Poker, Hobby, Zábava, Auta = Life Style

• easymoney4
      easymoney4
      Bronz
      Registrace: 17.04.2012 Příspěvky: 159
      Zdravim pokrových nadšencou

Na Slovensku to nieje žiadna sláva s prácou a tak ako večšina aj ja som nezamestnany a ked si človek aj pracu najde tak je to za 350-400e takze ziadna výhra :( tak som sa dal na poker uz ho nejaky čas hram asi 2 a pol roka a da sa povedat ze zato dobu som len prehraval a myslel som si ze sa pokrom zivit neda az mi kamarat dokazal ze da a slušne ked clovek grindi NL100-200 tak to nieje vobec zle...
      Tak som sa po urcitom case rozhodol kopnut do vrtule zamakat a skusit to naplno ako sa len da... :]

Toto je moj prvy mesiac kedy bud zarobim alebo budem papkat vonku travicku zo zvieratkami :D , nepovazujem sa za pro ale verim ze som dobry hrac a casom pro budem :f_eek:

:club: Vyhody: A ako si tam grindim dva tyzdne tak sa mi paci moj den a zacinam poznavat vyhody a nevyhody tohto zamestnania :s_biggrin:
      Urcite sa mi paci ze nemusim rano vstavat do prace a pocuvat tam majstra ako ma cely den trtka a skace mi po hlave :) , som teraz kludny, niesom nervozny a mozem sa sustredit cely den na jednu vec ktora ma bavi je to moje hobby a ma mi do buducna zarabat peniaze, dalsia velka vyhoda je ze mam kopec volneho casu ktory som predtym nemal a mozem v klude odpocinuty chodit do posilky (vsimol som si ze kopa ludi tu cvici, ja tiez) ;)
      Ovplivnujem si svoj zarobok ja a nie niekdo iny teda zamestnavatel :f_biggrin:

:club: Nevyhody: myslim ze je len jedna a to ta ze vsetko sa odvija len a len odomna, mam velku zodpovednost zato ci bude dobre alebo nebude
      Toto si myslim ze je najvecsi problem starost a nevyhoda tejto profesie.

Bol by som rad keby ste mi povedali ako to vnimate, citite alebo prezivate vy, zaujima ma vas nazor a chcem zistit co ma caka keby nahodou :)
  • 15 odpovědí
    • easymoney4
      easymoney4
      Bronz
      A zaujima ma este jedna vec :D ked to nikomu nebude vadit a chcel by sa nahodou pochvalit tak by ma zaujimalo na akych autach jazdia poker pro :s_cool: ukazte nam co prinasa pokrovy zivot nech mi spadne sanka az na zem :D
    • revo933
      revo933
      Stříbro
      Registrace: 26.05.2011 Příspěvky: 1,104
      Pockaj na prvy downswing, potom uvidis aka super robotka to je :D

btw. jazdim na BMW a nezarobil som si na neho pokrom :) Ono ak mam pravdu povedat, niekedy je mozno lepsie mat tych istych 350-400€ ako bat sa ci skoncis mesiac v pluse, ci nebustnes roll a podobne.

Moj nazor na vec poker pro je asi taky, ze kym by som nebol nejako financne zabezpeceny na par rokov dopredu, tak by som do toho velmi nesie... nikdy nevies co sa moze stat, aj ti najlepsi hraci maju zly run, prestanu sa vzdelavat etc. a mozes skoncit uplne lahko na 0 s holou prdelou ;)
    • easymoney4
      easymoney4
      Bronz
      revo933 původně napsal
      Pockaj na prvy downswing, potom uvidis aka super robotka to je :D

btw. jazdim na BMW a nezarobil som si na neho pokrom :) Ono ak mam pravdu povedat, niekedy je mozno lepsie mat tych istych 350-400€ ako bat sa ci skoncis mesiac v pluse, ci nebustnes roll a podobne.

Moj nazor na vec poker pro je asi taky, ze kym by som nebol nejako financne zabezpeceny na par rokov dopredu, tak by som do toho velmi nesie... nikdy nevies co sa moze stat, aj ti najlepsi hraci maju zly run, prestanu sa vzdelavat etc. a mozes skoncit uplne lahko na 0 s holou prdelou ;)
      Dobry nazor ale ja nic okrem BMW nemam :D

Inak akeho mas baworaka ... ja 320d 2001r. M-packeta... povedal by som slusna kara :s_biggrin:
    • revo933
      revo933
      Stříbro
      Registrace: 26.05.2011 Příspěvky: 1,104
      tak o BMW-ckach sa mozme bavit aj na BMW-klube :D mam starsi rocnik r.1998 e36-ka 328i coupe (M-packet) tiez to nejde zle :D Do e36-ky som isiel koli uchylke na drifty (samozvorny diferencial) :D
    • easymoney4
      easymoney4
      Bronz
      revo933 původně napsal
      tak o BMW-ckach sa mozme bavit aj na BMW-klube :D mam starsi rocnik r.1998 e36-ka 328i coupe (M-packet) tiez to nejde zle :D Do e36-ky som isiel koli uchylke na drifty (samozvorny diferencial) :D
      tak to mas paradnu karu kamarat 2.8i :D musi byt dobra spotreba :D
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 2,147
      paani, sudim, ze toto je skor na salonek.. presuvam ;)
    • easymoney4
      easymoney4
      Bronz
      maikpp původně napsal
      paani, sudim, ze toto je skor na salonek.. presuvam ;)
      pohodickaaaa
    • Bosmenier
      Bosmenier
      Bronz
      Registrace: 18.07.2011 Příspěvky: 99
      zdravím
      můj life style je práce, příjdu z práce do druhé práce pak se učím poker na chvíli lehnu a zase vstávám :D
      Jinak s tou E36tkou Mpacketem jste mě připoměli mladí super light fun car
      Dneska utracím za imprezku STI.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,223
      čau easymoney ;)

vítej na PokerStrategy.com a doufám, že tvůj nick se ti podaří naplňovat :D

na NL100 je reálná hodinová sazba okolo 30$+ na hodinu, všechny výukový materiály najdeš na PokerStrategy.com

Tak se tady porozhlédni a případně s čímkoliv rádi poradíme.

zatím se měj, čau
      Cornie
    • easymoney4
      easymoney4
      Bronz
      Cornie4ever původně napsal
      čau easymoney ;)

vítej na PokerStrategy.com a doufám, že tvůj nick se ti podaří naplňovat :D

na NL100 je reálná hodinová sazba okolo 30$+ na hodinu, všechny výukový materiály najdeš na PokerStrategy.com

Tak se tady porozhlédni a případně s čímkoliv rádi poradíme.

zatím se měj, čau
      Cornie
      Dik Cornie :f_biggrin:

Urcite by mi pomohli PLO videa ale co su tu som vsetky videl ale len cesky pretoze neviem anglicky... moja chyba... :D

Teraz hram PLO20 tak nieco s tohto sudka ... diiiiiiiiiik
    • Treizee
      Treizee
      Black Member
      Registrace: 25.08.2011 Příspěvky: 1,104
      ja hravam na NL50 a da sa tam mesacne slusne zarobit 1000€+ nieje ziadny problem co je na slovenske pomery nadstandart
      sice sa da v pokri aj prehrat ale urcite je to lepsie ako zarabat 400€ mesacne pracou typu"a prosite si k tomu aj hranolky a colu?"
      za pro sa nepovazujem poker hram nejak cez polroka a jazdim na passat 2002 na ktory som si zarobil pokrom ;)
    • easymoney4
      easymoney4
      Bronz
      Treizee původně napsal
      ja hravam na NL50 a da sa tam mesacne slusne zarobit 1000€+ nieje ziadny problem co je na slovenske pomery nadstandart
      sice sa da v pokri aj prehrat ale urcite je to lepsie ako zarabat 400€ mesacne pracou typu"a prosite si k tomu aj hranolky a colu?"
      za pro sa nepovazujem poker hram nejak cez polroka a jazdim na passat 2002 na ktory som si zarobil pokrom ;)
      uznaaavam ta :s_grin: takyto typ ludi ma motivuje :) mas rovnaky nazor ako ja to sa mi paci ;)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,223
      další PLO videa budou přibývat, mezitím bych ti doporučil

:diamond: si přečíst PLO články , v těch článkách pro začátečníky je užitečná teorie.. a další články právě překládáme / doděláváme ;)
      :diamond: omrknout PLO forum, např. blog LetMeTiitU a aktivně využívat PLO hodnocení hand, které jsi už jak koukám objevil :s_thumbsup:
    • easymoney4
      easymoney4
      Bronz
      Cornie4ever původně napsal
      další PLO videa budou přibývat, mezitím bych ti doporučil

:diamond: si přečíst PLO články , v těch článkách pro začátečníky je užitečná teorie.. a další články právě překládáme / doděláváme ;)
      :diamond: omrknout PLO forum, např. blog LetMeTiitU a aktivně využívat PLO hodnocení hand, které jsi už jak koukám objevil :s_thumbsup:
      jo jo objevil :s_cool: kukam na blog LetMeTiitU a ZhiCheng to su dva dobre blogy a na clanky sa vrhnu dneska :D
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      NL100 & 200 only: