96) Q :club: (2 players)
      SB bets $0.24, Hero raises to $0.92, SB raises to $4.03, Hero folds

Final Pot: $2.80
      SB shows A :spade: A :club:
      SB wins $2.66
      (Rake: $0.14)

Díky Yegonovím videím se začínám i zlepšovat ve využívání filtrů v Holdem Manageru. Stáhnul jsem si již přednastavené filtry, které používali s Russoem v leakfinderu. Nechci se vracet ke svoji dřívější hře, takže si budu ještě muset nějakou dobu počkat, než budu mít alespoň trosku vypovídající vzorku hand abych mohl filtry pořádně uplatnit.

Plány do konce týdne:

:diamond: Odehrát 5000 hand
      :diamond: Udržet 100% A-Game
      :diamond: Minimálně opět projít Hasenbratenovo 3. a 4. video
      :diamond: Přečíst minimálně 2 články z BSS
      :diamond: Po každé session vždy session review
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ahoj
      som rád, že si sa opäť vrátil. určite budem sledovať tvoj progess

v hande si urobil pekný fold. veľa hráčov ani na nl10 nevie foldnúť 2 páry.
    • AvariAce
      AvariAce
      Bronz
      Ahoj dík! :) budu se snažit, aby bylo co sledovat. U tebe se určitě taky objevím. :f_grin:
    • AvariAce
      AvariAce
      Bronz
      :club: Sice neděle ještě nekončí, ale pomaliču shrnu co se událo. A-Game se mi podařilo udržet bez jakýchkoli potíží. Parkrát jsem se přistihl, že jsem nevěděl co v dané situaci dělat, což vedlo k okamžitému postnutí hand do HJ fóra.

:club: Hasenbratenova videa mám projeté a dokonce rozdivané i 5 video, ktere během dneška určitě dodívám. Opravdu se ta videa nedaji jen tak odkouka. Vlastně mě teď shlednutí jednoho hodinového videa zabere zhruba 2-2,5 hodiny.

:club: Co se článku na Pokerstrategy týče... V týdnu jsem si prošel všechny se zaměřením na druhy sázek a k těm jsem ještě přidal další dva a to Check behind pro value a Neobvyklé sázky a způsoby hry. Samozřejmě se bude pokračovat, ale pro tento týden je to zatím dostatečný.

:club: Ale největším problémem bude moje motivace hrát. U PC strávím hromadu času, ale že bych se ve většině snažil něco odehrát se říct nedá. Slibil jsem si odehrání 5k ruk a zatím mám jen něco kolem 2170 hand. Sice do večera času dost, ale asi d otěch 5k si nevejdu. :f_frown: Tak doufám že s příchodem promo akce Card Rush se počet odehraných her zvedne. Hlavně si stále udržet A-Game. A co se session review týče... apsolutní nutnost. Bez review a práce s equilabem to opravdu nejde.

:club: Ve hře si začínám být čím dál tím jistější a na cestě mám druhou polovinu BR z Poker770, takže se přesunu na NL10. V době kdy mě kačky dojdou na učet budu mit něco kolem 30BI na NL10, tak by to neměl být žádný problém.

:club: Jestli bude čas, tak večer doplním info o odehraných handách. Nechci zatím nahazovat grafy jelikož to beru jako nový start, takže až bude alespoň malá vzorka. tak se určitě pochlubím.
    • AvariAce
      AvariAce
      Bronz
      Včera jsem report už neházel, jelikož jsem byl zabranej do Bankroll Boostru. Nakonec to vyustilo v male sklamání, ale tak nejsem tu abych ničil turnaje... :f_cool:

Pro ty co to zajimá, tak jsem šel právě jako jedenáctej. Ale i tak to beru jako uspěch a malou injekci do mého BR.

:club: Co se týče mých odehraných hand za prodloužený víkend, tak čistě v CG (nepočítám ten BR Booster) jsem zklamal. 2664 hand je opravdu oproti planovaným 5tisícům málo.

:club:P ozitivní věcí v moji hře je BR. Když jsem nedavno navštívil NL10 byl muj BR 301$. Po otřesných výkonech a aplikováním pokročilejších principů jsem se vrátil opět na nl4 to byl muj BR 248$. V nasledujících dnech jsem se rozhodl že se vrátím na původní působiště PP/WPT. Jenže abych mohl hrát bylo zapotřebí BR rozdelit na pul a pomalu přesunout., takže jsem to poslal přesně po polovinách. Fajn na tom je že na cestě mám stále těch 125$. A z těch co jsem si poslal prvně mám 165$.

Takže cíle na následující týden jsou jasné:

:diamond: Přechod na NL10(udržet se)
      :diamond: odehrát 6000 hand (přes nedostatek času možná až až. Kdyžtak příště přídám. nemá cenu si dávat nedosažitelný cíle.)
      :diamond: Využívat HJ na NL10 (procházet/postovat handy z NL10)
      :diamond: Dodívat zbývající Hasenbratenovi videa (6.,7.,8.)
      :diamond: Přečíst minimálně 2 další články tady na PSGY
    • AvariAce
      AvariAce
      Bronz
      Opět je tu závěr týdne, tak si ho celý zrekapitulujem.

Přes týden jsem toho moc nenahrál. Kazdopádně se stále snažím zdržet Ačkovou hru a nevymýšlet nesmysly. Dnešek je zatim jediný den, ve kterým jsem skončil v mínusu.

Jak jsem psal v předešlích dnech... měl jsem si přesunout zbytek rollu z iPokeru. Bohužel jsem si neuvědomil že díky druhému startovnímu kapitalu od PSGY tam musím narakeovat 50$ abych mohl roll vybrat. To bylo taky poprvé kdy jsem porušil svůj BRM. Aby se to narakeovala co nejrychleji, tak jsem si skocil opět omrknout NL10 a nakonec jsem zkončil asi +4BI. :f_biggrin: Teď už to snad vybrat půjde.

Takže co se cílů týče... Přechod na NL10 (víceméně) odložen :f_cool:
      S počtem odehraných her budu muset něco udělat.
      Z videí jsem omrkl pár leakfinderů.
      A z článku jsem prošel celou sérii Neuropsychologie pokeru což bylo fajn počtení.

Abych to zhrnul. Uplynulý týden byl spíš oddechovej a přes veškerou nechuť jsem se alespoň dokopal něco přečíst a zkouknout. Příští týden bych se konečně chtěl pořádně vrhnout na HJ fórum a session review. No a ten další týden mám dovolenou, tak se mi snad povede odehrát pár tisíc hand a třeba si zajit i na live.
    • AvariAce
      AvariAce
      Bronz
      :spade: :heart: :diamond: :club: NL10 :spade: :heart: :diamond: :club:

Konečně mám celý BR na WPT. Na nl10 jsem prešel s něco kolem 30BI, takže hlavu z nějakého prohraneho spotu jsem si nedělal. Dokonce jsem i několik BI vyhrál, takže jsem se pěkně rychle zabydlel. Ale to se časem mělo změnit. :s_evil:

Posledni dva dny jsem byl dost netpělivej a taky se to ukázalo na hře. Takže jsem potřeboval opět zachovat chladnou hlavu a donutit se hrát svoji A-game. Zkouknul jsem nějaká Twinnova videa abych si znovu a znovu připomínal že i na NL10 nemá smysl nic vymýšlet a stačí si jit pro value.

Dneska jsem si uvědomil, že se nemusím nikam hnát a uspěch se dostaví sám. V podstatě jde o to, že bych rád dosahoval výsledku něco kolem 5-10BB/100. Což je na NL10 5-10$ za 1000hand. Tak kam se ženu? Vždyť za 1k hand mě to ty ryby nasypou samy aji kdybych nechtěl. Ja vím že je to asi každýmu jasny, ale opravdu mě asi trvalo si tohle uvědomit a zklidnit se. :f_confused:

Další co stojí za zmíňku je rozhodně vlákno Průvodce pro raketové vystřelení Vaší (pokerové) produktivity vzhůru. Určitě doporučuji přečíst.

No a na závěr taková třešínka co dovedu. (Jestli tohle nebylo zbytečný) :f_mad:

Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1949566

BB: $13.64 - VPIP: 35, PFR: 17, 3B: 0, AF: 3.3, Hands: 100
      Hero (BTN/SB): $10.36 - VPIP: 21, PFR: 17, 3B: 4, AF: 2.4, Hands: 51774

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN/SB with 7 :club: 7 :heart:
      BB raises to $0.20, Hero raises to $0.60, BB raises to $13.64, Hero calls $9.76 all in

Flop: ($20.72) 9 :club: 2 :diamond: K :heart: (2 players - 1 is all in)

Turn: ($20.72) 8 :diamond: (2 players - 1 is all in)

River: ($20.72) J :club: (2 players - 1 is all in)

Final Pot: $20.72
      BB shows K :club: K :spade:
      Hero shows 7 :club: 7 :heart:
      BB wins $19.72
      (Rake: $1.00)

Aktualizace:

Bankroll: 333$
      Počet hand (NL10): 3101
      Aktuální bonus:100% reload 25$
      Ostatní: Ještě mám v záloze jeden 100% reload 100$ bonus díky Bostonovi, který se za krátko dostane nařadu :f_biggrin:
    • AvariAce
      AvariAce
      Bronz
      Za svoje prohry si můžu sám. Když mě delší dobu nechoděj karty (tím myslim 2-3 session) začnu vymýšlet nesmysly. Nakonec spálím pár BI a dostanu se do klidu. Vpodstatě dělám stejný chyby co vytiltovana fish. Nejvíc mě štve, že nevím kde hledat svoje chyby. Musím se donutit procházet HJ forum a to nejen postovat handy ale zaroven o nich diskutovat. Takže si za úkol dávám do konce týdne okomentovat alespoň 15 hand z NL10. Jdu dokoukat Hasenbratena a pak projdu část Cornieho blogu a zítra opět začnu s čistou hlavou.

Jo a abych nezapoměl opět se na konci týdne nahlásím do Cornieho výzvy. Přestávám sledovat jakýkoliv výsledky a jediný náhled proběhne vždy v nědělu právě u postu v Cornieho výzvě.
    • AvariAce
      AvariAce
      Bronz
      :spade: Trpělivost / Disciplína :spade:

No tak jsem se konečně uklidnil a i na hře je to vidět. Bohužel karty stále nechoděj, takže nezbejvá než být trpělivej. Pravě nedostatečná trpělivost je důvod mích větších strát. Chceto být disciplinovanej a počkat si na správnou chvilku.

Sklansky - Proč je pro vás poker dobrý? - tenhle článek se tu objevil a já doporučuji všem povině přečíst. Dokonce jsem si pujčil kousek textu a musím si jej vložit na blog.

Nesmím zapomínat:
      "Poker vás učí, jak se se ztrátami vyrovnat, jelikož se objevují velmi často. Prohrajete daleko více hand, než vyhrajete a ztrátové sessions jsou běžnou součástí hry. Taktéž se naučíte, že snaha co nejrychleji smazat ztrátu je cestou do záhuby. Musíte přijmout krátkodobé ztráty a pokračovat v solidní a trpělivé hře. V pokeru ani v životě nemůžete být vítězem, pokud se nenaučíte, jak se vyrovnat se ztrátami."
      V článku je toho nápsaná spousta, ale tahlečást vysvětluje přesně proč jsem někdy příliš strátovej.

:club:D alší na co se opravdu musím zaměřit a stale to oddaluji je HJ fórum. Nějsem schopný do něj aktivně nahližet. Tu a tam postnu nějakou handu, ale to je opravdu malo. Jestli stím nezačnu hned něco dělat tak moje snažení je k ničemu. Takže doufám že mě začnete na HJ forech vídat co nejčastěji.

:club: Zitra máme neděli a mě čeká přilašení do Cornieho výzvy a náhled na muj BR, který rapidně klesal. Na NL10 bych se měl udržet bez problému, ale stále musím pracovat na svoji hře. Nějhorší nastane jakmile zapnu autopilota. Místo abych se na spoty soustředil, začínám mačkat tlačitka a vlastně nevím proč. :f_ugly:
    • AvariAce
      AvariAce
      Bronz
      První týden v Cornieho výzvě

:club:P o otřesným pátku, kdy mě ujely nervy a jen z vlastní nedisciplinovanosti jsem projel značnou část svého BR se opět vracím do těch správných kolejí. Za dnešek se mi povedlo nahrát něco přes 1BI. Moje stráty z předešlích dní umírnil 25$ Bonus který mám vyclearovaný a nastal čas na další. Tentokrát se jedná o 100$. Takže pokud nebudu vyvádět nesmysly a budu hrát nějlíp jak umím, nevidím nejmenší důvod, proč bych na konci týdne něměl skončit v plusu. :s_evil:

:club: Jak jsem si slíbil. Do Cornieho výzvy jsem se zapojil. Sice prvni post nebyl s bůh ví jakýma výsledkama, ale za to si můžu sám. :f_biggrin: Rád bych ve výzvě ukázal že i přes nepřízeň karet se dá zachovat Ačková hra a právě bonus by mi v tom mohl pomoct i co se mindsetu týče.

:club: Začínám se zapojovat i do HJ fóra. Není toho tolik kolik bych chtěl, ale pro začátek by to mohlo stačit. Hlavně musím začít víc postovat handy.

:club: Články čtu pořád dokola a pořád si něco ujasňuju, takže v téhle oblasti si moc cíle dávat nemusím. Článkům se věnuji i bez jakýhokoliv donucení.

:club: Hasenbratenova série pokořena. Perfektní videa. Zase jsem díky nim mohl pár řádku popsat. :f_p:

:club: Největší pokrok jsem udělal dnes, kdy jsem se v Cash Game Gymnáziu dostal k 3Bet Spotům. Dokud jsem si tohle neprošel + Matuskovy videa o 3betech a Xbetingu. V podstatě dokud jsem neměl tyhle materiály pročtené a zhlídnuté, tak jsem neměl vůbec o 3Betech moc jasno. A abych si to nějak utřídil musel jsem kvůli tomu popsat krásných 10 stránek sešitu. Otevřelo mi to nové možnosti a zaroveň mě hra baví víc a víc. Už teď se těším co dalšího na mě čeká.

Sice to může vypadat, že mě nové poznatky o 3betech dostaly do problému, ale opak je pravdou. :f_cool:

Party Poker $10 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1955444

BTN: $19.79
      Hero (SB): $13.27
      BB: $14.38
      UTG: $10.00
      CO: $10.74

Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with T :diamond: T :club:
      2 folds, BTN raises to $0.20, Hero raises to $0.70, 1 fold, BTN calls $0.50

Flop: ($1.50) K :club: T :heart: 8 :club: (2 players)
      Hero bets $0.80, BTN calls $0.80

Turn: ($3.10) 9 :spade: (2 players)
      Hero bets $2, BTN calls $2

River: ($7.10) A :diamond: (2 players)
      Hero bets $9.77 all in, BTN calls $9.77

Final Pot: $26.64
      BTN shows J :heart: 7 :spade: (a straight, Seven to Jack)
      Hero shows T :diamond: T :club: (three of a kind, Tens)
      BTN wins $25.64
      (Rake: $1.00)

Villain dostaval hroznou sadu. Byli jsme na víc stolech a dost tech 3betu zacal callovat i OOP. Dostali jsme se i do točky kterou prohral moje AKo>55. Takže tahle handa už byla jen vrchol toho všeho. Session jsem ukončil +1BI i přes tuhle prohru.

:club: Můj problém s málo odehranýma handama je taky pryč. Čím víc se snažím studovat a zajimat se o každý detail, tím víc mě hra vtahuje a tu potřebu hrát žeru. :f_love:

No a tady nějaká informace, jak na tom jsem:

Hand za minulý týden: 6372
      Profit za minulý týden: -61$
      Bankroll na začátku výzvy: 355$
      Současný Bankroll: 294$

Plány na příští týden:

Opakovat stále dokola 3beting
      Postovat co největší počet hand do HJ fóra
      Zároveň na HJ fóru stále aktivně přispívat
      Odehrát alespoň 6000 hand
      Udržet A-Game
      Nastavovat si na session timer na 1 - 1,5 hodiny
      A opravdu nutně dělat session review
      (kvůli práci na to není tolik času, ale o víkendu mi nic nebrání.)