Nefungující active session

• KapitanKirk
      KapitanKirk
      Bronz
      Registrace: 06.03.2012 Příspěvky: 991
      Zdravím.

Program HeM 2
      Poker Site: PS
      Definování problému: Vůbec se mi nenačítají nové handy. V Active session je uvedena ta poslední kterou jsem odehrál.

Donedávna vše dobře fungovalo, mám tam načteno již přes 1500 hand. Včera se objevila nějáká aktualizace a od té doby mi to nefunguje. Handy se mi ukládají v angličtině, HUD funguje bez problému. Nejsem příliš technický tip, ale zatím jsem vše zvládl celkem bez problému. Nevím si s tím rady :f_cry: Děkuji za dopověď .
  • 3 odpovědí
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      ahoj,

lepší by to bylo postnou sem : HeM poradna , ale tak snad to Malo najde i tady...

jinak vítám tě na fóru PokerStrategy.com :f_thumbsup:

nechtěl by ses nám trochu představit??? mámě tady na to extra koutek fóra : Představte se a pozdravte s ostatními!

a slyšel jsi už o Učíme se vyhrávat a šanci vyhrát $100 na posílení bankrollu???...pokud ne, tak klikni na banner v mojem podpisu pro více informací....

jakou hraješ variantu pokeru, jaké limity a na jaké herně???

GL :P
    • KapitanKirk
      KapitanKirk
      Bronz
      Ahoj, hraju na Pokerstars, bohužel jsem tam měl účet již dřív, než jsem poznal Pokerstrategy, tak ho nemám propojený. Jsem na limitu nl2 a hraju short handed game. Celkem se mi ted' dařilo a začne mi do toho blbnout soft. :f_frown:
    • KapitanKirk
      KapitanKirk
      Bronz
      Psal jsem na support, toto mi odpověděli:

Hi,

I would like to apologize for the issues you are having with HM2, Have you got site time adjustment setup hand importing > site time adjustment

Thanks
      Denise
      Holdem Manager Support

Nejsem z toho moc moudrý, co bych měl teda nastavit a jak. ?(