Sidekick - nastavení

• paulslaby
      paulslaby
      Bronz
      Registrace: 09.07.2008 Příspěvky: 39
      Ahoj.

1) Jde nějak v Pokerstrategy.com Sidekick nastavit cesta, odkud má brát handy?
      2) Jde mu tímto nebo jiným způsobem předhodit starší handy?

Protože mi nebere mou hlavní hernu Poker770, ale Poker888 nebo WilliamHill bere bez problému...

P.S. Poker770 mám nastaven na ukládání hand, PokerTracker mi je nachází bez problému (ano mám nastavené přesouvání, ale PT jsem nezapnul už týden.)
      P.P.S. Ani jednu z těch heren nemám nainstalovanou v běžném umístění, ale na jiném disku, ...

Díky za všechny rady vedoucí k cíli...
  • 8 odpovědí
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj paule,

sorry za pozdní odpověď. Nejdřív k 2) tohle skoro určitě nepůjde, jelikož sidekick bere jenom handy hrané online během toho co hraješ, čímž se dostáváme i k 1) a sice že je divný, že ti to nebere Poker770, protože by to na to nemělo mít vliv. Možná se ale pletu a proto sem ještě radši pošlu Machyho, který už řešil víc věcí se sidekickem, aby na to kouknul ;)
    • gucky1980
      gucky1980
      Bronz
      Registrace: 10.09.2011 Příspěvky: 1,768
      Ahoj Pavle, zase se setkavame, ted ale ne u stolu :o) nastesti pro me

me sidekick bere jen sitka na PP ale MTT mi nebere, na P770 me bere MTT, a dalsi herny mi to nebere, teda obcas Titana MTT, ale ne pokazde
    • paulslaby
      paulslaby
      Bronz
      gucky1980 původně napsal
      ...
      Díky za lichotku :f_grin:

Hucas původně napsal
      ...
      Díky. Budu dál čekat...
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Registrace: 11.01.2011 Příspěvky: 5,692
      Ahoj paulslaby,

1) V SideKicku nejde nastavit cesta k cíli. Program zná jen defaultní cestu k HHs z podporovaných heren. To bude určitě problém toho, proč ti to handy nebere.

Takže musíš mít nainstalovanou hernu na místě, kde ti instalace herny sama nabízí a ukládání HHs nastaveno taky tak, jak je původně přednastaveno v herně.

2) jak psal Hučas, starší handy ti nijak "do SideKicku" nahrát nejdou.

Doufám, že jsem pomohl.

Machy
    • paulslaby
      paulslaby
      Bronz
      pokermachy původně napsal
      Ahoj paulslaby,1) V SideKicku nejde nastavit cesta k cíli. Program zná jen defaultní cestu k HHs z podporovaných heren. To bude určitě problém toho, proč ti to handy nebere. Takže musíš mít nainstalovanou hernu na místě, kde ti instalace herny sama nabízí a ukládání HHs nastaveno taky tak, jak je původně přednastaveno v herně.2) jak psal Hučas, starší handy ti nijak "do SideKicku" nahrát nejdou.Doufám, že jsem pomohl.Machy
      Ok. Moc jsi mě nepotěšil, ale třeba se jednou budu nudit a hernu reinstalnu... ;-)

Díky

Paulie
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Registrace: 11.01.2011 Příspěvky: 5,692
      Myslel jsem si, že tě nepotěším :f_frown: ale co se dá dělat, program je takhle nastaven a musíme se s tím naučit žít :f_biggrin:
    • 1systemfailure
      1systemfailure
      Bronz
      Registrace: 17.12.2011 Příspěvky: 356
      mne beží sidekick bez problémov na P770..
    • Kassad08
      Kassad08
      Bronz
      Registrace: 26.05.2011 Příspěvky: 87
      Tak ted jsem dostal ctverici a rikal jsem si, ze mam sanci ve slosovani v soutezi o 4000 dolaru. Jenze ouha, Sidekick se mi najednou nespustil se startem woken (cehoz jsem si nevsiml) a po rucnim spusteni se chtel aktualizovat. Takze jsem diky tomu prisel o sanci vyhrat tech 4000 dolaru. Mam pech. :( :( :( :f_frown: