IT problém který mě tiltuje FEST!

• strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,

jelikož jsem IT velryba, možná se budu ptát na hloupost, ale nedokáži si s ní sám, ani s pomocí Google, poradit. :s_mad:

U stolního PC mám dva monitory - jeden, ten hlavní, má rozlišení 1680*1050, ten druhý, vedlejší má 1600*1200. Ten druhý je FullHD a je novější, ale více mi vyhovuje ten starší, protože není tak obdélníkový a úzký. No a teď k mému problému.

Občas se mi stává (a tím myslím tak v 8 z 10ti případů), že mi ten hlavní monitor některé věci centruje doprostřed obrazovky a některé ne. Např necentruje "Skryté ikony", ale centruje ovládání hlasitosti - viz

ale hlavně a to je jádro pudla, mi centruje udělování poznámek a Buy - in oznámení na Partypokeru - viz

Takže ve výsledku potom hraji, klidně i na druhém monitoru a když si chci udělat barvičku, musím přelétávat očima na první monitor atd. Stejně tak s tou hlasitostí, je to prostě dost tiltující záležitost pro mě. Mám za to, že to má něco společného s tím druhým monitorem, možná že jej mám zapínat pouze po nastartování PC, nebo v nějaké jiné fázi, protože jak jsem psal, občas se mi podaří, že PC tyto věci necetnruje doprostřed a jsou na svých místech.

Opravdu ale nevím co s tím a byl bych velice vděčen za každou radu, díky předem! :s_grin:
  • 5 odpovědí