[HU] Sick A3

• MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      Registrace: 26.04.2009 Příspěvky: 909
      Poker Stars $14.69+$0.31 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players - View hand 1776406
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BTN/SB): t500 25 BBs
      BB: t500 25 BBs

Pre Flop: (t30) Hero is BTN/SB with 3 :heart: A :spade:
      Hero raises to t40, BB calls t20

Flop: (t80) J :heart: J :spade: 3 :diamond: (2 players)
      BB checks, Hero bets t40, BB calls t40

Turn: (t160) 6 :diamond: (2 players)
      BB bets t40, Hero calls t40

River: (t240) K :club: (2 players)
      BB bets t380 all in, Hero folds

edit: Zajímá mě akce na turnu :D
  • 9 odpovědí
    • dusan32
      dusan32
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 485
      zahrál bych to stejně teda :)
    • MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      To jsem velice potěšen, protože se tento měsíc do stávám do takových svízelných, nezáviděníhodných a škaredých situací stále :D :D :D :D
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      Jsem sice fish ale turn bych shovnul více méně jen abych vyfoldoval jeho equity share, neočekávám že by mě tu nějak extra často callnul s horší handou.
    • dusan32
      dusan32
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 485
      Alficor1 původně napsal
      Jsem sice fish ale turn bych shovnul více méně jen abych vyfoldoval jeho equity share, neočekávám že by mě tu nějak extra často callnul s horší handou.
      shovnul turn? to mi přijde jako nesmysl, ale uvidíme co na to acc. :f_biggrin:
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      Registrace: 09.09.2010 Příspěvky: 1,539
      Alficor1 původně napsal
      nechceš obvykle, aby tě oponent callnul s horší handu? :D to tady skutečně půjde jen těžko

shove turn je hrozně spewy, prostě tě callne akorát lepší a spolíháš jen na FE. A na to jseš stále příliš deep

Úplně vidím oponenta, jak takhle hraje Jx ...
      Prostě bych dorovnal na turnu s tím, že si nemyslím, že bude blufovat river.
      Tam máš víceméně easy fold :)
    • MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      S horší handou tě těžko dorovná a hlavně si vůbec nemůžeš být jistej, že máš best hand.

Kdyby raisoval flop tak musím shovnout. Protože tě ohrožuje každá karta co přiijde na turn a máš asi best hand, protože na 15 to ještě není tak vylevelovaný, že bě tě c/r na boardu JJ3 s Jx.

Ale shove na turnu mi přijde špatnej.
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Já bych hrál call turn a fold river, nečekal bych, že tam bude často bluffovat s takovouto line, nejsou tam žádné missed draws, musel by se pomátnout s total air aby takto bluffoval.

A taky se mi moc nelíbí raisovat turn, nevím přesně co tím dosáhneš kromě toho že vyfolduješ jeho air --> který, jak říkám nemyslím že bluffuje na riveru.
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      acceleration123 původně napsal
      Já bych hrál call turn a fold river, nečekal bych, že tam bude často bluffovat s takovouto line, nejsou tam žádné missed draws, musel by se pomátnout s total air aby takto bluffoval.

A taky se mi moc nelíbí raisovat turn, nevím přesně co tím dosáhneš kromě toho že vyfolduješ jeho air --> který, jak říkám nemyslím že bluffuje na riveru.
      Ale i totální air jako 78o má pořád 6 outů.. Prakticky každá river karta až na A, 3, 2 a J je pro tebe bad news, takže já bych shovnul. Sice neočekávám že by mě horší handa callovala nějak extra často (určitě i to se ale stane), ale vzhledem k dead money v potu imo stojí za to donutit ho vyfoldovat jeho pot equity a chránit tu svou. :)
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Alficor1 původně napsal
      acceleration123 původně napsal

Ale i totální air jako 78o má pořád 6 outů.. Prakticky každá river karta až na A, 3, 2 a J je pro tebe bad news, takže já bych shovnul. Sice neočekávám že by mě horší handa callovala nějak extra často (určitě i to se ale stane), ale vzhledem k dead money v potu imo stojí za to donutit ho vyfoldovat jeho pot equity a chránit tu svou. :)
      Jenže já si a) nemyslím, že tu soupeř má často cmplt air b) air give upne na riveru, takže info dostaneš a showdown taky c) není to už dávání tolik free equity tady na turnu, že by si o tom měl být tolik concerned imo