Nadal as poker pro

• 16 odpovědí
    • michalplany
      michalplany
      Bronz
      Registrace: 31.01.2012 Příspěvky: 332
      tak určitě
    • vajakub
      vajakub
      Bronz
      Registrace: 26.06.2010 Příspěvky: 225
      Zdenekbside původně napsal

Já myslim,že zajímavý marketingový tah :)
      To rozhodně...Stáry to s tím Španělskem nejspíš myslí vážně a Rafa určitě přitáhne spoustu hráčů (jak na live turnaje, tak i k onlinu, pokud si tam občas něco pinkne) a především pozornosti k pokeru jako takovýmu...to nemůže být na škodu :)
    • MikesekCZE
      MikesekCZE
      Bronz
      Registrace: 01.11.2009 Příspěvky: 1,059
      Well Played
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      zajímalo by mě na jaké úrovni bude jako hráč..třeba se mu poštěstí a něco trefí :)
    • LooserSR
      LooserSR
      Bronz
      Registrace: 27.02.2011 Příspěvky: 1,181
      6 mil eur rocne ??
      wtf
      moze sa vysrat na tenis :D
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      ....Partnerství s Nadalem je ale velkým překvapením. PokerStars totiž španělské vládě dluží na daních asi 260 milionů....achjo, moc hezky napsaná věta :s_mad:
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Platina
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      LooserSR původně napsal
      6 mil eur rocne ??
      wtf
      moze sa vysrat na tenis :D
      Tak tenisem(a tím vším okolo) si vydělá mnohem víc něž 6 mega ročně.
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Nechám se překvapit :s_grin:
    • Tictacx
      Tictacx
      Bronz
      Registrace: 07.06.2011 Příspěvky: 1,428
      krome nadala,jsou jeste nejake tenisove hvezdy u nejake herny. tedy krome borise??
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      myslim ze jeden cas bol u pokerstars aj G. Monfils
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      Mě by zajímalo jestli mu pokerstars vážně zaplatily 12m euro na 2 roky jestli si myslí, že se jim to vrátí...:D

( narážím na to, že v dnešní době už skoro každý ví co je poker a většina z tich co to ví i ví co je pokerstars takže by stejnej efekt docílili nějakym daleko levnějším marketingem... ale kdo ví mají na to experty určitě já osobně v tom teda moc nevidim, maximálně že by Nadal zlákal zbytek tenisový smetánky aby si pořádaly každý víkend 24 hodinový seassion na high stakes stolech stárů :D )
    • LooserSR
      LooserSR
      Bronz
      Registrace: 27.02.2011 Příspěvky: 1,181
      hmm tak nadal zarobil 33 mil za posledny rok...

http://www.therichest.org/nation/forbes-highest-paid-athletes/

co som ostal v soku je prve miesto, filipinsky musiak boxer...o nom mi moja filipinska kocka hovorila ze je to slavny filipinsky sportovec a ja som ju vtedy odbil, ze to bude nejaka miestna nula a inak ho nikto nepozna :D tusim jej dlzim ospravedlnenie :rolleyes:
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Platina
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      TheLazyGrinder původně napsal
      myslim ze jeden cas bol u pokerstars aj G. Monfils
      jj, taky jsem ho viděl.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      TrueMortem původně napsal
      Mě by zajímalo jestli mu pokerstars vážně zaplatily 12m euro na 2 roky jestli si myslí, že se jim to vrátí...:D

( narážím na to, že v dnešní době už skoro každý ví co je poker a většina z tich co to ví i ví co je pokerstars takže by stejnej efekt docílili nějakym daleko levnějším marketingem... ale kdo ví mají na to experty určitě já osobně v tom teda moc nevidim, maximálně že by Nadal zlákal zbytek tenisový smetánky aby si pořádaly každý víkend 24 hodinový seassion na high stakes stolech stárů :D )
      Ono sa na to musis pozerat zo sirsieho uhla, staci ze bude nosit logo pokerstars, on cestuje na turnaje po celom svete, takze je to dobra reklama a hlavne na zamerana na cielovu skupinu ktora sa primarne az tak pokru nevenuje, takze moze prilakat novych hracov . A pre PS moze byt nejakych 6m ukradnutych pri ich celkovych ziskoch. Urcite ten pomer cena/vykon nebude az tak zly.
    • TrueMortem
      TrueMortem
      Bronz
      Registrace: 05.10.2010 Příspěvky: 2,455
      TheLazyGrinder původně napsal
      TrueMortem původně napsal

Ono sa na to musis pozerat zo sirsieho uhla, staci ze bude nosit logo pokerstars, on cestuje na turnaje po celom svete, takze je to dobra reklama a hlavne na zamerana na cielovu skupinu ktora sa primarne az tak pokru nevenuje, takze moze prilakat novych hracov . A pre PS moze byt nejakych 6m ukradnutych pri ich celkovych ziskoch. Urcite ten pomer cena/vykon nebude az tak zly.
      tak ja jsem si samozrejme vedom toho ze cestuje po celym svete atd, ale i tak si myslim, ze poker uz je proste v takovym stadiu, ze novych 12m+ euro Nadal neprinese.... ale jak jsem psal muzu se mylit je to muj nazor a ja na to nejsem zadnej expert :)

jinak co se jeste ty cilovy skupiny tyce, imho lidi co koukaji na sport a budou mit sklony k nejakymu delsimu hrani pokeru vetsinou uz stejnak sazi a tim padem vetsinou uz i poker zkusili a pripadne i hraji :f_biggrin:
    • 1systemfailure
      1systemfailure
      Bronz
      Registrace: 17.12.2011 Příspěvky: 356
      LooserSR původně napsal
      hmm tak nadal zarobil 33 mil za posledny rok...

http://www.therichest.org/nation/forbes-highest-paid-athletes/

co som ostal v soku je prve miesto, filipinsky musiak boxer...o nom mi moja filipinska kocka hovorila ze je to slavny filipinsky sportovec a ja som ju vtedy odbil, ze to bude nejaka miestna nula a inak ho nikto nepozna :D tusim jej dlzim ospravedlnenie :rolleyes:
      Emmanuel "Manny" Dapidran Pacquiao je fakt borec, okrem boxu úspešný politik a národný hrdina :D