Masuronike challenge: zo $150 na SNE

• PokerProCZ
      PokerProCZ
      Bronz
      Registrace: 17.09.2011 Příspěvky: 942
      Tak co myslíte, zvládne to, nebo ne?? Masuronike challenge zo 150$ na SNE.

Pepikv: Ahoj, je to odkaz na článek, ale bohužel na webu, který je také zároveň konkurenční affilate, proto ten odkaz smažu.

To sa ten masuronike fakt zblánil? Alebo si z nás robí dobré ráno? Nie, nie! Motivácia už nie je taká ako kedysi a na entraction v poslednej dobe moc nebežia highstakes stoly a tak som dlhšiu dobu hľadal miesto, kam by som sa presunul. No a napadlo ma dať si nejakú výzvu.

Kedysi v mojich začiatkoch bolo mojou prvou challenge nahrať z $1,000 bankrollu pre mňa vtedy neuveriteľných $5,000 hraním 9man SNG na ipoker sieti a podarilo sa. Minulý rok som to trošku vylepšil a z mojich posledných €100 som sa vyšplhal na super bankroll (nechcem špecifikovať číslo) no a tak som dostal zase chuť si niečo dokázať.

Problém pri prechode na iný formát bol u mňa vždy ten, že som rovno skočil na nejaké vyššie buy-iny, kde si ma top regulári vždy podali a bolo po zábave. Tak ma napadlo viac preskúmať hru a multitabling od nižších stakes, keď ma zrazu napadol tento plán - status Supernova Elite je pre každého atraktívna, ale myslím, že každý sa o ňu pokúsil až od tých svojich bežných Mid & High stakes. Čo takto si to dať pekne od micro? A dokonca len za 2/3 roka?

Preto sa pokúsim o nasledovné:

Začnem na PokerStars so $150 bankrollom, čiže 100 buy-inmi na najnižšie stakes na 6max hyper turbo SNG. Do konca tohto roka sa pokúsim o dosiahnutie statusu Supernova Elite s tým, že budem prechádzať na vyššie stakes vždy so 100bi na vyšší limit a prejdem nižšie, keď budem mať 100bi na ten nižší.
  • 9 odpovědí