BLOG: Thosino on the road

• 42 odpovědí
    • TedG82
      TedG82
      Bronz
      Registrace: 30.12.2010 Příspěvky: 2,024
      Ahoj, přeju hodně štěstí ve hře a hlavně abys vytrval v těch úkolech co sis dal. Blog budu určitě sledovat (dávám do oblíbených :f_biggrin: ). Hraješ fullring nebo 6max?

Mimochodem jestli je Poker770 v síti ipoker tak se určitě brzo uvidíme u stolu ;)
    • Floowwee
      Floowwee
      Bronz
      Registrace: 12.12.2010 Příspěvky: 616
      Ahoj,

máš pěkný blog a líbí se mi jeho struktura. =)

Pěkný cíle na týden , tak už jen to dodržet. Určitě budu sledovat dál tento blog, tak ať se ti daří u stolu ;)

PS: Na herně Poker 770 se asi možná taky potkáme, rozhodl jsem si tam poslat 7,7$ + 10$ zdarma, tak už se těším na jinou hernu a na doufám příjemnou změnu.
    • Thosino
      Thosino
      Bronz
      Registrace: 04.10.2011 Příspěvky: 466
      Update po prvním dni:

Odehrál jsem dneska 1 session, necelé dvě hodinky (jen něco přes 200 hand). S průběhem jsem celkem spokojený. Držel jsem se tabulky startovních kombinací a přineslo to svoje ovoce. Většinou jsem pokládal, někdy až možná moc. V některých spotech jsem se nechal možná zbytečně odradit bety soupeřů, ale říkal jsem si, že pokud si nejsem jistý, tak je lepší složit a udělat si to tak levnější= winning by folding. Druhá věc je, že si vůbec nejsem jistý svojí hrou po flopu, kdybych věděl, že to jsem schopný uhrát, tak do toho jdu. Takle se radši budu držet opatrnější a levnější varianty, dokud si nezlepší post flop hru.

Překvapil jsem sám sebe disciplinovaností hlavně v situacích, kdy podle tabulky startovních kombinací šlo dorovnat, pokud bych danou handu měl suited (já samozřejmě neměl) a už se začala vkrádat myšlenka: "Však to není takový rozdíl, to nevadí, to příjde, pak si to budeš vyčítat, že si nedorovnal." V žádném případě. Vždy bylo správné složit a ušetřit, jak se posléze ukázalo na boardu.

Aby to nebyli samé pozitiva, tak je třeba se taky pokárat. Některé situace jsem hrál zase moc pasivně na flopu (nechránil jsem si dostatečně všechny draw, nezískával agresivitou informace od soupeřů). Na tom budu muset zapracovat. Nejvíce mě štve jedna handa s 55, kdy jsem se nedržel pravidla Call20 a zkoušel na flopu 3betovat soupeře, takle mě to stálo 15BB navíc a naprosto zbytečně. Handu bych sem rád postnul, ale ještě jsem nepřišel na to, tak ji konvertovat z HEM2, kdyby jste měli někdo zkušenosti, tak prosím poraďte, bude se mi hodit i do fora Hodnocení hand. Za rady budu rád.

Taky jsem se přihlásil do Cornieho výzvy, takže jeden bod z předešlého seznamu splněn.

Tady ještě graf z dnešní hry:

Za Vaše podněty a postřehy budu rád.

Pokeru zdar
    • Thosino
      Thosino
      Bronz
      Dnes další dvouhodinová session, opět něco přes 200 hand. Nic moc zvláštního, jen mám trochu obavy o svojí redline, jde stále vzhůru. Buď mi protihřáči složí už před flopem a nebo na flopu na cbet. Vidím pro to dvě vysvětlení:
      1. na flopu je to kompletně mine a nechtějí dorovnávat cbet
      2. špatný bet sizing z mojí strany

Doufám, že je to první případ, protože velikost cbetu volím standartně (mezi 1/2 a 2/3 potu) pokud se nepotřebuji chránit před draw a nebo právě podle druhu draw, které může hrozi. Tam dávam bet podle pot odds. Ale i tak by se protihráčům občas vyplatil call na implied odds. Nebo se na tohle na NL2 nehraje? :f_confused: Máte někdo podobnou zkušenost?

Jinak kartibůh ke mě byl dneska velice nakloněn a během těch 200 hand jsem dostal na ruku 7x AA :f_biggrin: . Bohužel z výše popsaných příčin jsem na nich moc nevidělal, ale je to pořád lepší než na nich prodělat celý stack. :f_cool:

Uvidím, co přinese zítřek

GL
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Ahoj, s redline si nerob starosti. Za 1. máš strašne malú vzorku (nejakých tisíc rúk abs nič neznamená v pokeri), za 2. ak je Tvoja hra zisková (teda green line stúpa), ostatné lines Ťa trápiť nemusia ;)
    • Thosino
      Thosino
      Bronz
      Ahoj,

jo je mi jasne, ze je to strasne maly vzorek, ale radsi se ptam, abych pripadne nejaky spatny navyk utnul hned ze zacatku. Hra je zatim ziskova, takze spokojenos.

Diky
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Odohraj 10 tisíc rúk a potom sem postni Tvoje staty a graf a uvidíme ;)
    • Thosino
      Thosino
      Bronz
      Menší update po dvou dnech:

Dodržuju svoje plány a každý den odehraju aspoň hodinovou session a zatím to jde celkem dobře. Tzn. končívám v plusu. Následuje analýza v HEMu a díky té jsem si uvědomil důležitou věc, kvůli které dneska vůbec updatuju. Člověk to všude slyší a ví, že to nemá dělat, ale dokud si na tom nenamlátí hubu a nezjistí, že to stojí $, tak to bude dělat pořád.
      Takže: Nehrej raisovaný pot se short stackem a už vůbec ne pokud nepoloží na 3bet, potažmo na Cbet na flopu. Opravdu má AA/KK/nejmiň set na flopu!!!! :f_mad:

Od teď vyryté do kamene a budu se toho drže.
    • Thosino
      Thosino
      Bronz
      Prní týden za mnou, na záčátku týdne šlo všechno celkem jako po másle a já už si říkal, že s takovou do konce měsíce budu mít BR na NL4. :f_biggrin: :f_biggrin: . No jak to asi dopadlo? Přišel čtvrtek a všechno šlo do háje. Prohrál jsem několik BI a většinou špatným odhadem soupeřů. Když jsem si hru zpětně přehrával, tak mi došlo, jaké chyby jsem dělal. No jenže jsem fishka a prostě set nezahodím, i když protiháčova hra jasně naznačuje, že ho má taky, no a když já mám ten nejnižší možný, tak je asi jasné, že prohraju. :f_mad: Takových špatných rozhodnutí bylo několik a moc nemá cenu je zde všechny vyjmenovávat. Dneska se taky moc nevedlo a navíc ze stejných příčin. Nakonec jsem to ke konci stačil aspoň trochu napravit. Konec keců a pofňukávání, tady je graf. Ostatně názor si můžete udělat sami:

Plán, co jsem si stanovil na začátku jsem víceméně dodržel. Články jsem přečetl všechny 3x, držel se tabulky startovních kombinací (až na stealy, pokud k tomu byl vhodný soupeř a dovolil mi krást, tak jsem range otevřel). No ale za co bych si měl vyliskat je, že jsem při nepovedené session otevřel další dva stoly a snažil se ztrátu dohnat. Samozřejmě naprostá ptákovina a blbost nejvyššího kalibru. Nemusím říkat, jak to dopadlo.

Plán na příštý týden:
      :club: Znovu projít články
      :club: Hrát minimálně 1 hodinu denně
      :club: Následná analýza
      :club: V úterý coaching
      :club: Nevymýšlet u stolu nevymyslitelné
      :club: Pozitivní přístup

Nejpozději za týden se ozvu znovu, doufám, že už to nebude tak ubrečený post a příjdu s dobrými zprávami.
    • Thosino
      Thosino
      Bronz
      Konec týdne si žádá rekapitulaci:

Odehraných týdnů: 2
      Herna: Poker770
      Typ hry: NL2 FR

Hand minulý týden: 2782
      Profit za minulý týden: -2,32$

Bankroll na začátku výzvy: 81,63$
      Současný Bankroll: 73,81$

Profit celkem: -7,73$
      Hand celkem: 5279

Jak je vidět není to žádná sláva, bankroll jde dolů a můžu si za to sám, jak jinak. Ale myslím si, že moje hra se malinko zlepšuje. Díky návštěvám HJ fora, už snad začínám trochu chytat to správné myšlení. Takže z big big big big fish, už jsem se dostal na big big big fish :f_biggrin: .

Moje hra se teda malinko zlepšila. Přišel jsem na to, že je pro mě lepší hrát 4 stoly místo 2, protože tak nemám čas vymýšlet blbosti. Tím také hlásím nesplnění červeného bodu z plánu z minulého týdne. Taky jsem nezvládl hrát každý den aspoň hodinu a nezúčastnil jsem se úterního tréninku. Vtěrkl se mi tam firemní bowling a ve čtvrtek jsem byl příliš unavený, tak jsem ke stolům radši ani nesedl. Ostatní plány jsem splnil. K pozitivnímu přístupu a zvládání proher si teď po čas session pouštím do sluchátek zvuky velryb, budhistické písně a podobné věci. :D Zkusil jsem to jako experiment a ukázalo se, že tak rychleji zapomenu na prohru a jsem více imuní vůči tiltu.

Každopádně největším úspěchem minulého týdne byla výhra 100$ v Učíme se vyhrávat. :f_love: Z toho jsem měl radost jak malý kluk. Před tím, jsem snad nikdy nic takhle náhodně nevyhrál a určitě to byla prozatím moje největší výhra. Ještě radši bych byl, kdybych si těch 100$ vydělal hrou, ale to snad časem.

Tady graf za tento týden:

A tady graf od začátku výzvy:

Tak teď už jenom plány na příští týden:
      :club: Když bude v práci klid, tak přečíst i stříbrné články
      :club: Hrát minimálně 1 denně (jako útopii vidím úspěšné zapojení se do promoakce Red line, protože tolik bodíku na NL2 asi nenasbírám, ale proč to nezkusit)
      :club: Analýza hand, četba HJ fora a zveřejnění vlastních hand, kdy si nebudu jistý
      :club: Úterní coaching
      :club: Projít twinnovu serii Step by step a porozumět tomu

Kdyby jste měli ke grafům nebo čemukoli dotaz nebo lépe připomínky, tak budu jenom rád.

Přeju všem GL u stolů i mimo ně.
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,026
      Thosino původně napsal
      K pozitivnímu přístupu a zvládání proher si teď po čas session pouštím do sluchátek zvuky velryb, budhistické písně a podobné věci.
      ..jen jestli se z tebe pak nestává větší FISH

:f_biggrin: :f_biggrin:
    • Thosino
      Thosino
      Bronz
      To snad ne, i když výsledky nejsou pozitivní. Říkám si, že tak treba nalákám pokerovou velrybu a oberu ji o dolary :s_biggrin: .
    • Thosino
      Thosino
      Bronz
      Tak přátelé, po delší době update.

Bohužel opět ne optimistický. Na jednu stranu cítím, že jsme se o nějaký ten kus zlepšil a v tom nastává i to pověstné "ALE". Umím si dobře vybrat spoty i hráče, tak abych z nich dostal peníze, ale pak už si začínám moc věřit a vyskakuju si na rybky. V praxi do vypada tak, že jeden den vyhraju 2-3 BI a druhý den prohraju 3-4. Což znamená, že bankroll klesá.

Je to způsobené zbytečným honěním ega a dokazování si nějakých věcí. No a pak hra na tiltu, kdy chci všechno dostat zpátky. V poslední době už nemám takovou chuť hrát. Už si říkám, že pokud dneska vyhraju, tak je jasné, že to zítra prohraju. Mindset uplně v.... :f_mad: Takže jsem se rozhodl, že si dám radši pauzu do příštího týdne. Už jak o tom píšu, tak vím, že budu mít absťák. Ale myslím, že mi to jenom prospěje.

Od příštího týdne:
      :club: Nastavit mindset
      :club: Plná focus game
      :club: Potlačení ega
      :club: Session max. 2 hodiny (nastavím si budík a po zazvonění nekompromisně vypínat)
      :club: Splnit další úroveň učíme se vyhrávat

GL všem a příští týden naviděnou
    • Thosino
      Thosino
      Bronz
      Po dlouhé době opět updatuju.

Poslední mesíc nebyla na poker chuť ani čas. Chuť nebyla, protože výsledky neodpovídaly neodpovídali mému očekávání a tak jsem nehrál ani optimální hru, které jsem schopný, tak jsem si řekl, že si dám radši pauzu, abych měl do hry opět chuť.

Do toho se přidalo stěhování, takže nějaké starosti s tím spojené, pak trocha té dovolené, přepadla mě nějaká ta nemoc a taky přítelkyně potřebuje nějaký ten čas (náročný to koníček :P ).

Minulý týden jsem vykázal konečně profit, za co jsem rád a budu se snažit to udržet i nadále.

V plánech se nic moc nemění, jenom nejsem schopný hrát každý den, ale v průměru bych tu hodinu chtěl dodržet, tak uvidíme, jak se mi to povede.

Tady ještě shrnutí z Cornieho výzvy:
      Odehraných týdnů: 9
      Herna: Poker770

Hand minulý týden: 1021
      Profit za minulý týden: 4,55$

Bankroll na začátku výzvy: 81,63$
      Současný Bankroll: 76,90$

Profit celkem: -4,73$
      Hand celkem: 10558
    • Thosino
      Thosino
      Bronz
      Zdravím čtenáře,

vracím se k psaní blogu, snad nebude mít jepičí život, jak když jsem si ho založil. Oproti minulosti jsem změnil hernu, právě působím na PartyPokeru na NL2 fullring. Měl jsem tam zbylých asi 40$. Ty se mi podařilo skoro bustnout, kdy mi zůstávalo jen 8$, ale zakousl jsem se a do bankroll zvedl. Je to jedině díky tomu, že jsem se o volných chvílích v práci věnoval studiu a hlavně pročítání HJ fóra. S čímž nehodlám přestat a navíc budu snad i přidávat vlastní handy, pokud se osmělým :rolleyes: .

No a jelikož nám začal nový rok, chtělo by si to stanovit nějaké reálné cíle, ať se mám na své pouti nějak mety, z jejichž pokoření budu mít radost.

:club: Denně procházet HJ fórum a vzít si ponaučení
      :club: Postupovat podle Cornieho rad na blogu (hlavně přečíst články, sledovat videa a dělat si poznámky)
      :club: Hrát soustředěnou hru
      :club: Koupit nový notebook s externím monitorem případně PC, který bude v pohodě zvládat HEM2, aby analýza netrvala nekonečně dlouho
      :club: Postupem na vyšší limity zapojit i SH stoly
      :club: Hlouběji porozumět hře
      :club: Nepřestat se hrou bavit

Jsou to všechno sice obecnější cíle, ale také jsou dlouhodobé. Ještě bych mohl prozradit, že do konce roku bych se chtěl usadit na NL10.
      No a taky bych se rád opět zapojit do Cornieho challange a proto přikládám i výsledky za minulý týden.

Začátek výzvy: 1.1.2013
      Počet týdnů ve výzvě: 1
      Herna: PartyPoker

Hand za minulý týden: 2671
      Profit za minulý týden: +6.68$
      Bankroll na začátku výzvy: 50.45$
      Současný Bankroll: 57.13$
      Profit celkem: 6.68$
      Hand celkem: 2671

Zase někdy na počtenou
    • Thosino
      Thosino
      Bronz
      Minulý týden jsem začal v poklidu. V pondělí jsem si splnil denní plán hand a skončil necelé 2 BI v plusu. Jenže zbytek pracovního týdne se nesl ve znamení naprosto špatné hry z mojí strany. Zpětně si říkám, že za to mohl pozitivní tilt, protože jsem si místy připadal neporazitelně a tomu taky odpovídaly špatné raisy a hlavně callování špatných spotů. Když jsem v pátek (někdy kolem desáté večer) konečně vychladl a podíval se na svou hru z nadhledem a otevřenou myslí uviděl jsem, co si museli protihráči myslet dlouho. Neskutečně špatná hra. Věděl jsem, že umím hrát daleko líp a tak se do toho pustil. Z -7BI jsem to stáhl na současné -2,5BI. Není to nejlepší, ale jak se říká, lepší než drátem do oka.

Tady přikládám ještě přehled:
      Počet týdnů ve výzvě: 2

Hand za minulý týden: 5164
      Profit za minulý týden: -4.66$
      Současný Bankroll: 58.15$
      Profit celkem: 7.70$
      Hand celkem: 7835

Co se studia týče, tak mám nastudované stříbrné články i ty, které doporučuje Cornie pro NL2. Pravidelně procházím HJ fórum a snažím se z toho vzít ponaučení. Z Equilabu jsem si vytáhl range pro open raise, call open raisu, 3-betu a bránění blindů, který si vytisknu a pověsí k monitoru (teda až mi příjde nový, se těším, jak malé děcko :f_biggrin: . S videi je to o něco horší, stihl jsem jenom první 2 díly twinnova Step by step.

Tady jsou moje výpisky, které jsem si z nich udělal, jsou to opravdové základy, ale ani ty není naškodu si opakovat a možná to pomůže i ostatním hráčům (omlouvám se za formátování, ale tady mi to nejde upravit do odrážek)

Twinn - Step by Step - 1. část

Table selekce a preflop hra

Table selekce
      - Hráči
      - kvalita hráčů (označování do buddy listu)
      - velikost stacku
      - národnost (lepší hráči ze západu)
      - stůl
      - průměrná velikost potu
      - průměrná velikost VPIP
      - pozice
      - napravo:
      - loose-passive
      - loose-aggressive
      - více než 100BB
      - nalevo:
      - tight-passive
      - tight-aggressive
      - méne než 100BB

Range
      - širší range
      - tight soupeři
      - špatní soupeři
      - balancování range
      - postnuté blindy
      - užší range
      - agresivní soupeři za mnou
      - shortstack
      - balancování range

Isolování špatného hřáče (open limpeři)
      - na co se zaměřit
      - pozice a hráči za námi
      - efektivní stack
      - síla mých karet
      velikost preflop sázky
      - standartně 4BB
      - větší sázka
      - mimo pozici +1BB
      - za každého limpera +1BB
      - špatný hráč +1-3BB
      - měnší sázka
      - pasivní hráči na blindech

Twinn - Step by step - 2. část

Preflop hra

Raise přede mnou
      - na co se zaměřit
      - kdo raisuje
      - tight hřáš = užší range
      - loose hráč = širší range
      - jaká je jeho pozice
      - UTG = užší range
      - CO = širší range
      - efektivní stack
      - <100BB = užší range
      - >100BB = širší range
      - post-flop hra soupeře
      - kolik se zapojilo hráčů
      - více hráčů = širší range
      - moje karty
      - dominuje sopeřova range moji?
      - post-flop equity
      - moje pozice
      - OOP = užší range
      - IP = širší range
      - jaký typ hráče sedí za mnou

3-bet
      - proč 3-betovat:
      - pro value
      - semi-bluff
      - bluff/balancování range
      - velikost 3-betu
      - 3x v pozici
      - 4x OOP
      - raise přede mnou 2BB -> 9BB IP, 12 BB OOP

3-bet range (soupeři)
      - pouze monster handy 1% (AA/KK)
      - fold: AK (možná i KK)
      - IP call: PP, SC
      - silné handy 3% (QQ+, AK)
      - mít úzkou 4-bet range
      - IP call: PP, SC
      - polazirovaná range 4-8% (QQ+,AK,Ax,Kx,connectorz) od NL20
      - můžu mít širší 4-bet range
      - IP call: AJ/AQ,KQ, PP, SC
      - balancovaná range 10% (AJ+,KQ,77+,Ax,..)
      - užší 4-bet range

3-bet light (NL20+, možná NL10)
      - proč light 3-betova:
      - balancování 3-bet range
      - vytváření tlaku na hráče
      - obrana blindů
      - co zohlednit:
      - pozice
      - především soupeře na CO a BU
      - vyhýbat se light 3-betování UTG
      - IP širší range než OOP
      - efektivní stack
      - min. 70BB
      - větší efektivní stack -> vyšší důležitost pozice
      - soupeř(vybírat si lepší soupeře)
      - s vysokým FT3B
      - s nízkým procentem 4-betu
      - soupeř, který vzdává na flopu
      - sila karet
      - post-flop equity
      - kombinace s blokery (Ax,Kx)
      - dynamika hry
      - table image
      - tilt soupeře

3-bet range (já)
      - jaké kombinace 3-betovat:
      - odvíjí se od soupeře
      - psát poznámky na 3-bet
      - do NL20 jen silné handy (QQ+,AK)
      - od NL20 mít polarizovanou range

Squeeze = 3-betnutí v situaci, kdy hráč navýší a jeden nebo více dorovná (od NL10)

- kdy nesqueezovat:
      - handy s dobrou post-flop equity
      - hráče na UTG
      - hráče, který nezahazuje na 3-bet
      - shortstacka

Poznámky k 3. dílu budou asi až o víkendu, ale snad k tomu přidám i další videa.

Taky jsem si stáhl trialovou verzi Table Scanneru na lepší table selekci, tak snad to ponese ovoce.

Přeji Vám GL u stolů i mimo ně
    • Thosino
      Thosino
      Bronz
      Je na čase shrnutí minulého týdne:

No herně to nebylo nic moc, většinou špatné rozhodnutí. Znáte takový ten pocit, který vám říká: "není dobrý nápad to callnout, neraisuj tu." Jo tak ten má vždycky. No ale myslím, že už tyhle situace dokážu rozpoznat, teď už jenom se ovládnout a poslechnout svůj vnitřní hlas. Velkou zásluhu na tom má návštěvnost HJ fora a taky postnutí nějakých mých hand ( v některých jsem si myslel, že jsem je zahrál opravdu dobře, ale byl jsem vyveden z omylu a zjistil, že jsem stratil hromadu winrate). Takže všem, kdo to ještě nedělají vřele doporučuji.

Počet týdnů ve výzvě: 3

Hand za minulý týden: 4264
      Profit za minulý týden: -2.74$
      Současný Bankroll: 55.97$
      Profit celkem: 5.52$
      Hand celkem: 12099

Studium jsem si splnil, jak jsem chtěl a videa jsem stihl taky nějaké. Na tento týden si zopakuju bronz články a rád bych si znovu pustil Cornieho serii, ale zvažuju, jestli se první nepodívám na Hassenbratenova videa, případně všechny ostatní videa od Twinna. Bohužel všechny nestihnu, ale rád bych.
    • Thosino
      Thosino
      Bronz
      Jak už napovídá nadpis, tak moje winrate není moc pozitivní. Minulý týden jsem nenahrál ani 0,5 BI a to za téměr 5k hand. Ale ku podivu mi to ani tak nevadí. Samozřejmě bych chtěl, aby výsledky byly lepší, ale z čeho mám radost je, že se mi zdá, že se zlepšila moje hra. To nebylo tak težké, když jsem dělal spoustu chyb, o kterých už teď vím. Hraju teď víc tight před flopem, ne Cbetuju 90% po flopu :f_grin: (stlacil jsem to nekam k 60% a myslím, že v některých spotech to bylo ještě zbytečné), snažím se hrát víc po flopu a tahat value na pozdejších streets, objevil jsem věc, které se říká "kontrola potu", přemýšlím nad rangema soupeřů a v průběhu hry si to znázorňuju v Equilabu, dokažu zahodit spoustu dobrých karet, pokud si myslím, že jsem poražen (spousta není bohužel všechno, že :f_grin: ), snažím se využívat post-flop line z článků a cornieho blogu a hraju víc disciplinovaně.

Když to člověk napíše všechno pohromadě vypadá to velkolepě, ale aby jste si nemysleli, tak je to spíš tak, že tyhle prvky jsem do hry teprve zařadil a po pravdě v nich ještě celkem tápu a sekám dost chyb. Bude trvat ještě hodně dlouho než se s tím vším naučím pracovat, jak by se mělo. No důležité pro mě je spíš to, že na sobě pracuju a myslím, že výsledky se časem dostaví. Jo evoluce holt potřebuje nějaký čas, no a někdy to nemusí vyjít:

Tady přikládám výsledky z challenge:

Počet týdnů ve výzvě: 4

Hand za minulý týden: 4620
      Profit za minulý týden: 0.61$
      Současný Bankroll: 56.71$
      Profit celkem: 6.26$
      Hand celkem: 16719

Co je v plánu na tento týden:
      :club: Pracovat na svojí hře
      :club: Dnes coaching s Twinnem
      :club: Studovat, procházet HJ forum
      :club: Zbožným přáním je napostovat ještě 19 hand do fora a mít tak šanci vyhrát sweat (i kdybych nevyhrál samotné EV fóra je nuts)
      :club: Přihlásit se ke splnění úrovně v Učíme se vyhrávat
      :club: Poučit se z cornieho serie a udělat si poznámky (minimálně 3 videa)
      :club: Udržet minimálně 3k hand týdně

A když to všechno shrnu, tak je jasné, co musí v budoucnu následovat :f_p:

• Thosino
      Thosino
      Bronz
      Kdyby se tady našel odbornák, který ví, jak sprovoznit sledování videi přes mobil na adnroidovi, tak mu budu vděčný