Budoucnost 1-table SNG

• MacrosCZ
      MacrosCZ
      Bronz
      Registrace: 27.10.2010 Příspěvky: 223
      Zdravím, dnes vyšel článek, na jednom nejmenovaném serveru na tohle téma. Jelikož jsem se tomuhle formátu chtěl věnovat, tak po tomhle přečtení, poté i po přečtení diskuze jsem trochu znejistěl.V diskuzi píšou něco ve smyslu že za pár let prostě ty mid a high limity budou proste přeregované a nebude tam žádná edge.
      Nebo tam proběhl názor že za pár let bude poker ve všech formátech přeregovaný a nepůjde to už hrát profitebilně. Co si o tom myslíte vy?..:)
  • 9 odpovědí
    • MadRay33
      MadRay33
      Bronz
      Registrace: 08.12.2010 Příspěvky: 106
      ja myslim ze vzdy to bude profitabilne pre vyhravajucich hracov. ber tak ze aj ked skills a edge hracov postupne stupa, stale pribudaju novi hraci, hraci ktori hraju len pre zabavu bez nejakych teoretickych vedomosti o prinicipoch hry atd. Mozno bude sediet u stolu stale viac a viac regov ale vzdy si tam prisadne aj hrac ktory je proste ,,fish,, a ten bude krmit inych .. btw stale je to len hra a stastia je vrtkave a praje tym viac pripravenym :D zelam pekny lov :s_biggrin:
    • MikesekCZE
      MikesekCZE
      Bronz
      Registrace: 01.11.2009 Příspěvky: 1,059
      Článek jsem četl a nemyslím si, že by to v budoucnu bylo až tak drastické, že "poker nepůjde hrát profitabilně". Je velká spousta různých typů a variant hry.
    • Duncan737
      Duncan737
      Stříbro
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      No, ten článek je hodně zjednodušující, ale souhlasím, že to s tím přeregováním nebude až tak žhavé. Ofc kvalita hračů je lepší než dřív, je spousta softů, ale to nemění nic na tom, že ten soft vás to sám nenaučí.
      Samo se to zreguluje imo, ubyde spousta slabých semi-pro nebo občasných regů, pro které už to nebude zajímavé, herny mohou trochu snížit rake, atd.

Možná už hold nebude tak snadné vydělat za hodinu to, co má spousta čechů za celý den v práci, ale furt bude minimálně ta průměrná mzda, kterou většina čechů ani nemá, docela v pohodě datelná. Ale kdoví...
    • BeatenTommy
      BeatenTommy
      Stříbro
      Registrace: 05.04.2010 Příspěvky: 220
      Já bych taky neřek, že to v nejbližší budoucnosti bude tak dramatický. Přeci jenom těch hráčů, kteří nad hrou nějak komplexnějš přemýšlí je furt málo, v porovnání s fishkama. Myslím, že na PStars v 9man sng do 30$ může bejt člověk určitě profitabilní, minimálně 4 fishky se u každýho stolu na těhle limitech furt najdou, a to mluvím jen o PStars, což potom na ostatních hernách, kde to je víc soft. Navíc kdyby do dvou let nespustili online v USA, tak by to pro mě bylo dost překvapení. A samozřejmě s Amíkama by přibylo mrtě slabých hráčů a ten proces přeregovanosti by se zase na dlouhou dobu oddálil. :)
    • HenryOhm
      HenryOhm
      Bronz
      Registrace: 08.06.2010 Příspěvky: 168
      Taky největší zájem, aby on-line poker dobře fungoval, mají herny. Ty se musí snažit o co největší příliv nových hráčů, aby dál vydělávali. Lepší promo akce, nižší rake, zajímavější lákavější soft pro gamblery....

Už teď je těžší beatovat microlimity, ale stále to není nemožné. Myslím si že on-line poker ještě na dlouho let bude fungovat pro dobré hráče jako možný zdroj přímu. Pokud tedy nebude konec světa už letos :)
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      MadRay33 původně napsal
      ja myslim ze vzdy to bude profitabilne pre vyhravajucich hracov
      Umřel jsem :D
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      já třeba nechápu proč kupa heren poskytuje různé pokerové školy atd kde tlačí hráčům do hlavy TAG styl a jak je to všechno o skillu atd. :f_confused: já vím že mají víc peněz z regulárů ale bože zachvíli nebude co žrát! daleko víc bych přivítal reklamy typu na pokerstars se nikdy nebudete nudit i začátečník dokáže udělit ostřílenému hráči pořádnou lekci přijďte si zagemblit vždyť poker je tak nádherná hra :D
    • MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      Registrace: 26.04.2009 Příspěvky: 909
      Což se týče těchto STT. Je to v podstatě hlavně o pre-flop hře. Zjednodušeně stačí vědět, jak hrát pre flop. To co se děje na flopu už moc hráčů nezajímá.

Ano... Když se podíváte na sippin_criss, tak hrává "16usd" a je jeden z nejlépe a nejstabilněji vyhrávajících hráču v STT. Proč? Protože výše je to už hodně hard, každej tam zná tu defaultní strategii a v podstatě ví, kdy má re-stealovat a kdy pushovat. Z tohoto důvoodu nebude kvalitní hráč na STT nikdy vydělávat tolik kolik kvalitní hráč HU sng.
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      kokos99sd původně napsal
      já třeba nechápu proč kupa heren poskytuje různé pokerové školy atd kde tlačí hráčům do hlavy TAG styl a jak je to všechno o skillu atd. :f_confused: já vím že mají víc peněz z regulárů ale bože zachvíli nebude co žrát! daleko víc bych přivítal reklamy typu na pokerstars se nikdy nebudete nudit i začátečník dokáže udělit ostřílenému hráči pořádnou lekci přijďte si zagemblit vždyť poker je tak nádherná hra :D
      Pro hernu je dobre, pokud se i rekreacni hrac nauci aspon nejake zaklady, jak obstat ve hre. Pokud si Vlozi 100 dolaru, sedne ke stolu NL 100 a prvni handu pred nim nejaky hrac raise. jiny 3-bet a tenhle rekracni hrac to calne s J5o ze se podiva na flop, flop AKJ a on na nem odevzda cely svuj stack, tak z vkladu 100 dolaru herna ziskala 5 dolaru a 95 dolaru si odnesl reg. Rekreacni hrac znechucene konci na dlouhou dobu

Pokud herna nauci rekreacniho hrace hrat TAG zaklady, tak sice nakonec tech svych 100 dolaru prohraje taky, ale diky BRM si hry uzije dele, tak treba az to prohraje tak tam vlozi dalsi penize. A hlavne z tech jeho 100 dolaru si herna v rake odnese treba 50 a dalsich 50 si rozdeli regove.

Pro hernu jsou naprosty poklad break even hraci. Dokonce takove by herna mela mit radsi nez regy a starat se o ne lepe. Pokud hrac dokaze generovat ohromne mnozstvi rake, aniz by zvetsoval svuj bankrol (a zaroven si ho ani nezmensoval) tak z jeho hry ma 100 % prijmu herna, ostatni hraci 0%, respektive jsou v minusu rake, protoze on jejich penize na rake promenuje