AA - betfold river

• Pocin
      Pocin
      Bronz
      Registrace: 02.05.2011 Příspěvky: 193
      Ongame Network NL Hold'em Turbo No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 5 players - View hand 1772598
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

SB: t1540 77 BBs
      BB: t1310 65.50 BBs
      UTG: t1570 78.50 BBs
      Hero (CO): t1470 73.50 BBs
      BTN: t1610 80.50 BBs 43/7 po 7 handách

Pre Flop: (t30) Hero is CO with A :heart: A :diamond:
      1 fold, Hero raises to t60, BTN calls t60, 2 folds

Flop: (t150) J :club: 3 :club: J :diamond: (2 players)
      Hero bets t75, BTN calls t75

Turn: (t300) 7 :diamond: (2 players)
      Hero bets t195, BTN calls t195

River: (t690) 4 :heart: (2 players)
      Hero bets t240, BTN raises to t480, Hero folds

Jx/set ? nedokážu si představit, že by mi calloval 2 barelly s něčím jiným. Overpáry by tam asi hnal na flopu. Co vy na to?
  • 6 odpovědí
    • BeatenTommy
      BeatenTommy
      Stříbro
      Registrace: 05.04.2010 Příspěvky: 220
      Jak říkáš, nevím jakou ruku bys tam porážel. Pokud by tam měl QQ nebo KK, tak by je nejspíš na flopu raisnul a pokud by to s nima zahrál takhle pasivně, tak si nedokážu představit, že by raisnul až river.
      Nicméně na riveru bych asi volil větší bet než tuhle 1/3 potu, není se moc čeho bát- často tu bude mít flush draw, nebo jakejkoliv střední pár, z kterýho bys moh ještě vytáhnout něco víc.
    • Pocin
      Pocin
      Bronz
      příjde mi, že si docela protiřečíš (možná mi něco uniká), shodli jsme se, že nic neporážím a kdybych dal větší sizing, tak mě to akorát stojí více, protože na 3bet stejně foldnu. A nedokážu si představit, že mě jenom callne horší handa.
    • BeatenTommy
      BeatenTommy
      Stříbro
      Registrace: 05.04.2010 Příspěvky: 220
      Neřek bych, že si protiřečím :)
      Myslel sem to tak, že po jeho river raisu neporážíš nic, nicméně před touhle jeho akcí a po jeho turn callu toho na riveru stále porážíš dost na to, abys z něj vytáh větší value. Já si furt dokážu představit, že tě s middle párem callne dost často.
      Snad je muj myšlenkovej pochod jasnější :)
    • Pocin
      Pocin
      Bronz
      jo takhle, už to chápu ;)
      no teď si ale musíme vybrat, je to začátek SNG, nemusíme to hrát ultra agresivně. Snažím se držet toho, že pokud nemám nuts, nebo supersilnou kombinaci, tak klidně ztratím trochu value a zahraju to pasivněji než abych se odhodil ze startu (věřím, že bude mít spíše více hand, které mě poráží, než takové co mě doplatí), takže si stále stojím za svým river sizingem (ten tvůj ti rozhodně neberu a cením si toho, že ses vyjádřil, aby to nevyznělo něják špatně ;) )
    • L4nce
      L4nce
      Bronz
      Registrace: 10.07.2011 Příspěvky: 197
      preflop raise 80 nebo 100.
      As played call river. Sice bude mít pravděpodobně set nebo Jx, ale 240 do potu 830 s AA prostě musíš dát.
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Zlato
      Registrace: 20.04.2009 Příspěvky: 3,334
      betsizing je zly na kazdej streete

as played river musis dat call, ako pisal L4nce.

Overpáry by tam asi hnal na flopu.

mylis sa ze kazdy hrac bude uvazovat a hrat svoje handy tak ako mi :) kazdy ma inu strategiu, inac hraje svoje value handy a inac bluffy.
      Casto, ked mame bad run a dostavame jeden cooler za druhym tak sa dostaneme na tilt, a myslime si ze to protihraci jednoducho vzdy maju a potom robime take tragicke zle rozhodnutia ako tento fold na river.

Co sa tyka toho betsizingu, tak treba betovat viac. Vacsi raise preflop a postflop podla SPR vypocitame % potu, ktore budeme navysovat.
      Spravny sizing pri valuebettingu je pre roi dolezitejsi ako schopnost odhadnut range supera.