[HU] T7off

• mjCch
      mjCch
      Bronz
      Registrace: 11.05.2011 Příspěvky: 1,517
      PokerStars No-Limit Hold'em, 7 Tournament, 10/20 Blinds (2 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

SB (t500)
      Hero (BB) (t500)

Hero's M: 16.67

Preflop: Hero is BB with 10, 7
      SB bets t40, Hero calls t20

Flop: (t80) 8, 8, 10 (2 players)
      Hero checks, SB bets t40, Hero calls t40

Turn: (t160) 2 (2 players)
      Hero checks, SB checks

River: (t160) A (2 players)
      Hero checks, SB bets t120, Hero calls t120

Total pot: t400

Results below:

SB had 6, Q (one pair, eights).
      Hero had 10, 7 (two pair, tens and eights).
      Outcome: Hero won t400
  • 14 odpovědí
    • MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      Registrace: 26.04.2009 Příspěvky: 909
      Když už teda procalluješ flop tak bych učitě donkoval turn.

Já bych ale spíš c/raisoval flop. :)

Dal si mu dvě karty úplně zadarmo :-)

As played... Ten call na riveru byl už stnd. Nezahrál si to úplně špatně, ale ani né úplně dobře.

(názor malé ryby :D )
    • dusan32
      dusan32
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 485
      já tady teda hraju ch/shove flop ale myslím, že se dá i ch/r ale s tím, že na turnu bych to tam stejně dostal
    • MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      [quote]MadmanCZ původně napsal
      dusan32 původně napsal
      já tady teda hraju ch/shove flop ale myslím, že se dá i ch/r ale s tím, že na turnu bych to tam stejně dostal
      jojo... hrávám check/raise flop a bez ohledu na kartu open shove turn...

Kdyby byl board hodně drawy a měl jsem nízkej top pair tak easy c/shove

edit: a když je malej ef stack tak už hrávám jen c/shove
    • MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      .
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      Registrace: 11.05.2011 Příspěvky: 1,517
      Přišel mi agro tak jsem ho nechal hrát... ch/r nebo ch/shove jsem nehrál , protože jsem chtěl zkusit i jinou lajnu , než tuhle klasiku...

A vy dva sem můžete taky začít vkládat handy!!! Je tady docela mrtvo a HJ je super věc na zlepšení hry. Tada pokud jsou ještě nějaké handy v kterých si nejste jisti? :D
    • dusan32
      dusan32
      Bronz
      mjCch původně napsal
      Přišel mi agro tak jsem ho nechal hrát... ch/r nebo ch/shove jsem nehrál , protože jsem chtěl zkusit i jinou lajnu , než tuhle klasiku...

A vy dva sem můžete taky začít vkládat handy!!! Je tady docela mrtvo a HJ je super věc na zlepšení hry. Tada pokud jsou ještě nějaké handy v kterých si nejste jisti? :D
      zkusit jinou lajnu to se mi nezdá jako to správný řešení já si myslím, že na těhle stakes mužeš hrát klasiku a bude ti to bohatě stačit než něco vymýšlet ( myslím, že si to akorát komplikuješ)

a k těm handám už se na to pomalu chystám tak snad sem něco dám :)
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Co byste všichni check/raisovali :D Check/call mi tu osobně přijde optimální bez nějaké dynamiky.

Jinak jeho bet na riveru je dost zvláštní, vzhledem na ten vysoký bet bych asi taky callnul, ale kdyby dal něco jako 80-ish, tak bych uvažoval nad foldem, popravdě tato line bet-check-bet nebývá bluff až tak často nadruhou stranu tam zas máš dobré oddzzz :D

Well played.
    • MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      oka začnu :D

Když se na to tak zpětně dívám, tak bych se přikláněl spíš k Acc3e3letari0novi :D ....

Přecejen nemáš 6h nebo 7h... Na turnu tě zase tolik karet neohružuje :)
    • dusan32
      dusan32
      Bronz
      acceleration123 původně napsal
      Co byste všichni check/raisovali :D Check/call mi tu osobně přijde optimální bez nějaké dynamiky.

Jinak jeho bet na riveru je dost zvláštní, vzhledem na ten vysoký bet bych asi taky callnul, ale kdyby dal něco jako 80-ish, tak bych uvažoval nad foldem, popravdě tato line bet-check-bet nebývá bluff až tak často nadruhou stranu tam zas máš dobré oddzzz :D

Well played.
      může přijít plno over karet pok kterých se mi to nebude hrát zrovna dobře a tak mi prosím řekni proč bys tady nedal ch/r?
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      dusan32 původně napsal

Well played.
      může přijít plno over karet pok kterých se mi to nebude hrát zrovna dobře a tak mi prosím řekni proč bys tady nedal ch/r?
      Není jich zas tolik. Můžeš hrát c/c turn znova když to bude např. eso; to myslím readless a proti agresivnějším (proti nitům můžeš foldovat).

Hlavně to není tak, že jsi strašně happy jít get it in na tomhle flopu.
    • dusan32
      dusan32
      Bronz
      dusan32 původně napsal

Well played.
      Není jich zas tolik. Můžeš hrát c/c turn znova když to bude např. eso; to myslím readless a proti agresivnějším (proti nitům můžeš foldovat).

Hlavně to není tak, že jsi strašně happy jít get it in na tomhle flopu.
      a já vždycky s radostí to tam posílám :f_mad:
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Proč nejsem happy za get in 25bbs deep s TP na takovém flopu?
      Myslíš, že pokud můj c/r 3betne, tak už často bude mít minimálně lepší Tx nebo trips? (když jsem si to takhle napsal, tak se mi to taky tak zdá)

Takže po callu na flopu půjdu c/c any turn proti unknown.

Co když přijde 3. barrel a na riveru se:
      a) neobjeví over
      b) přijde k A z turnu ještě K/Q,J na riveru.

Díky za odpovědi.
    • dusan32
      dusan32
      Bronz
      hAnziCZech původně napsal
      Proč nejsem happy za get in 25bbs deep s TP na takovém flopu?
      Myslíš, že pokud můj c/r 3betne, tak už často bude mít minimálně lepší Tx nebo trips? (když jsem si to takhle napsal, tak se mi to taky tak zdá)

Takže po callu na flopu půjdu c/c any turn proti unknown.

Co když přijde 3. barrel a na riveru se:
      a) neobjeví over
      b) přijde k A z turnu ještě K/Q,J na riveru.

Díky za odpovědi.
      taky si myslím, že budeš čelit nepříjemným situacím a tak ej lepší to tma rovnou an flopu poslat s tím, že máš neskutečně hodně FE
    • MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      včera jsem se do takové situace dostal asi 2x a hrál jsem to insta c/c... :)

A potom na boardu AAT check.bet.call / 8 check, check / 2 bet, call

nosd nofd