BLOG: Deník pokerové fish

• Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Registrace: 20.06.2011 Příspěvky: 1,895
      Ahoj PokerStrategisté!

Jmenuji se Franta a pro ty, kteří mě neznají, tak krátké představení mám zde.

Intro:
      Tento blog vzniknul také jako poděkování Pokerstrategy.com za výhru v „Učíme se vyhrávat“ kterou využiji jako základní bankroll na herně WPT.

Jak to všechno u mě začalo? Asi někdy před dvěma roky jsem poprvé objevil kouzlo pokeru, když jsem zahlédnul reklamní banner na Bwin. Říkám si, proč to nezkusit? Poslal jsem tedy asi 40 dolarů na Bwin a samozřejmě za chvíli přišel downswing a zbylé dolary jsem cashoutnul. Tím u mě asi na měsíc poker skončil s tím, že je to vše podvrh a nemá cenu se tím dál zaobírat...

Pak jsem ale úplně náhodou objevil jedno pokerové video, tuším z high stakes od Suna_cz, a to mi dodalo novou krev do žil. „Jak to k sakru ten člověk dělá?“ říkal jsem si dokola..., a pak mi to došlo... HEM neboli Holdem Manager používá dnes již skoro každý. A já osobně se bez HUDu dnes cítím úplně ztracený. Skutečně, kdokoliv to s pokerem chce myslet trošku seriozněji, bez trackovacího softíku se zkrátka neobejde. A hle, najednou to šlo.

Poker jsem bral jako zábavu nebo koníček. Což mi vydrželo dodnes. Hrávám hlavně mikrolimity na Ongamu. PokerStrategy jsem objevil asi v roce 2011. Studiu jsem se moc nevěnoval, sem tam jsem si přečetl nějaký článek. Až teď poslední dobou se o teorii začínám zajímat více. A kde jinde se učit novým věcem, než právě u největší komunity u nás – Pokerstrategy.com

Můj přístup byl ale takový, že vždy po jednom nebo dvou měsících jsem ¾ veškerého grindu cashoutnul a začínal prakticky odznovu. To jsem stále opakoval. S tím bych chtěl ale skončit. Na herně WPT se budu snažit prostupovat limity, co to jen půjde. Doufám, že se mi podaří vystoupat až do NL100, což by byl u mě veliký úspěch. Budu dodržovat standardní BM a jsem sám zvědav, jestli se to podaří nebo ne.

Současně bych se chtěl jen tak z hecu umístit do konce roku 2012 v TOP30 NL4 grinderů v síti Ongame. Uvidím, zda-li se to podaří nebo ne. Právě kvůli tomuto cíli plánuji v budoucnu terorizovat i hernu Betfair :)

Tolik bylo úvodního povídání a jde se na věc:

Herna: WPT
      Startovní kapitál: 80$

Na hernu jsem si vložil úmyslně 80 dolarů, abych začal na NL2. Cíle do konce měsíce by byly:

:diamond: rozkoukat se na nové herně
      :diamond: rochodit HEM
      :diamond: rozchodit TST
      :diamond: atakovat hranici 100$ na přechod na NL4 -> aby byl rychlejší clearing FDB
      :diamond: studovat nově otevřené materiály jako jsou články, videa,...

Jsem pokerový amatér věnující této hře většinu volného času. V tomto blogu budu s komunitou sdílet své úspěchy, ale také neúspěchy, které k pokeru odjakživa patří.

Dále někdy budu vkládat i nějaký text, případně analýzy, které by mohly pomoci začínajícím nebo i mírně pokročilým hráčům v jejich progresu. Za zmínku stojí např.:

Analýza statistik NL4 fullring

HUD – jak pracovat se staty, jejich využití a exploitace proti různým typům hráčů

nebo něco málo o tiltu a stop loss hranici

Vše se budu snažit podkládat i grafy. Pokud se nestane nic mimořádného, bude to cca jednou měsíčně.

Vyzkoušel jsem mnoho heren. Avšak první skutečné peníze jsem vložil na hernu Bwin.

Pokud by to někoho zajímalo, tak přidám i graf dosavadního pinkání (období leden 2011 - květen 2012):

V současné době, tedy od dubna 2013, hraji primárně limit NL25 na herně PokerStars.

Dlouhodobější cíle:

:club: postovat a konzultovat zajímavé handy zde na fóru
      :club: zapracovat na psychice -> nenechat se rozhodit jedním badbeatem
      :club: necashoutovat -> postupovat limity, jak jen to půjde, dodržovat BM
      :club: v určité periodě postovat do tohoto blogu -> grafy, pocity ze hry -> min. 1 x do měsíce např. vždy k 1. dni v měsíci

GL u stolů Fredo107 :f_cool:

Na čem zrovna smažím:

MSI GX620x

Ve své době (2009) vynikající stroj z gaming série MSI. Co si pamatuji, tak uměl rozjet i FEAR v max detailech. Avšak v dnešní době již není to, co býval a silně přemýšlím o upgradu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      23´´ Full HD LED LCD SENCOR SLE 23F02M4

Využivám ho spíše jako externí monitor, kde při rozlišení 1920x1080 spustím s přehledem 16 stolů v tilu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Můj první pokerový soft. Používám ho doteď, avšak pokrok nezastavíš. V plánu je upgrade na Hem2.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Asi snad nejstandardnější pomůcka každýho hráče.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Program, který by měl patřit k základní výbavě každého grindera. Jeho koupě vůbec nelituju. Naopak, těch $$$ které mi ušetřil...:)

Mám ho teprve chvíli, ale myslím, že jsem cca 35$ nevyhodil zbytečně. Dobrá pomůcka pro ty, kteří hrají na PokerStars.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Další super věcička, kterou jsem si zakoupil až nedávno. Selekce stolů od chvíle, kdy jsem soft nainstaloval, nabírá nový rozměr :D
  • 197 odpovědí
    • xpravda
      xpravda
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 7,864
      ahoj
      pri pohľade na tvoj graf som ostal v úžase. nahrať na nl4 taký obnos peňazí pri konštantnom raste značí pekné skúsenosti. k tomu hemu ma zaujíma, či si sa učil interpretovať štatistiky sám alebo si si niečo naštudoval.
      aký formát hraješ? ak to je shorthand, tak sa ti budem vyhýbať oblúkom :f_biggrin:

gl
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      tak takovýhle pinkaní bych si nechal líbit... co to jsou za stakes? :f_biggrin:

respekt bez nějaký teorie takhle luxusně hrát asi to máš v krvi :D
    • Lagett
      Lagett
      Bronz
      Registrace: 20.02.2012 Příspěvky: 921
      jaký tam máš nick na bwinu?
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Čaute,

jejda, ani jsem nečekal, že sklidím takový aplaus. Je to graf, za celé moje působení na NL4 FR na Bwinu za cca rok a půl. Z NL10 je tam asi 2k ruk. Musím říct, že to docela jelo, ale poslední dobou se to nějak "zaseklo". Když kouknete na grafy třeba z ledna, nebo února letošního roku a srovnáte je z grafy třeba za poslední měsíc, tak je to bída.

Graf leden:

Graf únor:

Graf minulý měsíc:

Asi od 10k v dubnu je to takové nemastné neslané. Články mě nikdy číst nebavily, spíše raději koukám na videa. Právě proto bych to chtěl nyní změnit. Registroval jsem se tedy na WPT přes PSGy, abych měl možnost získat přístup právě k těm článkům a dalším studijním materiálům.

Už nebudu cashoutovat, ale budu postupovat limit po limitu co to půjde. Avšak mám ještě jeden takový tajný cíl, a to takový, že bych chtěl být do konce roku v TOP30 na Ongame. Snad to budu stíhat společně s WPT a s nastudovanými materiály se to podaří :f_cool:

Lagett - Na Bwinu mám nick stejný, jako tady tj. Fredo107, akorát mě mrzí, že PTRko netrackuje všechny handy. Ale alespoň okrajově se orientovat podle něj dá.

kokos99sd - jsem jenom ryba, jsou daleko lepší grindeři, než sem já :f_p:

xpravda - jsem spíše takový samouk. Staty v hemu mám víceméně standardní, sem tam nějaká z videí okoukaná vychytávka v POPupech. Nevím, jestli mám nějaké zkušenosti, ale jak pořád hraješ, tak už ve většině případů se dá vytušit, co daný protihráč má za lubem :s_grin:
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Ahojte,

jak jsem slíbil, tak konec měsíce je tu a pokerová fish Fredo107 se vám hlásí.

:diamond: rozkoukat se na nové herně → succes
      :diamond: rozchodit HEM → succes
      :diamond: rozchodit TST → succes

:diamond: atakovat hranici 100$ → fail
      :diamond: studovat nové materiály → fail
      /zatím ještě nebyly zpřístupněny/

Začátek na nové herně byl zkraje docela fail. Zklamalo mě značení hráčů, které usnadňuje vyhledávání ryb přímo v lobby, jak je tomu např. na Bwinu. Ale jakmile jsem dal do kupy HEM a zprovoznil TST, tak se to jakž takž otočilo a zakončil jsem měsíc květen v zelených číslech, což je super.

Květen 2012 (celkový graf WPT):

Cílem pro měsíc červen:

:diamond: atakování hranice 100$ pro úspěšný přechod na NL4
      :diamond: vyladit TST
      :diamond: očíhnout výzvu z 50 na 10000 případně se do ní zapojit

Dále bych chtěl ještě alespoň chvíli terorizovat Ongame a být do konce roku v TOP30 winners. Zatím je to dobré, hlavně vydržet:

Na závěr bych chtěl vložit handu měsíce, která mě pobavila. Všcichni to určitě znáte. Jsou dny, kdy můžete mít i pět es, ale soupeř vám vždy ukáže něco lepšího... ;)

[SPOILER]
      Holdem Manager No-Limit Hold'em, $0.04 BB (8 handed) - Holdem Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Hero (SB) ($3.96)
      BB ($8.91)
      UTG ($3.52)
      UTG+1 ($2.78)
      MP1 ($1.36)
      MP2 ($1.47)
      CO ($2.08)
      Button ($2.94)

Preflop: Hero is SB with 5:diamond: , 5:spade:
      2 folds, MP1 calls $0.04, 1 fold, CO calls $0.04, Button calls $0.04, Hero calls $0.02, BB checks

Flop: ($0.20) 4:diamond: , 10:club: , 5:club: (5 players)
      Hero checks, BB checks, MP1 bets $0.10, CO raises to $0.30, 1 fold, Hero calls $0.30, 1 fold, MP1 calls $0.20

Turn: ($1.10) A:heart: (3 players)
      Hero checks, MP1 bets $1.02 (All-In), CO calls $1.02, Hero raises to $3.62 (All-In), CO calls $0.72 (All-In)

River: ($5.60) 10:spade: (3 players, 3 all-in)

Total pot: $5.60 | Rake: $0.36

Results:
      Hero had 5:diamond: , 5:spade: (full house, fives over tens).
      MP1 had 3:club: , 2:club: (straight, five high).
      CO had 10:heart: , 10:diamond: (four of a kind, tens).
      Outcome: CO won $5.24[/spoiler]

Toť asi zatím vše, GL u stolů Fredo107 :f_cool:
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj,
      účast ve výzvě je určitě dobrá volba, tím můžeš jen získat :

Ať se to daří i nadále :s_thumbsup:
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      NL2 CRUSHED

a to si zaslouží hezkou oslavu

Při dodržení správného BM mi k postupu na NL4 stačí 100 USD. Tak tedy ryby na nl4 třeste se, Fredo je za chvilku u vás jak na koni...:D
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Super graf ! :s_thumbsup: Bez teorie fakt klobouk dolů.
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Nene, nyní už začínám studovat basic/bronz články. A hned jak dosáhnu vyššího statusu, vrhnu se i na články stříbrné.
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Čauec,

přináším krátký crying update, který se ponese v jednom duchu → blitky, zvratky, špína, žumpa...

Můj hotrun neměl dlouhého trvání a došel jsem k šokujícímu zjištění....jsem RYBA!

Hrál jsem převážně v dopoledních hodinách, kdy se na PP vyskytují zejména reguláři, případně nějaké nitky a hra v tuto dobu nebude tolik profitabilní. Na co jsem sáhnul, tak jsem vždy byl horší. Byla to víceméně klasika. Set do vyššího, AA preflop v AI do KK...a nakonec nějaké tilt move. Výsledek -> během 3 dní -5BI. Jestli to takhle půjde dál, tak welcome back NL2.

Oproti NL2 se mi zdá, že na NL4 jsou lidé přehnaně agresivní. 3betují s nesmysy. Brání si blindy zuby nehty... V budoucnu bude toho třeba využít.

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.04(BB) Replayer
      SB ($3.69)
      BB ($4.40)
      UTG ($4.11)
      UTG+1 ($4.06)
      UTG+2 ($3.92)
      MP1 ($3.04)
      MP2 ($4)
      Hero ($4)
      BTN ($1.14)

Dealt to Hero 4:spade: A:spade:

fold, fold, fold, MP1 calls $0.04, fold, Hero raises to $0.20, fold, fold, fold, MP1 calls $0.16

FLOP ($0.46) 3:heart: 9:heart: 7:spade:

Soupeř měl vysoký donkbet, tento board jeho range v hodně případech netrefí.

MP1 bets $0.22, Hero raises to $0.60, MP1 calls $0.38

TURN ($1.66) 3:heart: 9:heart: 7:spade: A:heart:

Zajímavý move od něho, eso si myslím nebude mít nikdy. Kdyby měl set, tak to pošle už na flopu. Takhle bych to viděl na nějaké TT, JJ.

MP1 bets $2.24 (AI), Hero calls $2.24

RIVER ($6.14) 3:heart: 9:heart: 7:spade: A:heart: 3:club:

Hero shows 4:spade: A:spade:
      (Pre 59%, Flop 76.0%, Turn 100.0%)

MP1 shows Q:spade: K:diamond:
      (Pre 41%, Flop 24.0%, Turn 0.0%)

Hero wins $5.84

Do budoucna bych chtěl zapracovat na table selekci. Opravdu se vyplatí hrát stoly, kde jsou ryby a vyhnout se bitvám s "reguláry". Snad se to otočí.

• Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Tak nám začalo Euro. I když mnozí přátelé i nepřátelé by byli radši, kdyby Bílkovi na cestu do Polska uletělo letadlo...:) Hezky to vyjádřil Karel Šíp: „Dostali jsme facku a pokud trenér nic nezmění, dostaneme ještě dvě“. Já s ním souhlasím. Češi v současné sestavě nemají kádr na to, aby mohli uvažovat o postupu. Ale což, s Čechy nebo bez, tento fotbalový svátek si přesto užiji a s tím spojené volume za tento měsíc bude zcela jistě nižší.

Jak už jsem psal, přechod na NL4 na WPT je jedna velká žumpa. Malé volume, velké ztráty :( Ale co už, nebustnul jsem a stále vykazuji profit, což je skvělé.

Celkový graf na WPT:

Za těch pár hand se v tom hezky plácám. Většinou jsem hrál proti TAG a nitkám, a proto profit není podle mých představ.

Radost mi však dělá Ongame, tam to jede velice hezky a za posledních 10 dnů jsem měl hezký run.

Ongame červen:

Pokazil mi to až dnešek, tedy posledních cca 1k hand, za které bych si nejraději nafackoval. Hned během prvních deseti minut po cca 50 handách -2,5 buinu - podotýkám stop-loss hranici mám 3bi – nechtělo se mi hned session ukončovat, což byla zřejmě chyba. Nevim ani jak, ale ztrátu jsem tak za hodinu dokázal stáhnout a pak to přišlo. Bum bum bum a během tří minut opět o 3bi lehčí. To už mr. Tilt zaútočil, jak říká MuDr. Ráth „zbaběle zezadu“. Ale můžu si za to sám. Nehrál jsem ani ABC, ani BCD natožpak CDE. Připíchnu sem handu, na kterou se budu chodit pravidelně koukat vždy, když budu mít podobné myšlenky, jaké jsem měl dnes.

Hero ($5.49)
      BB ($2.72)
      UTG ($4)
      UTG+1 ($3.27)
      UTG+2 ($3.97)
      MP1 ($2.70)
      MP2 ($3.96)
      CO ($5.28) 82/22 po 150h
      BTN ($1.31)

Dealt to Hero Q:heart: A:club:

UTG raises to $0.16, fold, fold, MP1 calls $0.16, fold, CO calls $0.16, fold, Hero raises to $0.70, fold, fold, MP1 calls $0.54, CO calls $0.54

FLOP ($2.30) 3:club: 5:club: 6:spade:

Hero bets $1.16, MP1 folds, CO calls $1.16

TURN ($4.62) 3:club: 5:club: 6:spade: T:heart:

Hero se asi zbláznil a místo aby giveupnul, tak betuje $3.63 (AI), CO calls $3.42 (AI) a říká thank u very mutch, přijď zas, rád tě uvidím

RIVER ($11.46) 3:club: 5:club: 6:spade: T:heart: K:heart:

CO shows 3:heart: 4:spade:
      (Pre 36%, Flop 76.8%, Turn 86.4%)

Hero shows Q:heart: A:club:
      (Pre 64%, Flop 23.2%, Turn 13.6%)

CO wins $10.70

Zapomněl jsem na základní principy ziskové hry, a to že PROTI RYBĚ SE NEBLAFUJE ALE VALUBETUJE. Maximálně cbet na flopu a give upnout. Nemá to cenu zkoušet nějaké bluff moves apod. Ryba tě stejně dorovná opravdu s čímkoliv. Peníze, které jsem dnes daroval rybám, příště raději pošlu na charitu.

Hezky se to píše ale skutečně to aplikovat ve hře je těžké. Snad to bude příště lepší a dopadnu o něco lépe, než naše jedenáctka na Euru. :)

• Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Čauec čtenáři!

Můj rybí bloček poněkud zapadnul, a proto jsem se rozhodnul jej trochu oživit. Jelikož už dnes hrát nebudu, pokusím se zreportovat uplynulý měsíc.
      Červen byl měsíc. kdy jsem víceméně žil fotbalem a na grind nezbývalo tolik času. Ale Euro již pomalu končí, tak snad se to zlepší. Než začne olympiáda :)

Co se týče hraní, tak si akorát sem tam pinknu na Ongamu, abych se udržoval v rytmu, ale jinak na WPT nehraji skoro vůbec. Mám k tomu své důvody. Pokaždé, když tuto hernu zapnu, nejsem schopný najít hráče, který by měl VPIP 30+, tzn., že hra nebude tak profitabilní jako na Ongamu. Zde si sedám ke stolům s předem vytipovanými hráči a hra je o to jednodušší. Ale WPT zkusím dát v červenci ještě jednu šanci a když to neklapne, přesunu se na Betfair, kde se cítím o poznání lépe.

Dost bylo řečí, tady jsou čísla:

Graf WPT:

Graf WPT + Ongame:

Maximalizace value

Při své hře jsem tento měsíc narazil na pár spotů, se kterými bych se chtěl s vámi podělit. Jedná se o spoty, kdy po riveru
      máme nuts nebo silnou handu a chceme z ní proti calling station vytěžit co největší value.

Handa č.1

SB ($3.52) ryba WTSD 50+
      Hero ($4.51)
      BTN ($4.16)

Dealt to Hero 7:heart: 8:spade:
      fold, SB calls $0.02, Hero checks

Docela často jsem tyto jeho limpy s SB napadal raisem, v teto situaci jsem se k tomu neodhodlal. 87 je kreativní handa, která však potřebuje dobrý flop. Nechtěl jsem se ji zbavovat už před flopem. Pouze checkuji.

FLOP ($0.08) 4:heart: 2:diamond: 6:heart:
      SB bets $0.04, Hero calls $0.04

Zde soupeř betuje velmi slabě, mám gutshot. Potenciální dvě overs. Soupeř má velký stack. Nevidím důvod proč nedorovnat.

TURN ($0.16) 4:heart: 2:diamond: 6:heart: K:spade:
      SB bets $0.04, Hero calls $0.04

Turn opět vcelku levný call.

RIVER ($0.24) 4:heart: 2:diamond: 6:heart: K:spade: 5:club:
      SB bets $0.04, Hero raises to $4.39 (AI), SB calls $3.36 (AI)

Na riveru jsme trefili gutshot a chceme z handy vytěžit co největší value. Řekl bych že soupeř nevidí rozdíl, jestli betneme 0,16 nebo 0,50. Ale my nechceme jenom dvacet centů, my chceme celý jeho stack. Pokud má trojku, tak nám jej odevzdá. Možná i se dvěma páry. Rozhodnul jsem se to tam napálit a tím indukovat bluff. Samozřejmě tento move se dá použít jen na vybrané soupeře. Ti, kteří trošku přemýšlí, zahodí. V tomto případě však je soupeř špatný a dorovnal. Otočil pár králů.

Hero shows 7:heart: 8:spade:
      SB shows K:diamond: 9:spade:

Hero wins $6.58

Handa č.2

Druhá handa je prakticky totožná s handou první. Soupeř na UTG je opět špatný.

SB ($1.12)
      Hero ($4.16)
      UTG ($4.30) ryba :f_p: wtsd 50+
      CO ($0.66)
      BTN ($4)

Dealt to Hero 4:club: 2:diamond:

UTG calls $0.04, fold, fold, fold, Hero checks

FLOP ($0.10) J:spade: 3:heart: A:heart:
      Hero checks, UTG bets $0.05, Hero calls $0.05

Po flopu máme gutshot. Vcelku levný call je tady namístě.

TURN ($0.20) J:spade: 3:heart: A:heart: 5:spade:
      Hero checks, UTG bets $0.09, Hero raises to $0.34, UTG calls $0.25

Guthsot trefujeme už na turnu. Soupeře jen tak lehce raisneme. Pokud dorovná, máme ho tam, kde jsme ho chtěli mít.

RIVER ($0.88) J:spade: 3:heart: A:heart: 5:spade: 7:club:
      Hero bets $3.73 (AI), UTG calls $3.73

Přemýšlel jsem, jak zahrát river, abych z něho vytáhnul co nejvíce. Nakonec jsem se rozodnul to tam poslat celé s tím, že bude platit pravděpodobně kterékolilv Ax, dva páry, set...Soupeř otočil dva páry.

Hero shows 4:club: 2:diamond:
      (Pre 34%, Flop 18.7%, Turn 100.0%)

UTG shows A:club: 7:spade:
      (Pre 66%, Flop 81.3%, Turn 0.0%)

Hero wins $7.93

V obouch případech podle mě nezáleží na tom, jakou výši valubetu na riveru vsadíte. Proti calling station je to prakticky úplně jedno. Oni si myslí, že jsou lepší i se second párem, nebo že se je každý snaží ublafovat a proto dorovnají prakticky s čímkoliv. Nevidí rozdíl mezi sázkou 10 nebo 100BB.

Chalenge TOP30

Co se týče mojí chalenge, být do konce roku v TOP30 winning playerů na Ongame tak je to zatím dobré. Jen udržet nastolené tempo.

Pokud jste to dočetli až sem, tak vám děkuji a přeji

• Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      -5BI Uááááá !!! Takovýto den jsem ještě nezažil.

Handa s největší megarybou:

SB ($4.89)
      Hero ($4.31)
      UTG ($3.57)
      UTG+1 ($3)
      CO ($4.57)
      BTN ($1.70)

Dealt to Hero Q:spade: J:heart:

fold, UTG+1 calls $0.04, fold, fold, SB raises to $0.20, Hero calls $0.16, fold

FLOP ($0.44) 9:club: J:diamond: T:club:

SB bets $0.20, Hero raises to $0.50, SB raises to $0.80, Hero calls $0.30

TURN ($2.04) 9:club: J:diamond: T:club: T:diamond:

SB bets $0.50, Hero raises to $3.31 (AI), SB calls $2.81

RIVER ($8.66) 9:club: J:diamond: T:club: T:diamond: K:club:

SB shows Q:club: A:spade:
      (Pre 72%, Flop 37.0%, Turn 20.5%)

Hero shows Q:spade: J:heart:
      (Pre 28%, Flop 63.0%, Turn 79.5%)

SB wins $8.09

to už je mindset v ... handa na to:

SB ($3.47)
      BB ($6.01)
      UTG ($1.36)
      UTG+1 ($2.22)
      CO ($7.95)
      Hero ($4)

Dealt to Hero A:diamond: Q:heart:

fold, UTG+1 raises to $0.14, CO raises to $0.95, Hero raises to $4 (AI), fold, fold, fold, CO calls $3.05

FLOP ($8.20) 8:diamond: 3:club: J:spade:

TURN ($8.20) 8:diamond: 3:club: J:spade: 6:club:

RIVER ($8.20) 8:diamond: 3:club: J:spade: 6:club: 2:diamond:

CO shows 7:spade: 7:heart:
      (Pre 54%, Flop 71.9%, Turn 86.4%)

Hero shows A:diamond: Q:heart:
      (Pre 46%, Flop 28.1%, Turn 13.6%)

CO wins $7.66

vše proti hráči 100/92

Ponaučení pro příště:

:diamond: stoploss je od toho, aby se dodržoval
      :diamond: dodržovat stoploss i na jeden stůl 2bi, nezůstavat u stolu s velrybou, která má hotrun

Ufff oklepat se, a zítra se jede dál
    • dvolezity
      dvolezity
      Bronz
      Registrace: 07.03.2011 Příspěvky: 22
      cau, pozeral som tvoj blog a zaujal ma tvoj posledny graf z WPTpokru, podla mna si velmi agresivny, podla grafu mas zapornu krivku showdown winnings, to znamena ze to zbytocne vela hras, bud teda vela bluffujes alebo vela callujes (zrejme na rivri nevies polozit) , ja by som skusil zlepsit svoju range a do showdownu sa dostaval s o cosi lepsimi kartami ako si to robil doteraz

a tie hry s megarybami vzdy len naseru, ale takito hraci co za 10 minut vyhraju, za dalsich 5 min. to prehraju, len uz bohuzial nie s tebou ale s niekym inym, to uz neovplyvnis, bolo to len stastie

skus sem hodit nejake svoje stats kolko toho hras...
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      čauec,

co se týče dneška, tak to bylo v takovým tiltovým duchu. Normálně dodržuji stoploss 3bi, ale dneska jsem si říkal, že by to mohlo jít ještě otočit, když megaryby rozdávaly :) Ale bohužel trefovaly gutshoty a sety tak často, že na to ani neexistuje žádná statistika. :f_ugly: Ale snažím si zvykat a ode dneška budu určitě dodržovat stoploss. Asi ještě nemám ten potřebný skill, abych ty ryby mohl drtit :(
      Zkusím sem teda hodit staty za minulý měsíc, jestli tam něco najdeš. Je to asi nějakých 12k hand na hernách WPT+Ongame. Jestli budeš chtít větší vzorek, tak napiš.

stats červen:
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      uuuuááááá to byla dneska jízda :f_cool: Vše co se stalo včera je zapomenuto. Čekal jsem že se to otočí, ale už tak brzy??

Graf dnes +7BI:

Škoda, že kvůli počasí začal padat net. Vytáčel jsem nevytočitelný. Pokud by mi dneska někdo řek, že set trefím jednou z devíty případů, tak bych si myslel, že si dělá srandu. Co druhý pár na ruce, to zásah hned když ne na flopu, tak na turnu v 90%. Dnešní rybky jsem dnes obzvlášť dosti vytiltoval :D

Handa č.1:
      SB ($3.82)
      Hero ($4.53)
      UTG ($1.36)
      UTG+1 ($1.86)
      UTG+2 ($0.61)
      MP1 ($7.36)
      MP2 ($1.34)
      CO ($4.13)
      BTN ($3.01)

Dealt to Hero J:club: J:heart:

fold, fold, fold, fold, fold, CO calls $0.04, BTN raises to $0.24, fold, Hero calls $0.20, fold

FLOP ($0.54) 3:club: 4:heart: 2:club:

Hero checks, BTN bets $0.12, Hero raises to $0.40, BTN raises to $0.68, Hero raises to $4.29 (AI), BTN calls $2.09 (AI)

TURN ($6.08) 3:club: 4:heart: 2:club: 9:club:

RIVER ($6.08) 3:club: 4:heart: 2:club: 9:club: 8:club:

BTN shows 4:diamond: 4:spade:
      (Pre 19%, Flop 86.3%, Turn 77.3%)

Hero shows J:club: J:heart:
      (Pre 81%, Flop 13.7%, Turn 22.7%)

Hero wins $5.68

Handa č.2:
      Hero ($5.83)
      BB ($3.22)
      UTG ($4)
      UTG+1 ($2.74)
      UTG+2 ($7.87)
      MP1 ($5.93)
      MP2 ($6.08)
      CO ($3.88)
      BTN ($1.34)

UTG posts $0.04

Dealt to Hero A:heart: A:spade:

UTG checks, fold, fold, fold, MP2 calls $0.04, CO calls $0.04, fold, Hero raises to $0.30, fold, fold, MP2 calls $0.26, fold

FLOP ($0.72) 4:diamond: A:club: 7:club:

Hero bets $0.40, MP2 raises to $0.80, Hero raises to $3.12, MP2 raises to $5.44, Hero raises to $5.53 (AI), MP2 calls $0.09

TURN ($11.78) 4:diamond: A:club: 7:club: 7:diamond:

RIVER ($11.78) 4:diamond: A:club: 7:club: 7:diamond: 6:heart:

MP2 shows A:diamond: 4:heart:
      (Pre 7%, Flop 0.1%, Turn 0.0%)

Hero shows A:heart: A:spade:
      (Pre 93%, Flop 99.9%, Turn 100.0%)

Hero wins $11

Ale neusnout na vavřínech, aneb první vyhrání z kapsy vyhání :f_p: a dál hrát svoji hru a nemyslet si, že jsem bůh :s_biggrin:
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,623
      Čau Fredo,
      koukal jsem na poslední handy a podle mě nebyly zahrané moc dobře...až na AA...to jinak nešlo :f_biggrin:

Ať se ti daří :s_thumbsup:
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Čau Mosambo!

Díky za návštěvu. Teprve se učím správnou play, začínám studovat strategické články. Velice si cením tvého hodnocení a budu moc rád, když mi napíšeš jak by si ty ruce správně zahrál ty.
      Ty předešlé handy byly hrány už na tiltu. Viděl jsem ty velryby se stacknout s 9 high preflop. Proto když jsem našel A high, nebo chytil TP, tak to bylo proti nim nuts.
      Ty dnešní (včerejší) JJ jsem zahrál agresivněji než bych měl. Lepší lajna by určitě byla ch/c, ch/c, river bych rozmýšlel mezi ch/c ale lepší spíš bet/call jeho shove, protože už asi budu comitlý. Tím, že jsem ho raisnul prakticky tu handu otáčím v bluff, což bych asi neměl, protože má v sobě skryté value ze soupeřových draws jako např. Ax, 54, 55-TT Ale v tu chvíli jsem byl na vítězné vlně, tak jsem to tlačil co nejdřív do AI.
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,623
      Čau,
      winning tilt je pořád tilt :f_biggrin:
      Sice nejsou staty na BTN ani fish,ale zkus si popřemýšlet,s jakou range bude jednotlivé streets hrát...
      S čím bude fish izolovat fish s takovým sizingem?Bez infa bych čekal silnou range...ale pokud to byl jeho standart i s nesmyslama,uměl bych si představit i 3-bet/shove nebo call jeho shovu...
      as played na flopu...co může být jeho 3bb c-bet?Může to být silná handa pro induce nebo nic...jak si myslíš,že bude hrát 66-TT?Myslíš si,že je zahraje takto c-bet/3-bet?Myslíš si,že s nima callne i tvůj shove?Jak si stojíš proti FD?Pokud si s tím pohraješ v equilabu a budeš mu dávat range,které by takto mohl zahrát,tak zjistíš,jestli ta play byla správná nebo ne :s_wink:

Určitě ti poradím,abys dával handy do HJ i se statama a tím,jak jsi nad handou přemýšlel a psal i k ostatním handám svůj názor...hodně ti to pomůže ve zlepšování pokerového myšlení a určování rangí...