[HU] Aj Tp

• 5 odpovědí
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      Registrace: 11.05.2011 Příspěvky: 1,517
      Proč jsi nec-betoval flop? Pokud to nebyl nějakej maniak , tak bych ten river asi položil...
    • MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      Registrace: 26.04.2009 Příspěvky: 909
      As stnd cbet flop. A barrel turn.

Ten river nevím. Toto dělá hodně lidí s 2p+ ...

edit: River by záležel na readech. Nedává ti ani nějáký závratný odds.

edit2: Já bych to zahrál asi takto. cbet flop. Check turn a dát mu prostor pro bluff na riveru. Protože na turnu tě velká většina (min 65%) hand se kterýma bude pokračovat složí. Ohrožuje tě v podstatě jen KQ. Takže mi to přijde jako nejlepší play.
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Cbet flop pokud nemáš special důvod pro check. Pokud ano, tak ho příště napiš spolu s handou :P

As played -

Jeho line mi nepřijde vůbec bluffy, pokud lidi chtějí v této situaci bluffovat, tak začnou typicky tím, že leadnou sami na turnu, kdežto c/c typicky ukazuje na slabou showdown value (9x ??), pointa je, že kdyby měl např. TQ, tak většinou ti to leadne sám, nebude c/callovat.

A nedává moc smysl že c/callnul turn s něčím jako 89 a teď vypálí river a rozhodne se náhodně přetočit tu svojí ruku na bluff ... ne to mi tam moc nesedí.

Já bych foldnul. Můj tip jsou dva páry :P (i když smysl dává tak max 9T).

Předpokládám, že jsi callnul, tak pak napiš výsledek pls :D
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Jinak ještě bych dodal, že souhlasím s tím co napsal Madman, cbet flop, check turn/call river tu bude nejlepší line proti spoustě lidí :)
    • dusan32
      dusan32
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 485
      ne cbetoval jsem protože mě hodně často ch/r tak jsem se rozhodl pro check no a samozřejmě ukázal 78o :f_biggrin: :f_biggrin: