Merge network

• Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      Čau,
      chtěl bych se zeptat jestli někdo z vás nehraje na nějaké herně která je součástí této sítě a případně co o ní ví.Všiml jsem si že jedni z nejvýdělečnějších hráčů na NL25 tam často hrají..traffic asi nebude nějvětší ale mohlo by tam být soft pole :f_p:
  • 5 odpovědí
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Ahoj, odporúčam ostať na overených partnerských herniach PokerStrategy.com.

Taktiež upozorňujem, že akékoľvek odkazy alebo iné sposoby propagácie iných herní sú proti pravidlám tohoto fora a voči vinníkovi budú vyvodené dosledky.

Ďakujem za pochopenie.
    • NymXXL
      NymXXL
      Bronz
      Registrace: 20.05.2008 Příspěvky: 295
      Ahoj,
      hrál sem na Merge asi měsíc na NL100 SH. Pole bylo celkem soft, ale za malej traffic, nejistotu (hrozně moc shady heren na Mergi, navíc dle několika uživatelů na 2+2 je Merge a Bodog největší kandidát na pozastavení licence Ministerstvem spravedlnosti USA po FullTiltu, ale nechci šířit paniku, moc do toho nevidím) a uživatelsky nepříjemnej software to nestojí za to tam hrát. Hrajou tam většinou američani, protože je to jedna z mála sítí, kde můžou hrát, takže peak hours budou v dobu, kdy ty budeš spát a naopak. Já osobně bych tam nehrál, není to vyloženě špatná síť, ale jako Čech/Slovák máš ten luxus, že si můžeš vybrat z jakýkoliv (lepší) herny na trhu...
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      zapomel jsem ze to neni partnerska herna..zeptal jsem se jenom ze zvedavosti jinak jsem spokojeny s party,kdyz mi neda souckout jako ted 2 outer :D
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      NymXXL původně napsal
      Ahoj,
      hrál sem na Merge asi měsíc na NL100 SH. Pole bylo celkem soft, ale za malej traffic, nejistotu (hrozně moc shady heren na Mergi, navíc dle několika uživatelů na 2+2 je Merge a Bodog největší kandidát na pozastavení licence Ministerstvem spravedlnosti USA po FullTiltu, ale nechci šířit paniku, moc do toho nevidím) a uživatelsky nepříjemnej software to nestojí za to tam hrát. Hrajou tam většinou američani, protože je to jedna z mála sítí, kde můžou hrát, takže peak hours budou v dobu, kdy ty budeš spát a naopak. Já osobně bych tam nehrál, není to vyloženě špatná síť, ale jako Čech/Slovák máš ten luxus, že si můžeš vybrat z jakýkoliv (lepší) herny na trhu...
      diky za super odpoved :s_thumbsup:
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Pole bylo celkem soft, ale za malej traffic, nejistotu (hrozně moc shady heren na Mergi, navíc dle několika uživatelů na 2+2 je Merge a Bodog největší kandidát na pozastavení licence Ministerstvem spravedlnosti USA po FullTiltu, ale nechci šířit paniku, moc do toho nevidím) a uživatelsky nepříjemnej software to nestojí za to tam hrát.
      this :s_thumbsup: