Vymění někdo $ z MB na PP?

• winczik
      winczik
      Bronz
      Registrace: 08.11.2010 Příspěvky: 197
      Zdravím,

doufám že jsem dobře trefil topic. Byl by někdo ochotný a vyměnil by nějaké $ nebo Kč z Moneybookers na PayPal? Potřeboval bych PP kvuli eBay, ale PokerStars bohužel PayPal nepodporuje. Jednalo by se asi o 40$ (cca 800) s tím, že bych poslal pár drobných navíc za poslání. Našel by se někdo?

PS: Předejdu dotazu proč neplatím na eBay rovnou přes MB....většina prodejců chce PP a to co na eBay potřebuji je bohužel jen přes PP.

Díky za info ;)
  • 7 odpovědí
    • maikpp
      maikpp
      Stříbro
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 2,147
      Ahoj,

nevidim dovod tychto transakcii (ktorych realizaciu si ani nedokazem predstavit).. ak chces pri platbe pouzit paypal, tak tam zadas udaje o karte a prevedies platbu.. nemusis ho mat vopred dobity.

Vidim, ze je to Tvoj prvy prispevok na nasom Fore, takze ak by si mal zaujem aj o poker, radi uvidime Tvoje predstavenie v prislusnej sekci, cim sa automaticky zapojis do vyzvy ucime sa vyhravat v mojom podpise.

maik
    • winczik
      winczik
      Bronz
      Důvod transakce je jednoduchá...já pošlu peníze na MB a zpět čekám sumu na PP. Nemám bankovní účet a přijde mi jednodušší někoho poprosit (komu by to nevadilo nebo se hodilo), udělat takto jednoduchou směnu. Časově je to nejkratší a nemusí se čekat na převod z šeku a zpět na PP, navíc to nestojí žádné poplatky.

K druhému....až budu mít trochu času, určitě se představím. Poker hraju, články, návody a rady pročítám, jen jsem se nedostal k představení na foru ;)
    • gucky1980
      gucky1980
      Bronz
      Registrace: 10.09.2011 Příspěvky: 1,768
      asi jsi nepochopil jak to bylo mysleno
      1) nikdo te tu nezna - delat s tebou financni operace je velky risk
      2) duvod proc to chces udelat neni radne vysvetlen - delat s tebou financni operace je velky risk
      takze ja i kdybych mel PP nebo MB, nikdy bych do toho s tebou nesel
    • winczik
      winczik
      Bronz
      Ok, jen jsem se slusne zeptal ;-)
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      gucky1980 jestli jsem to dobře pochopil, tak by winczik zaslal peníze jako první.
    • qkj
      qkj
      Bronz
      Registrace: 13.02.2010 Příspěvky: 443
      gucky1980 původně napsal
      asi jsi nepochopil jak to bylo mysleno
      1) nikdo te tu nezna - delat s tebou financni operace je velky risk
      2) duvod proc to chces udelat neni radne vysvetlen - delat s tebou financni operace je velky risk
      takze ja i kdybych mel PP nebo MB, nikdy bych do toho s tebou nesel
      no hlavne ze lucineckucz jste tu vsichni znali :D

nechapu tvoje rozumbradovani, bud mu chces pomoc, tak on ti posle prachy a ty jemu zpatky, pokud se mu tvoje nabidka pomoci bude zdat duveryhodna, nebo to neres a nech to na ostatnich... oni se nekteri lidi dokazou rozhodnout i bez tvyho navodu
    • gucky1980
      gucky1980
      Bronz
      Registrace: 10.09.2011 Příspěvky: 1,768
      pokud by je poslal prvni tak je to v poradku a omlouvam se mu