Sportovní sázení

• 12 odpovědí
    • asketak
      asketak
      Bronz
      Registrace: 11.04.2010 Příspěvky: 191
      Sázkovky občas udělají chybu a vypíšou kurzy tak, že můžeš jen vydělat. Zkoušel jsem to kdysi online, rozhodně na tom jde s kapitálem v řádech deseti-statisíců vydělávat peníze na žití. Není to ale tak jednoduché jak se může zdát, je kolem toho plno stresu, počítání poplatků, podmínek sázkovek a někde mi i jen tak zavřeli účet z ničeho nic, někde mi dali omezení na množství protočených peněz atp...

Navíc jeden překlik dělá šílenosti a musíš být dost rychlej a stále mít různě po sázkovkách létající kapitál, protože když to budeš mít na dvou-třech tak to za měsíc protočíš tak jednou dvakrát. Sázkovky taky používají i americký způsob vypisování kurzů a to je občas nepřehledný.

Slyšel jsem o profesionalech, kteří jsou schopni vsadit u obou sázkovek do minuty a točí statisíce(ne na jednom zápase.).

Nejčastěji se používá betfair, protože tam jsou kurzy často nejlepší a provozovateli je jedno zda vyhráváš či ne.

Dají se pomocí toho ještě skalpovat bonusy, což dělá hezký jednorázový přivýdělek.
    • michalplany
      michalplany
      Bronz
      Registrace: 31.01.2012 Příspěvky: 332
      zajímavé :)
    • revo933
      revo933
      Stříbro
      Registrace: 26.05.2011 Příspěvky: 1,104
      Tiez rozmyslam, ze zacnem obchodovat na betfaire, len zhanam nejake studijne materialy ako na to... Akurat nikto nechce zverejnovat svoje KNOW HOW, cize k niecomu sa dopracovat je dost tazke :) Este radsej ako na betfaire by som obchodoval na burze (forex), ale zial tam sa treba toho ucit este viac a ak mam pravdu povedat, tym clankom ani nechapem, cize zatial nic pre mna. Snad sa casom rozbehne nieco ako pokerstrategy o obchodovani a bude to :D

Inak moja kariera stavkovania vyzerala asi klasicky. Najprv typy za 1000sk na jeden zapas, potom rozpisi za 20sk, potom zase 3 "iste" zapasy na jeden tiket za 1000sk a podobne :D Skratka isiel som na tusak a nieco ako value kurzov ma nezaujimalo... este som podaval v kamennych stavkovych, cize manipulacny poplatok a prehral som na tom dost :D Ani nepocitam kolko, lebo by som zaplakal ;(

Teraz som sa o to zase zacal zaujimat, ale chcel by som to brat viac profesionalnejsie, nieco popri pokri medzi session, aby som mohol este nejak rozmnozit svoj BR, kedze som student a manualna praca mi az tak nevonia :D
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      tradování na betfair - http://www.chrtba.com
      must read
    • revo933
      revo933
      Stříbro
      A myslite, ze sa tym obhodovanim na Betfaire da zarobit? Respektive byt na tom dlhodobo ziskovy? Lebo precital som par for, kde sa o tom ludia nevyjadrovali zrovna najlepsie. Vecsina len vsadza na value kurzy, ktore je dost tazke odhadnut, pre bezneho smrtelnika, ktory sa v tom nevyzna :D Osobne, mi pride to stavkovanie trochu zlozitejsie nez poker.
    • asketak
      asketak
      Bronz
      Registrace: 11.04.2010 Příspěvky: 191
      Rozhodně se nedá dlouhodobě vydělávat sázením u normálních sázkovek, betfair je fakt nejlepší. Navíc každá sázka funguje jako na burzovním trhu, takže s dobrým softwarem můžeš sledovat chování a rozložení peněz.(Už si nepamatuju jmeno softu.) Chce to ale točit dost peněz, abys měl malé poplatky.
      chrtba.com taky doporučuju
    • revo933
      revo933
      Stříbro
      Ja som sa stretol so systemom, ktory je zamerany na value bety. Cize kurzy, ktore si myslis, ze maju mensiu hodnotu, nez je v skutocnosti hodnota kurzu. Vraj to je z dlhodobeho hladiska ziskove, kedze to je "value bet". Neviete o tom nieco? Ale mne to prislo celkom logicke, len chce to mat cit na hladanie tych value betov.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,613
      Moje disciplína je vyčistění sázek zdarma (některý herny to nabízej, neni jich moc) a pak hrr pryč.

Občas si tam necham nějaký drobáky na zábavu. :f_cool:
    • nigel11
      nigel11
      Bronz
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 444
      Dakraa původně napsal
      Moje disciplína je vyčistění sázek zdarma (některý herny to nabízej, neni jich moc) a pak hrr pryč.

Občas si tam necham nějaký drobáky na zábavu. :f_cool:
      Doporuč mi pls nějaký sázkovky :)

Dřív jsem se skalpování bonusů hodně věnoval, ale v poslední době jsem toho vzhledem k stále nižší atraktivitě nabídek od sázkovek nechal...
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,744
      Pozor během doporučování na porušování pravidel fóra ;)
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,613
      kdyby sis chtěl vzájemně poradit co a jak(nějaké tipy taky mam), tak skype: dakraa4(David Král). :f_cool:
    • bettto3
      bettto3
      Bronz
      Registrace: 08.09.2011 Příspěvky: 177
      co myslite dnes Devils-Kings?ja osobne si myslim ze krali ten rekord nespravia a dnes diabli vyhraju zatial vo vsetkych seriach az na tu prvu tusim diabli vzdy prehrali prvy zapas ale druhy uz vyhrali a hlavne teraz ked hraju doma neverim ze prehraju znova a je tam velmi slusny kurz 2,50 na bet365

a hlavne 2.zapas finale AHL Norfolk-Toront tam to vidim na jasnu 1 prvy zapas som sledoval cely live a norfolk bol jasne lepsim muzstvom vyhrali 3-1 ale kludne mohli vyssim rozdielom Norfolk je jednoznacne najlepsim muztvom AHL co ukazali aj v zaklednej casti kde prekonali rekord vsetkych am.sutazi v pocte vitazstiev v rade uz si presne nepamatam kolko ich bolo ale aj v play off prechadzali bez mensich problemov a su jasnymi favoritmi kurz sa pohybuje okolo 1,75-1,90 myslim si ze tieto dva zapasy sa oplati dat urcite