BLOG: Támhle plave jedna rybka macatá!

• HunterCZ
      HunterCZ
      Bronz
      Registrace: 22.04.2011 Příspěvky: 13
      Zdravím všechny,

odhodlal jsem se založit tento blog, protože si myslím, že je to skvělá cesta, jak na sebe sám dohlížet při plnění plánů :) . Mé představení najdete ZDE!

Ve stručnosti bych doplnil, že sice poker hraju nějaký ten pátek a mám tušení, jak se to tak nějak hraje, tak jsem byl dosud velice rekreační hráč. A teď bych k tomu chtěl přistupovat více vážněji (především co se týče počtu odehraných hand).

S čím začínám:

:club: BR: 176,65$
      :club: PT3 Holdem Micro Stakes Edition
      :club: Limit: NL4 FR (místy možná i SH)

Krátkodobé cíle:

:diamond: Crush NL4 (pokud BRM dovolí, tak přesun na vyšší limit)
      :diamond: Přečíst bronzové články o BSS
      :diamond: Nahrát denně alespoň 2k hand
      :diamond: Dodržovat poměr hraní ku studium v poměru 4:1

Střednědobé cíle:

:spade: Posunout se na vyšší limity
      :spade: Porážet tyto limity
      :spade: Přečíst stříbrné a zlaté články
      :spade: Nahrát alespoň 3,5k hand denně

Dlouhodobé cíle:

:heart: Hrát a porážet NL100-200
      :heart: Získat Diamond status a udržet jej
      :heart: Přečíst všechny články
      :heart: Mít slušný a stabilní příjem

Do blogu budu průběžně přidávat i grafy, kde uvidíte, jak se mi daří/nedaří (já doufám, že se bude spíš dařit :f_biggrin: ).

Ještě na závěr: I když nezačínám jak ostatní s 50$, přesto chci splnit Cornieho výzvu a dosáhnout na 10k$, tak doufám, že se mi to podaří :) .

To je ode mě prozatím vše a doufám, že se to bude dát číst :f_eek: .

Mějte se,

HunterCZ
  • 8 odpovědí
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Registrace: 20.06.2011 Příspěvky: 1,895
      Ahoj,

máš hezké cíle! I když pro mě je i těch 2k hand za den docela masakr. 3,5k bych asi nedal :) Ať se daří a určitě budu sledovat -> hrajeme stejný limit.
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Vitaj vitaj, nech sa Ti darí! :f_cool:
    • hawranomut
      hawranomut
      Bronz
      Registrace: 04.07.2011 Příspěvky: 757
      Čau, už máš nějakou představu o tom jakou dobu denně a kolik stolů najednou chces hrát?
    • HunterCZ
      HunterCZ
      Bronz
      V první řadě musím zmínit, že jsem NL4 nikdy nehrál (většinu pokerového života jsem strávil na NL10, i když se zase nejednalo o převratný počet hand). Jednu dobu jsem si nastavil 3,5k hand denně (tomu předcházely jednoduché propočty) a asi 2-3 dny jsem to dodržoval, pak jsem od hraní zase upustil. Takže vím, co tolik hand denně obnáší a nejdřív jsem si to nastavil na 2k, aby mě to hned od začátku neodradilo :) .

Co se týče druhého dotazu, tak stolů hodlám hrát 6-8 a (to je zhruba 500-650 hand/h), takže zezačátku tak 4 hodiny denně, abych si zvyknul na ten režim a postupně přidávat. Kromě samotného hraní se chci věnovat post-session analýze a vypsat si důležité postřehy/chyby a ty si před další session zrekapitulovat, abych si na to dal pozor.

Ještě bych jen doplnil, že předtím jsem hrál na FT, a pak na PS, kde mám několikrát vyšší BR než tady, ale bohužel account tracknutý přes PokerStrategy, takže hraju na PartyPokeru a můj BRM mi nedovolí hrát NL10. Ale snad se k tomu limitu dopracuju v krátkém čase :f_cool: .
    • HunterCZ
      HunterCZ
      Bronz
      Ahoj všichni,

přináším vám report z prvního dne. Předevčírem, kdy jsem začal psát tento blog, tak jsem viděl večer na PartyPokeru asi více jak 10 stolů na NL4, které byly Full Ring. Včera ráno jsem se naivně lognul s tím, že si otevřu tak 6 stolů právě FR a půjdu na to. K mému nemilému překvapení byly otevřené pouze 3 stoly :f_biggrin: , a tak jsem rovnou zamířil na SH.

Včera jsem hrál 2 session (plánoval jsem 3) a odehrál asi 1,4k hand. Bohužel jsem nečekaně strávil odpoledne mimo své PC a večer, kdy už jsem se cítil poněkud unaveně, jsem si řekl, že bude lepší to dohnat v příštích dnech, než se snažit mermemoci nahrát těch 600 hand a ještě u toho prohrát. Jak to celé probíhalo?

V prvé řadě mě NL4 přivítal vskutku nemile. Během krátké chvíle v jedné session jsem okusil hořkou chuť, kdy jsem nevytočil AA do AJ (pre-flop all-in) a podruhé KK do K4 (tuto handu najdete níže, snad ten spoiler bude fungovat). Pak jsem se ocitl v situaci, kdy s AK proti KJ soupeř chytl runner-runner-straight :f_biggrin: . Ovšem musím se pochválit. I přes tyhle nepříjemné situace jsem si dokázal zachovat chladnou hlavu a pokračovat dál. Nakonec jsem do konce session ty buyiny vyhrál zpět a odcházel jsem s profitem (i když ne nijak velkým, ale profitem :f_cool: )

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BB:
      $2.84
      MP2:
      $13.07
      MP3:
      $4.54
      CO:
      $5.06
      BU (Hero):
      $4.00
      SB:
      $5.99

Preflop: Hero is BU with K, K.
      3 folds, Hero raises to $0.12, SB folds, BB calls $0.08.

Flop: ($0.26) 9, 8, 4 (2 players)
      BB bets $0.08, Hero raises to $0.30, BB calls $0.22.

Turn: ($0.86) 2 (2 players)
      BB checks, Hero bets $0.50, BB calls $0.50.

River: ($1.86) 4 (2 players)
      BB checks, Hero bets $1.00, BB raises to $1.92, Hero calls $0.92.

Final Pot: $5.7.

Results follow:

Hero shows two pairs, kings and fours(K K).
      BB shows three of a kind, fours(4 K).

BB wins with three of a kind, fours(4 K).

Chvílemi mě však bavili soupeři, kteří overbetovali takovým způsobem, že by se i Tom Dwan mohl učit. Na jednoho takového jsem si pak počíhal a jeho šílený overbet mu sebral raisem:f_biggrin: :f_biggrin: :f_biggrin: . Pro představu v potu bylo 2,5bb. Na turnu jsem "kradl" sázkou ve výši poloviny potu a na to soupeř sebevědomě odpověděl raisem asi 40bb:f_biggrin: . Tak jsem mu tento pot nechal a příští podobný ukradl i s jeho šílenou sázkou (a ta, jak vidíte, nebyla malá).

Pak jsem tu měl taky zajímavou handu, ve které jsem držel AKo a musím vám říct, že jsem byl na konci překvapen, co to vlastně soupeř držel za karty.

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU:
      $3.93
      SB (Hero):
      $4.12
      BB:
      $3.91
      MP2:
      $4.00
      MP3:
      $4.00
      CO:
      $4.96

Preflop: Hero is SB with A, K.
      MP3 posts deadblind, MP2 folds, MP3 checks, 2 folds, Hero raises to $0.18, BB folds, MP3 calls $0.14.

Flop: ($0.4) A, 3, 5 (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $0.20, Hero calls $0.20.

Turn: ($0.8) J (2 players)
      Hero bets $0.50, MP3 calls $0.50.

River: ($1.8) J (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $0.85, Hero calls $0.85.

Final Pot: $3.5.
      Results follow:

Hero shows two pairs, aces and jacks(A K).
      MP3 shows three of a kind, jacks(K J).

MP3 wins with three of a kind, jacks(K J).

Abych pravdu řekl, očekával jsem od něj slabší eso.

Ještě teď ráno v průběhu dnešního blogování jsem sháněl program na replay hand (Universal Replayer) a poprvé jsem si tady na webu sáhl na Hand Convertor:) .

Na závěr bych už jen podotknul, že mě velice překvapilo, jak lehce si nechají hráči krást blindy. Chvílemi mi všal NL4SH přišel trošku těžší než NL10SH, kde se každou hodinu do vás jeden aktivní vysype s naprostým nesmyslem. Ale jinak si myslím, že bych NL4 měl porážet a to doufám, že se solidním rate bb/100hand.

I kvůli lehké nepřízni jsem ve výsledku ze včeřejších session odcházel v červených číslech, avšak doufám, že se to velice brzy změní a vše bude fajn.

:club: Počáteční BR: 176,65$
      :club: Aktuální BR: 171,79$
      :club: Profit: -4,86$

To je ode mě prozatím vše a brzy na viděnou u dalšího příspěvku :f_grin:
    • HunterCZ
      HunterCZ
      Bronz
      Ahoj všichni,

v prvé řadě se moc omlouvám, že tu bylo poněkud mrtvo. Sesypal se mi notebook, a tak jsem se to snažil dát za těch pár dní dohromady a voilá :-) Takže doufám, že Vás velmi brzy zasypu novými informacemi, grafy, handami a vším, co je s tím spojené :-)

Díky za pochopení, nashle u příštího příspěvku ;-)
    • HunterCZ
      HunterCZ
      Bronz
      Vážení čtenáři,

jako by toho nebylo málo, ihned po znovuzfunkčnění mého notebooku je to zase v háji. Vypadá to, že budu alespoň 2-3 týdny bez notebooku a tedy bez možnosti hrát.

A tak tedy tímto příspěvkem odkládám mou vlastní challenge na neurčito :(

Snad se pak vrátím v plné síle a začne výlov rybníka :f_biggrin:

Prozatím se mějte, nashle.
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Registrace: 20.06.2011 Příspěvky: 1,895
      LOLík... máš Acera? :tongue: